IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой има ли представа за какво се използва технологичния ресурс "впрегнат" да копае койни. Аз лично проверих няколко неща, но не намерих отговор. Предполагах следните неща:
    - за световната конспирация, това е донякъде шега;
    - за имплантиране на облачни услуги;
    - за осигуряване на ресурс за банкови услуги;
    - за инженерни изчисления - НАСА и др.
    Ако някой има идея или се е натъкнал на нещо, моля да сподели.
    Last edited by derk; 09.12.2017, 12:41.

    Коментар


    • щото много ги чувате балните с балонизираните си глави ви фърлям ей тоя линк:

      https://www.facebook.com/TavidKuldVa...6055768493631/

      след като го изгледате ми е интересно да споделите вие в какво сте намерили убежище за "шумата" и как смятате че ще се развият работите...

      П.С. очаквам троловете дето идват да се изсерат в темата да подминат поста ми, но знае ли човек може да ме изненадат
      Не е препоръка за вземане на инвестиционно решение за покупко / продажба!

      Коментар


      • Спецпрокуратурата отрече да е конфискувала биткойни

        Гледах тази пресконференция и съм със смесени чувства. Моето субективно усещане беше, че по лицата и на 4-та присъстващи беше написано, че са чували за койните, но не са напълно сигурни, какво точно е това. Не стана ясно, доколко и задаващите въпросите знаят повече.
        Типично полицейска работа, крият незнанието си с тайнственост и малословие и двусмислени гримаси.

        С оглед на спецификата, много е смислено да се направи опит за разясняване на съдържанието, което се влага в понятията:
        изземване и конфискация, доколкото става дума за биткойни.
        Фактът, че са "намерени" тези порядъково 200К койни практически нито беше категорично потвърден, нито категорично и недвусмислено отхвърлен.
        Доста енергично само се отричаше изземване и конфискация.
        Моля, по подготвените по темата колеги да ми помогнат да се ориентирам.
        Какво точно следва да се разбира под "намерени" и "видяни" койни. Не трябва ли ключ за тази цел?! Пък веднъж като вече разполагаш с ключ (независимо от вида му), трябва да си ненормален за да го оставиш за съвместно ползване заедно с други.
        Може въпросът ми да е глупав, но аз като аналогов човек не се притеснявам да задавам глупави дигитални въпроси.
        По дела в спецпрокуратурата до този момент няма иззети биткойни. Това заяви днес на брифинг ръководителят на спецпрокуратурата Иван Гешев. За да бъде иззета криптовалута трябва да има престъпление, което се е разплащало с криптовалута. Засега такова няма. Гешев отрече информацията, че са конфискувани 200 000 биткойни на стойност 3 млрд. долара през май тази година по време на акцията в Агенция "Митници", когато хакери пробиха системата на агенцията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
          Моля някой от експертите в тази тема да ми даде линкове със сорс кода на биткойн. Особенно ме интересуват първите оригинални версии и най новите версии които се ползват сега.
          Търсих във GitHub но нищо не намерих. Само някакви празни документи със обяснения.
          https://github.com/bitcoin/bitcoin

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

            Извинявам се, но до всички цветари Дали може да ми пратите да видя надежден източник за лалетата Не че нещо, ама да ми обясните как точно е достигнала до нас информация за финансови спекулации от преди 500 години? Някаква оригинална статия, материал или въобще нещо? Как не ви стига акъла, че това е манипулация за балъци и вие си я повтаряте без грам критично мислене...
            Нямам под ръка оригинални документи за тюлип манията, но ето тука има няколко страници посветени на лалетата и цитирана литература.

            Авторът е известен професор по икономическа история от MIT.
            Attached Files

            Коментар


            • Моля някой от експертите в тази тема да ми даде линкове със сорс кода на биткойн. Особенно ме интересуват първите оригинални версии и най новите версии които се ползват сега.
              Търсих във GitHub но нищо не намерих. Само някакви празни документи със обяснения.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                Извинявам се, но до всички цветари Дали може да ми пратите да видя надежден източник за лалетата Не че нещо, ама да ми обясните как точно е достигнала до нас информация за финансови спекулации от преди 500 години? Някаква оригинална статия, материал или въобще нещо? Как не ви стига акъла, че това е манипулация за балъци и вие си я повтаряте без грам критично мислене...
                Някои хора отричат, че е имало холокост и че всичко е гигантска манипулация.

                Катогледам какво става с Койна и съвсем не се учудвам на тюлип манията. Хората не се променят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                  Не знаем дали не се подменя настоящата финансова система и какво би се целяло с това. Някои големи играчи може да превъртат пари срещу пари' и след десетилетно превъртане да се окаже, че контролират света. Ситуацията заприличва на някои фантастични и футуристични писания от първите десетилетия на миналия век.
                  Почти невероятно е да стане. 99.9% вероятно е да има пук.

                  Биткойн ще стане грабеж, ако нормалните хора бъдат принудени да го купуват. Ако само спекуланти го купуват, това си е едно zero sum преразпределение на блага между тях.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                    Мисля, че една на върха на балона луковица е струвала около 50 000 долара днешни пари.

                    Има още мегдан и за Койна
                    [ATTACH=CONFIG]n3272658[/ATTACH]
                    Извинявам се, но до всички цветари Дали може да ми пратите да видя надежден източник за лалетата Не че нещо, ама да ми обясните как точно е достигнала до нас информация за финансови спекулации от преди 500 години? Някаква оригинална статия, материал или въобще нещо? Как не ви стига акъла, че това е манипулация за балъци и вие си я повтаряте без грам критично мислене...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      mathematician - в момента се изчислява че 2020 година ще се изкопаят всички блокове, цената на транзакция от портфейл към друг портфейл в самия блокчайн ако останат включени мощностите на копачите както сега ще е около 5% да транзакция на стойност до 1000 долара не много точно изчислено защото има променливи параметри но няма да е по малко. Ако се прехвърлят сатошита каквито сега тези с айфоните ще си купят транзакцията ще отиде на цената на сатошитата в някои случаи. Извода е че да имаш айфон не означава че си си налял акъл, изобщо не означава.
                      Пич, ти си пълен лъжец В това което си написал няма нищо вярно и е толкова глупаво, че не вярвам да си се вързал, тоест остава единственият извод - или си безпределно прост или умишлено лъжеш. Внеси яснота моля

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                        И кога Лайткойна е бил 400... май го бъркаш с някоя друга монета.
                        Момчето май няма връзка с главния мозък .... ако въобще го има де
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bghighlander Разгледай мнение

                          Петърчо е сбъркал "само" има-няма един век! За тях явно числата нямат значение! Толкова за нивото на банкерите "експерти"!
                          Мисля, че една на върха на балона луковица е струвала около 50 000 долара днешни пари.

                          Има още мегдан и за Койна
                          Click image for larger version

Name:	637AFF5C-2A09-4C73-B3DC-047DFB260E77.jpeg
Views:	1
Size:	7.5 КБ
ID:	3272658

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            mathematician - в момента се изчислява че 2020 година ще се изкопаят всички блокове, .....
                            Я пак??? ......

                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Сега ще изтеглят много голяма част от спекулативните транзакции чрез фютчърси и други хватки и какво ще остане като търговия по борсичките е ясно. Реални койни би следвало да се купуват само от тези които искат да купят нещо което продача продава за койни.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Извода е че да имаш айфон не означава че си си налял акъл, изобщо не означава.
                                Браво , трейдър ... гениална мисъл ! Дано да те разберат въпросните люде ...

                                Коментар

                                Working...
                                X