IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

    Да гледаме графиката тогава. Виж исторически какви сривове е правил биткойн.

    А причината за резките скокове и сривовете е именно това, че всичко при койните е чиста психология на балона и нищо друго.
    Ако погледнеш графиката да речем на Евро/Долар ще видиш още по фрапиращи сривове и подскоци с единствената разлика, че са разтеглени във времето. За мен това което се разбира под балон е съвсем неточно. Има се предвид, че балона щял да се пукни и съдържанието му щяло да изчезне. Никъде в природата нищо не изчезва, камо ли парите. Те само се местят където им е най удобно и номера е да разбираме къде им е най хубаво.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

      Субективните оценки на хората са в много широк диапазон, затова единствения обективен и безпристрастен критерий за мен е графиката, тя казва какво, защо и как. Засега не разполагаме с нещо по добро.
      Да гледаме графиката тогава. Виж исторически какви сривове е правил биткойн.

      А причината за резките скокове и сривовете е именно това, че всичко при койните е чиста психология на балона и нищо друго.
      Last edited by Money; 27.12.2017, 23:01.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

        Което показва, че няма логика в оценката на монетите.

        Но най-важното е, че не се прави разлика между блокчейн технологията и крипто монетите. Монетите в най-добрият случай ще си останат екзотична ниша при плащанията.

        Иначе аз не искам да пророкувам, че ще изчезнат, защото щом до сега са просъщесвували, значи човешката психология може да приеме и поддържа вярата, че нещо без стойност има стойност. Безумно е, но е факт. Така че може и да продължи.
        Субективните оценки на хората са в много широк диапазон, затова единствения обективен и безпристрастен критерий за мен е графиката, тя казва какво, защо и как. Засега не разполагаме с нещо по добро.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Личното ми мнение е че не може драстично да загуби стойност просто защото няма толкова много за продаване. Тези които са го копали преди години и са го стискали, го стискат и сега - инвестицията отдавна са я забравили и повечето сега гледат сеир.
          Но остави това, както казах, сложи едни 1000 кинта, може и в други койни. Ми виж в гдакса какво става,
          Не е необходимо да има много за продаване. Може да има малко за продаване и пак да паднат. Защото въпросът е и дали има за купуване. Достатъчно е да няма кой да иска да ги вземе на 9 000 и ще паднат на 8 999. Достатъчно е да няма кой да ги вземе на 8 999 и ще паднат на 8 998. И така от 19 000 могат да цамбурнат доста надолу. А това дали ще има кой да дава пари за койни в бъдеще е Божа работа.

          По-трудно може би ще е да паднат значително под "производствената" си стойност. Но тя е доста надолу, ако не се лъжа.

          Според мене, за бъдещата цена човек може само да гледа и да гадае краткосрочно по моментума. А в момента дори това е трудно да се определи на къде е.
          Last edited by Money; 27.12.2017, 22:41.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение

            Ами Рипъла не харчел ток, сигурно ще се появят съвършени монети на мястото на Биткойна. Колцина си спомнят вече за Алта виста и другите търсачки които направиха интернета това което е.
            Което показва, че няма логика в оценката на монетите.

            Но най-важното е, че не се прави разлика между блокчейн технологията и крипто монетите. Монетите в най-добрият случай ще си останат екзотична ниша при плащанията.

            Иначе аз не искам да пророкувам, че ще изчезнат, защото щом до сега са просъщесвували, значи човешката психология може да приеме и поддържа вярата, че нещо без стойност има стойност. Безумно е, но е факт. Така че може и да продължи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
              Хепнах се на Йота, да видим какво ще излезе.
              Мамка му, вместо да яхна ракетата Рипъл се натиках в гьола да търся жаби, кво да прайш трябват и те. Ще изтърпим трета вълна надоле.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Aми то темата се изроди в оплюване, колко ток се харчел, как щял да се спихне балона... а междувременно можеше да поиграеш с 1000 кинта например. Щото и да се спихне и да не се спихне, от лятото до сега тези 1000 кинта щяха да са 5000 кинта.
                Личното ми мнение е че не може драстично да загуби стойност просто защото няма толкова много за продаване. Тези които са го копали преди години и са го стискали, го стискат и сега - инвестицията отдавна са я забравили и повечето сега гледат сеир.
                Но остави това, както казах, сложи едни 1000 кинта, може и в други койни. Ми виж в гдакса какво става,
                Пичове за някоя друга хилядарка няма какво да го говорим просто и да занули няма да е проблем но ако сте в дълбоките води е друга история

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Имхотеп - това което ти казвам е може би единственния начин да се печели от койни, другото е като да спечелиш от лотария и организаторите още преди да са ти дали парите разтръбяват в цялото село че си ударил джакпота. Ще си стискат някои койните и не защото са прежалили инвестицията и им дреме за сеир.
                  Разбирам те напълно. Но за това трябват познания които не се срещат често. Трябват и доста пари.
                  Както виждаш, добрите и сигурни места са само няколко в целия свят. За нас остава да се възползваме доколкото можем.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Хепнах се на Йота, да видим какво ще излезе.

                    Коментар


                    • Имхотеп - това което ти казвам е може би единственния начин да се печели от койни, другото е като да спечелиш от лотария и организаторите още преди да са ти дали парите разтръбяват в цялото село че си ударил джакпота. Ще си стискат някои койните и не защото са прежалили инвестицията и им дреме за сеир.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Имхотеп - искаш да кажеш да си отворим койн борсички - казина, определоно може да се изкара някой леф от тях при тоя сосен спред.
                        Aми то темата се изроди в оплюване, колко ток се харчел, как щял да се спихне балона... а междувременно можеше да поиграеш с 1000 кинта например. Щото и да се спихне и да не се спихне, от лятото до сега тези 1000 кинта щяха да са 5000 кинта.
                        Личното ми мнение е че не може драстично да загуби стойност просто защото няма толкова много за продаване. Тези които са го копали преди години и са го стискали, го стискат и сега - инвестицията отдавна са я забравили и повечето сега гледат сеир.
                        Но остави това, както казах, сложи едни 1000 кинта, може и в други койни. Ми виж в гдакса какво става,
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Имхотеп - искаш да кажеш да си отворим койн борсички - казина, определоно може да се изкара някой леф от тях при тоя сосен спред.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Искарването на тоя леФ "в момената" може да стане само по един начин ...
                            Споделете моля, всички очакват с нетърпение вашето високо ценено мнение.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Не го продават щото нямат.

                              А и по коментарите съдя че гроздето било голям киселяк,

                              Ми погледнете на цялата работа като възможност да изкарате некой леФ има чудесни възможности в момената.

                              Искарването на тоя леФ "в момената" може да стане само по един начин ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
                                Интересна работа, като го мразите толкова защо не го продавате бе, хем ще помогнете, хем ще изкарате нещо. Очаквам поне с още 500 да слезе.
                                Не го продават щото нямат.

                                А и по коментарите съдя че гроздето било голям киселяк,

                                Ми погледнете на цялата работа като възможност да изкарате некой леФ има чудесни възможности в момената.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X