IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Губите пазар, няма проблем, борси фалират няма проблем намазахте ли ските

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Abnell - нищо и няма на действащата финансова система като система, само има много хора които трябва да сменят костюмите с раирани костюми и не им е мястото във финансовите институции въобще.
      Системата е по своята природа нестабилна. А хората (искат да) вярват, че системата е по своята си природа стабилна. И банковата система има за цел да създава илюзията за стабилност.

      Още по-лошото е,че системата е несправедлива и един куп банкери си заминаха 2008-2009 с огромни бонуси. Това е най-дразнещото в цялата работа.

      Коментар


      • Как мога да си купя някое имотче с биткойните?
        Ако някой ми обясни как, тогава може да си купя някое и друго биткойнче.

        Коментар


        • Някаква препечатка или препревод във вести:

          https://www.vesti.bg/bulgaria/srivyt...gariia-6077396

          "За целта прокуратурата трябва да докаже, че въпросните биткойни са закупени с пари, придобити по престъпен начин и след това да поиска конфискация от властите в САЩ."

          Пълен смях, почти 10 години след стартиране на биткойн мрежата някои си мислят, че това са някакви 'средства' стоящи някъде и чакащи някой да ги конфискува и естествено това е САЩ(може би фантазия на автора).

          Това е свързано с историята за ужким притежаваните от Бг биткойни, ама те ако са в САЩ, както намеква статията едва ли ще се появят насам. По-скоро САЩ могат да ги вземат ако са тук , ама обратното


          Коментар


          • Abnell - блокчайна ако ставаше за нещо друго то щеше то да стане. Самата технология е недоносче.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              ма нали и ти това правиш у имотната тема. алармираш за балоня.
              Нищо не алармирам ... вие щехте да ми стрижете с лорда ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Когато му дойде времето ...Вервайте ми ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Който играЙ пИчели ...както казва един велик българин...
                  Кога ?
                  https://www.youtube.com/watch?v=ztjBzFj8JCg
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    Абе най не вярвам на такива дето плачат на чужди гробища ...ако ше гълтам вода , поне аз да си избера с каква музика ...
                    ма нали и ти това правиш у имотната тема. алармираш за балоня.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Abnell - нищо и няма на действащата финансова система като система, само има много хора които трябва да сменят костюмите с раирани костюми и не им е мястото във финансовите институции въобще.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Добре , а на тебе какъв ти е интереса да "отваряш очите на слепите"...щото ако не си се напазарувал с койни , не би следвало да се вълнуваш толкоз.
                        Далеч съм от мисълта, че отварям очи, а и ако това ми беше целта щях да драскам на място което има повече посетители. Личният ми интерес е да не стане балон който със спукването си да ме засегне като страничен наблюдател, и блокчейн да не пострада от масовата алчност като се асоциира с балони, измами, загуба на пари и какво ли още не негативно, и така да се забави или отмени самият технологичен прогрес. Ако искаш по-конкретен пример, занимавал съм се с онлайн търговия, и с удоволствие бих продавал и купувал с криптовалута която е направена за тази цел, само че вместо да се развива в тази посока, всяка криптовалута е яхната от хора които искат да спечелят пари от днес за утре, и това не ме устройва, както смятам да кажа не устройва и човечеството в дългосрочен план.
                        Last edited by Abnell; 19.12.2017, 22:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          majnata - койните представляват интерес от гледна точка на това което ще инициират - стартират когато стане ясно че са схема за източване на "неблагоразувни" с корумпирана управа финансови институции, които преди 10 години политиците хукнаха да спасяват и никой не им държеше сметка че всъщност ще налеят пари в едни бездънни каци и съответно безкрайно вредни. 10 години ни тровят живота защото наливат пари в едни и същи глупости.
                          Който играЙ пИчели ...както казва един велик българин...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ми вижда кyp-капана и бие аларма.
                            но в тая ситуация ...е безполезно.
                            Абе най не вярвам на такива дето плачат на чужди гробища ...ако ше гълтам вода , поне аз да си избера с каква музика ...

                            Коментар


                            • majnata - койните представляват интерес от гледна точка на това което ще инициират - стартират когато стане ясно че са схема за източване на "неблагоразувни" с корумпирана управа финансови институции, които преди 10 години политиците хукнаха да спасяват и никой не им държеше сметка че всъщност ще налеят пари в едни бездънни каци и съответно безкрайно вредни. 10 години ни тровят живота защото наливат пари в едни и същи глупости.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Добре , а на тебе какъв ти е интереса да "отваряш очите на слепите"...щото ако не си се напазарувал с койни , не би следвало да се вълнуваш толкоз.
                                ми вижда кyp-капана и бие аларма.
                                но в тая ситуация ...е безполезно.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X