IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Една българска Биткоин история за 4 Милиарда лева - само че края е неясен, засега .....
    https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=JWbOL4lE3B8
    Last edited by marin1; 30.11.2017, 17:11.
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

      Мен няма какво да ме е яд не го ли проумя до сега? Ако бях влезнал на 2-3 бона щях да си купя 1-2 койна защото не вярвам в него и сега щях да изкарам да една прилична сума да поканя две-три мацки да ги почерпя и до тук. Защо си мислиш,че тези пари ме блазнят????? Както казвах това за което ме е яд,че не купих 1000 койна на цена от 1 долар или айде 100. Ти като си толкова ербап що не зе 500 бона да сложиш в койни? Тогава щях да се засрамя и извиня на всеки, само че бая от вас нямаха топките да го направят дори за двоен профит и да разкешират на 6 бона. Някой бил направил пари за семки с половин койн и вече голямата работа...... Та знам за хора дето залагат на коне толкова пари колкото са ви всичките койни тук . Този хейт не идва от нас дето нямаме койни, а от вас дето имате малко бройки и сега ви е яд,че не сте напазарували когато ви казвах теглете кредити зимайте заеми и купувайте щом вярвате и това беше при цени от 2-3 бона за парче. Вас ви е яд не нас.
      продължавай да си живееш в собствения измислен свят
      Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
        Временното поевтиняване на биткойна е заради колебливите данни за икономиката, която стои зад него, както и заради техническото изоставане в превъоръжаването на армията която го поддържа.
        временно...
        Не ги следя тези коини, но първото нещо което прави впечатление е бързата разходка нагоре надолу. Има ли някаква икономическа база този коин и каква е тя? Нарастнала ли е тази база? Ако няма нищо защо се катери и спада толкова бързо- причина има ли или просто така е решил??

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          Рано сте купили. Ще има нов тест на 9000 ако пробие ще продължи.
          може би не си забелязал че говоря конкретно за LTC
          Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

          Коментар


          • Временното поевтиняване на биткойна е заради колебливите данни за икономиката, която стои зад него, както и заради техническото изоставане в превъоръжаването на армията която го поддържа.
            временно...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение

              Това си е чиста правокация.
              Както сам казваш това е повече от милион. Кой ще посмее да го признае публично? Нали има хора които само това чакат да разберат че някой има пари и отидат да му ги вземат. Също така и данъчните не спят. Веднага ще го налазят да плати данъците. Тъй че не разчитай някой някой да се фука без нужда. Те и тези с триещите талончета по телевизията го правят насила.
              А за данъците, не виждам при суми от един милион защо няма да платиш 10%, а ще трепериш цял живот да не те питат данъчните от къде имаш толкова пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от HuKePa Разгледай мнение

                ми ти с големите топарлаци ко напрай
                ...за по сигурно да не се набуташ седя от страни и 1 лев не направи
                ще гледате с влажен поглед отстрани ама не вярвахте като ви казах
                ай със здраве!
                Мен няма какво да ме е яд не го ли проумя до сега? Ако бях влезнал на 2-3 бона щях да си купя 1-2 койна защото не вярвам в него и сега щях да изкарам да една прилична сума да поканя две-три мацки да ги почерпя и до тук. Защо си мислиш,че тези пари ме блазнят????? Както казвах това за което ме е яд,че не купих 1000 койна на цена от 1 долар или айде 100. Ти като си толкова ербап що не зе 500 бона да сложиш в койни? Тогава щях да се засрамя и извиня на всеки, само че бая от вас нямаха топките да го направят дори за двоен профит и да разкешират на 6 бона. Някой бил направил пари за семки с половин койн и вече голямата работа...... Та знам за хора дето залагат на коне толкова пари колкото са ви всичките койни тук . Този хейт не идва от нас дето нямаме койни, а от вас дето имате малко бройки и сега ви е яд,че не сте напазарували когато ви казвах теглете кредити зимайте заеми и купувайте щом вярвате и това беше при цени от 2-3 бона за парче. Вас ви е яд не нас.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение

                  Това си е чиста правокация.
                  Както сам казваш това е повече от милион. Кой ще посмее да го признае публично? Нали има хора които само това чакат да разберат че някой има пари и отидат да му ги вземат. Също така и данъчните не спят. Веднага ще го налазят да плати данъците. Тъй че не разчитай някой някой да се фука без нужда. Те и тези с триещите талончета по телевизията го правят насила.
                  Просто няма такива тук.

                  За това се изисква дисциплина и търпение, качества които не са присъщи на повечето хора, които се занимават със спекула, особено с "активи" като биткойн.

                  Затова Ferry поздравява, ама поздравява тоя дето го няма. Освен това вместо да кажеш направил съм 300К от спекула с койни, кажи каква ти е възвръщаемостта. Има ли поне 40-50% върху нещо повече от няколко трохи?

                  За мене злобата, която струи от постингите на биткойн феновете покзва, че са изтървали влака и много ги е яд. Сега ближат рани и се радват, че са направли 50-60%, максимум 100% нагоре и то с дребни суми.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение

                    Това си е чиста правокация.
                    Както сам казваш това е повече от милион. Кой ще посмее да го признае публично? Нали има хора които само това чакат да разберат че някой има пари и отидат да му ги вземат. Също така и данъчните не спят. Веднага ще го налазят да плати данъците. Тъй че не разчитай някой някой да се фука без нужда. Те и тези с триещите талончета по телевизията го правят насила.
                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      ако някой има 100 лично напускам темата и му се извинявам и го приемам за гуру.
                      Това си е чиста правокация.
                      Както сам казваш това е повече от милион. Кой ще посмее да го признае публично? Нали има хора които само това чакат да разберат че някой има пари и отидат да му ги вземат. Също така и данъчните не спят. Веднага ще го налазят да плати данъците. Тъй че не разчитай някой някой да се фука без нужда. Те и тези с триещите талончета по телевизията го правят насила.

                      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                        ПРЕДУПРЕЖДАВАМ!!! ДОЛНОТО ЧЕТИВО НЕ Е ЗА ХЕЙТЪРИ СЪС СЛАБА СЪРДЕЧНА И НЕРВНА СИСТЕМА!!!
                        За хейтърите, дето си мислят че от "копане" с Видеокарти, нищо не става - във форума на Хардуер БГ колегите "копачи" (90% са с Видеокарти) са се "разнежили" кой за какво си харчи Коините:
                        http://hardwarebg.com/forum/showthre...0%BD-)/page378
                        !!! ХЕЙТЪРИТЕ ДА ЧЕТАТ НА СВОЯ ОТГОВОРНОСТ!!! НЕ ПОЕМАМ ВИНА ЗА ИНФАРКТИ И СЪСТОЯНИЯ НА АМОК!!!
                        Е то инфаркти е имало:

                        "Един колега води класацията с кола за 1.3м евро (200 BTC, похарчени преди време), след него е друг с блендер за 35 хиляди евро (към днешен курс)"

                        Много е смешно като се гледа назад, спомням си дори 97-а... е, и БФБ имаше такива времена, после много народ изчезна.

                        Коментар


                        • Ба ти и движенията...Як комарджия трябва да си си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                            На Жозеф му изтече нобеловата награда в канализацията и сега хейти

                            Допълвам си поста, не прочетох внимателно... помислих си, че хейти Джоузеф Щиглиц, когото много уважавам, а то бил някакъв си бат Роберт
                            Викаш, нема значение, Джоузеф, Робърт или Пешо. Щом не аресва койни - у канала.

                            Коментар


                            • ПРЕДУПРЕЖДАВАМ!!! ДОЛНОТО ЧЕТИВО НЕ Е ЗА ХЕЙТЪРИ СЪС СЛАБА СЪРДЕЧНА И НЕРВНА СИСТЕМА!!!
                              За хейтърите, дето си мислят че от "копане" с Видеокарти, нищо не става - във форума на Хардуер БГ колегите "копачи" (90% са с Видеокарти) са се "разнежили" кой за какво си харчи Коините:
                              http://hardwarebg.com/forum/showthre...0%BD-)/page378
                              !!! ХЕЙТЪРИТЕ ДА ЧЕТАТ НА СВОЯ ОТГОВОРНОСТ!!! НЕ ПОЕМАМ ВИНА ЗА ИНФАРКТИ И СЪСТОЯНИЯ НА АМОК!!!
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                                Биткойн се вписва много добре в целия контекст на ерата на fake news и псевдо-критичното "мислене". Всеки може да си има собствена истина и да си вярва в каквото си иска
                                Добре, съгласих се, всеки има право да вярва в каквото си иска,но "изхождането" на обществени места е меко казано липса на възпитание.

                                Ето ,аз тези нашите неверници ще ги наричам Турци :

                                http://m.standartnews.com/svyat/turt...ta-365596.html
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X