IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
    И за два месеца цената падна с 6%. Да видим Март с колко ще падне...
    Ами супер, щом имат бол сребро да го продават и да пада цената. Нали търсене и предлагане трябва да се срещнат някъде

    Коментар


    • Първоначално изпратено от simo.smo Разгледай мнение
      Хаха, както е тръгнала тая година току виж верно съборят нещо и то не читателите на zerohedge, а от обикновенните хора, които си купуват сребро и злато просто за да се защитят от инфлация, без да им пука за J.P. Morgan. Месец януари беше с рекордни продажби на сребърни орли, сега и февруари. Да видим как ще е март
      И за два месеца цената падна с 6%. Да видим Март с колко ще падне...
      "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
        Среброто като беше 40 в zerohedge коментаторите го виждаха на 80 до 6 месеца и щяха да събарят J.P. Morgan като си купуват монети, ама нещо не успяха...
        Хаха, както е тръгнала тая година току виж верно съборят нещо и то не читателите на zerohedge, а от обикновенните хора, които си купуват сребро и злато просто за да се защитят от инфлация, без да им пука за J.P. Morgan. Месец януари беше с рекордни продажби на сребърни орли, сега и февруари. Да видим как ще е март

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
          Среброто като беше 40 в zerohedge коментаторите го виждаха на 80 до 6 месеца и щяха да събарят J.P. Morgan като си купуват монети, ама нещо не успяха...
          Защо да не са успели? Успяха. В началото на миналия месец Фед обяви че спира доставката на Американския Сребърен Орел поради липса на сребро. Книжното сребро обаче не мръда и причината е, че е книжно а не физическо. Прави се всичко възможно дори на физическия пазар да се ограничава цената чрез разни тарифни и нетарифни ограничения. От това че начисляват ДДС на физическото сребро до това че много от предлаганите монети не са с чистота от 999. А тези които са са с двойни цени спрямо книжното сребро. Така че успеха е налице и този успех ще става все по-очевиден!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от simo.smo Разгледай мнение
            http://www.zerohedge.com/news/2013-0...-your-thoughts

            Най-ми харесват отдолу коментарите - всички нареждат биткойн-ите яко. Щом тия маниаци (аудиторията на от zerohedge), които всичките са фенове на златото и среброто не вярват на биткойните, за мен е показателно. Може да се окаже, че има пробойна в системата и биткойн да стигнат до 0, но ако оцелее, определено има много голям потенциал за развитие - явно 99,999% от хората не са чували за биткойн, а тези, които са чували мислят, че е прирамида .
            Среброто като беше 40 в zerohedge коментаторите го виждаха на 80 до 6 месеца и щяха да събарят J.P. Morgan като си купуват монети, ама нещо не успяха...
            "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Змейски Разгледай мнение
              неска си купих 10 бтц та по 44 лв да видим колко ще се напечеля
              Браво, Змейски. Да не си се объркал? Да не са ти продали от фалшивите? Къде ги дават толкова без пари че да си купя и аз още няколко хиляди?
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • неска си купих 10 бтц та по 44 лв да видим колко ще се напечеля

                Коментар


                • Аз ще си купя като станат по два лева.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Мастере, купуваш ли го койна или го добиваш ?
                    За сега по-евтино ми е да го купувам!
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Нормално е когато някой чуе за пръв път за биткойн да има огромно недоверие. И аз бях така първите няколко месеца.
                      Мастере, купуваш ли го койна или го добиваш ?
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от simo.smo Разгледай мнение
                        Щом тия маниаци (аудиторията на от zerohedge), които всичките са фенове на златото и среброто не вярват на биткойните, за мен е показателно.
                        Нормално е когато някой чуе за пръв път за биткойн да има огромно недоверие. И аз бях така първите няколко месеца.
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • http://www.zerohedge.com/news/2013-0...-your-thoughts

                          Най-ми харесват отдолу коментарите - всички нареждат биткойн-ите яко. Щом тия маниаци (аудиторията на от zerohedge), които всичките са фенове на златото и среброто не вярват на биткойните, за мен е показателно. Може да се окаже, че има пробойна в системата и биткойн да стигнат до 0, но ако оцелее, определено има много голям потенциал за развитие - явно 99,999% от хората не са чували за биткойн, а тези, които са чували мислят, че е прирамида .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                            Това може ли да се шорти
                            Разбира се. Достатъчно е да намериш някой да ти даде заем в биткойни и можеш да правиш с тях всичко което пожелаеш, включително и да ги продаваш с надеждата, че като дойде време да връщаш заема ще си ги купиш обратно по-евтино.
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Снощи курсът е ходил до 33,40... Това е нов абсолютен връх от както биткойн съществува от 2009 г. насам.
                              Това може ли да се шорти

                              Коментар


                              • Снощи курсът е ходил до 33,40... Това е нов абсолютен връх от както биткойн съществува от 2009 г. насам.
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X