IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


    Бърка Койнбейс, с Биткойн от преди няколко месеца... (някъде около нова година, Биткойн надмина пазарната капитализация на JPMorgan). Освен това ако е обсъждал темата с някой друг... повечето хора не правят разлика между участниците в крипто пазара, за тях всичко е "Биткойн".... както някога всяка копирна машина беше Ксерокс.
    Или може би имаше предвид сравнението с Goldman sachs, които струват малко над 100 млрд. Такива сравнения бяха правени на 14 април

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение
      И кога точно се е случило да докарат капитализация до тази на JPMorgan?

      Бърка Койнбейс, с Биткойн от преди няколко месеца... (някъде около нова година, Биткойн надмина пазарната капитализация на JPMorgan). Освен това ако е обсъждал темата с някой друг... повечето хора не правят разлика между участниците в крипто пазара, за тях всичко е "Биткойн".... както някога всяка копирна машина беше Ксерокс.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

        А тая компания или ли приходи някакви, а печалби или такива неща не се питат като по времето на Дот Ком балона.
        Дот ком балона сега е "Фиат балон" и заради това, всичко отива към крипто, я виж тук :
        https://coinmarketcap.com/fiat-currencies/

        Криптото вече мина най-голямата компания в света Apple:
        https://coinmarketcap.com/largest-companies/

        "до края на тази година за 70% от целия добив на биткойни ще се използва единствено възобновяема енергия."

        https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0...bb-312991.html
        Last edited by better; 16.04.2021, 00:35.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

          Да, малко пресилих нещата, но въпреки това и капитализация от 100 милиарда ми се струва пресилена за компания, която зависи изцяло от брутално волатилния крипто пазар!
          100 млрд. също са много, но тук играят по-скоро очаквания, а не реални резултати. Coinbase е номер 1 в сектора и при настоящите очаквания за развитие на крипто индустрията в следващите десет години една подобна оценка вече не изглежда толкова безумна.

          Коментар


          • Купихте ли dogecoin?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

              Да, малко пресилих нещата, но въпреки това и капитализация от 100 милиарда ми се струва пресилена за компания, която зависи изцяло от брутално волатилния крипто пазар!
              А тая компания или ли приходи някакви, а печалби или такива неща не се питат като по времето на Дот Ком балона.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение

                И кога точно се е случило да докарат капитализация до тази на JPMorgan?
                Да, малко пресилих нещата, но въпреки това и капитализация от 100 милиарда ми се струва пресилена за компания, която зависи изцяло от брутално волатилния крипто пазар!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                  Coinbase си е един спекулантски балоняк, каквито са и повечето крипто шитни! Че даже и го докараха на капитализация почти като JP Morgan!
                  И кога точно се е случило да докарат капитализация до тази на JPMorgan?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                    Много се надявам да съм се объркал, иначе ще се окажа изгорял с едни 320 д., които заплатих преди 4 дни за 10 ТН. Притесненията ми идват от това, че въпреки обещаните ежедневни плащания, такива към този момент не се правят. В Antpool-a съм с някакъв субакОунд, върху който нямам контрол и само си гледам бурните вълни на копането.
                    Освен вълните виждаш и натрупаните койнчета, гледай ги и се облизвай

                    Жалко, че не си прочел това, преди да купиш:
                    https://www.cloudmininginfo.com/post...-start-bitfufu

                    Би трябвало да укажеш COBO-Wallet, а не твоя личен.
                    Antpool ще ти праща койнчетата, когато се натрупват повече от 0,005 BTC,
                    и когато приключи периода, ако са повече от 0,000054 BTC
                    В ежедневен e-mail ти съобщават колко си изработил за деня

                    И аз се излъгах един път с Antpool, но оттогава ползвам само
                    F2pool, който ми плаща ежедневно и после реинвестирам.

                    Не купувай ETH-копач, не е изгодно.
                    Следи тук кога да купуваш, блога се пише от един умен симпатяга
                    https://www.cloudmininginfo.com/blog...ily-efficiency
                    Last edited by barbaron; 15.04.2021, 20:41.

                    Коментар



                    • COIN започна от $250, мина през $428, сега е $334
                      Но аз засега предпочитам да купувам нови производствени мощности TH/s & Mh/s

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        Туй нещо дето го хвалеше нещо се спихна, даже и статии пуснаха днес за него че много падало.

                        Аз даже не знам какво е. Ама явно не всичко дето фърчи става за ядене.
                        Coinbase си е един спекулантски балоняк, каквито са и повечето крипто шитни! Че даже и го докараха на капитализация почти като JP Morgan! Е, падането ще е от високо, ама за сметка на това ще има време за викане преди размазването.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Нещо пак си се объркал По-солидни от тях няма
                          Затова там имам BTC 330 TH/s и ETH 100 Mh/s
                          Много се надявам да съм се объркал, иначе ще се окажа изгорял с едни 320 д., които заплатих преди 4 дни за 10 ТН. Притесненията ми идват от това, че въпреки обещаните ежедневни плащания, такива към този момент не се правят. В Antpool-a съм с някакъв субакОунд, върху който нямам контрол и само си гледам бурните вълни на копането.

                          Коментар


                          • Гледам статистика на monero.hashvault. Най мощния миньор копае с 8.8 Mh/s. За сравнение аз с Intel Xeon, сравнително мощен процесор докарвам 4 Kh/s. Какви машини ползват за такъв хашрейт?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              According to financial news outlet MarketWatch,
                              Coinbase may follow Palantir's direct listing on the NYSE in September,
                              which saw trading kick off at around 1:30 p.m. ET. = 19:30 BG time

                              Беше обявена начална цена $250 за Coinbase (код COIN)
                              Цената вече е $375 тук: https://www.etoro.com/watchlists
                              Туй нещо дето го хвалеше нещо се спихна, даже и статии пуснаха днес за него че много падало.

                              Аз даже не знам какво е. Ама явно не всичко дето фърчи става за ядене.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение
                                Точно на тези измамници не мога да разбера защо постоянно им правиш реклама?
                                Нещо пак си се объркал По-солидни от тях няма
                                Затова там имам BTC 330 TH/s и ETH 100 Mh/s
                                Last edited by barbaron; 15.04.2021, 12:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X