IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

    Познал е някой btc макси ,от който си го видял.
    По-важното е обаче дали си го отиграл.
    Покажи ми кое е тва макси, искам да се свържа с него. Сериозно говоря, в замяна предлагам синьо джони.
    п.с според теб дали съм го отиграл?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Баси, познах с точност до 5$., ще взема да пусна тото.
      Познал е някой btc макси ,от който си го видял.
      По-важното е обаче дали си го отиграл.
      Last edited by danetha; 06.03.2024, 06:19.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Баси, познах с точност до 5$., ще взема да пусна тото.
        Не свиквай, хахаха. Още е рано да се каже до къде ще падне.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Според мен е време за една корекцийка - все пак направи 30% ръст, може би след като удари АТН, да кажем 69>59. Трябва първо да изчистят лонговете преди да тръгне още по рязко нагоре.
          П.С В мечи пазар е лесно - купуваш и държиш, в булмаркет отиграването става сложно.
          Баси, познах с точност до 5$., ще взема да пусна тото.

          Last edited by better; 05.03.2024, 23:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Според мен е време за една корекцийка - все пак направи 30% ръст, може би след като удари АТН, да кажем 69>59. Трябва първо да изчистят лонговете преди да тръгне още по рязко нагоре.
            П.С В мечи пазар е лесно - купуваш и държиш, в булмаркет отиграването става сложно.
            69>63 (засега) 190 млн "изчистени". Не е зле.
            Last edited by better; 05.03.2024, 19:36.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение

              Има два типа хора - такива, които чакат за да купят и такива, които купуват и чакат. Не може да хванеш корекцията от връх до дъното и, забрави го това, само ще те обърка. Въпросът, който трябва да си зададеш е кога ще те е яд повече - ако сега купиш и крашне до 60 и малко отдолу и ти си купил или ако не купиш и пазара те издруса като колегата, който продаде на 57 и каза, че чака корекция. Питай него дали е купил и на какви пари пак, с някакъв аватар на Фред Флинтстоун беше мисля.
              след това се запитай 20%-та надолу ли искаш да гониш и заради тях дали си струва да рискуваш евентуални 100-200%-та в БТЦ минимум за тоя цикъл и още не се знае колко за другия.


              Специално за теб извадих цитата:

              Ето ти и линк да видиш какво са му отговорили.
              https://forum.investor.bg/forum/%D0%...B9%D0%BD/page5
              Интересно е да ти каже какво е направил, още ли чака корекция и т.н.
              ​​Плюс дали е излезнал изцяло от пазара или с част от фолиото.
              Напълно съм съгласен с теб (така и оперирам откакто направих последния си трейд преди година и половина, вече само купувам). Благодаря, имах нужда да чуя това.

              На фона на 500К 2029-та, всичко е евтино.

              Поздрави.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение
                Ще ми паднат едни пари и се чудя как е най-удачно да ги вложа в бтк.
                В друго не искам да ги влагам, не искам и да ги държа кеш много време. Очаквате ли дип след този растеж преди халвинга, или по добре DCA?

                По принцип предпочитам да ги вкарвам директно независимо от това, което се случва (всеки ден може да е последния ден на тази цена), но имаме почти 30% растеж в последната седмица.

                Имате ли линк към някакви прогнози да си базирам стратегията?
                Има два типа хора - такива, които чакат за да купят и такива, които купуват и чакат. Не може да хванеш корекцията от връх до дъното и, забрави го това, само ще те обърка. Въпросът, който трябва да си зададеш е кога ще те е яд повече - ако сега купиш и крашне до 60 и малко отдолу и ти си купил или ако не купиш и пазара те издруса като колегата, който продаде на 57 и каза, че чака корекция. Питай него дали е купил и на какви пари пак, с някакъв аватар на Фред Флинтстоун беше мисля.
                след това се запитай 20%-та надолу ли искаш да гониш и заради тях дали си струва да рискуваш евентуални 100-200%-та в БТЦ минимум за тоя цикъл и още не се знае колко за другия.


                Специално за теб извадих цитата:
                Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение
                Таргена ми е постигнат. Има потенциал за 59к, ама не ми се поема риск. Давайте някакви прогнози или тук са само #toTheMoonBoys
                Ето ти и линк да видиш какво са му отговорили.
                https://forum.investor.bg/forum/%D0%...B9%D0%BD/page5
                Интересно е да ти каже какво е направил, още ли чака корекция и т.н.
                ​​Плюс дали е излезнал изцяло от пазара или с част от фолиото.
                Last edited by Top Gun Maverick; 05.03.2024, 12:52.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                  Това е добра хипотеза. Серийно да крашнат лонговете надоле би било идеалния вариант. Ще изчакам, па да видим. В същото време итиефите смучат яко ликвидност, а такава явно почти не е останала.
                  Някъде видях, че ЕТФ ите дърпат около 20 000 коня на ден (не съм проверявал дали е вярно), ако приемем че е вярно следва следната сметка. До приемането на ЕТФ, по борсите имаше около 2 млн коня, ако се купуват по 20к на ден, проста сметка показва, при това темпо, коините по борсите ще свършат след 100 дни.

                  Коментар




                  • Last edited by barbaron; 04.03.2024, 21:33.

                    Коментар


                    • Ииииии 67.

                      Като нищо ще се събудим утре на нов връх.

                      Но това още нищо не е.

                      Коментар


                      • Според този модел (цък) все още с мен в зоната за акумулация.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Според мен е време за една корекцийка - все пак направи 30% ръст, може би след като удари АТН, да кажем 69>59. Трябва първо да изчистят лонговете преди да тръгне още по рязко нагоре.
                          П.С оттук нататък прогнозите стават все по-трудни.
                          Това е добра хипотеза. Серийно да крашнат лонговете надоле би било идеалния вариант. Ще изчакам, па да видим. В същото време итиефите смучат яко ликвидност, а такава явно почти не е останала.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение
                            Ще ми паднат едни пари и се чудя как е най-удачно да ги вложа в бтк.
                            В друго не искам да ги влагам, не искам и да ги държа кеш много време. Очаквате ли дип след този растеж преди халвинга, или по добре DCA?

                            По принцип предпочитам да ги вкарвам директно независимо от това, което се случва (всеки ден може да е последния ден на тази цена), но имаме почти 30% растеж в последната седмица.

                            Имате ли линк към някакви прогнози да си базирам стратегията?
                            Според мен е време за една корекцийка - все пак направи 30% ръст, може би след като удари АТН, да кажем 69>59. Трябва първо да изчистят лонговете преди да тръгне още по рязко нагоре.
                            П.С В мечи пазар е лесно - купуваш и държиш, в булмаркет отиграването става сложно.
                            Last edited by better; 04.03.2024, 18:15.

                            Коментар


                            • Ще ми паднат едни пари и се чудя как е най-удачно да ги вложа в бтк.
                              В друго не искам да ги влагам, не искам и да ги държа кеш много време. Очаквате ли дип след този растеж преди халвинга, или по добре DCA?

                              По принцип предпочитам да ги вкарвам директно независимо от това, което се случва (всеки ден може да е последния ден на тази цена), но имаме почти 30% растеж в последната седмица.

                              Имате ли линк към някакви прогнози да си базирам стратегията?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                                65k
                                66....дръжте се, малко остана.

                                Коментар

                                Working...
                                X