IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Побързайте, че вече не останаха непродадени парцели ... на Марс
    Пък като бонус може да получите и по един марсианец

    https://marsgenesis.com/

    Коментар



    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      НЕЩО УБИТКОЙНА ВИ НЕ ВЪРВИ
      ЕВРЕЙСКИТЕ ИНДЕКСИ ПАДАТ ОТ СВЕЩЕНОТО 35853 И ПАДА УБИТКОЙНА ВИ
      Аз пък го чакам да падне, за да си купя още И етереума чакам да падне

      Коментар


      • НЕЩО УБИТКОЙНА ВИ НЕ ВЪРВИ

        ЕВРЕЙСКИТЕ ИНДЕКСИ ПАДАТ ОТ СВЕЩЕНОТО 35853 И ПАДА УБИТКОЙНА ВИ

        ХЯХЯХЯХЯХЯХ

        А ОЩЕ НИЩО НЕ СТЕ ВИДЕЛИ . ЩЕ ДОКАРАМ МИЛИАРДИ ОРА ДО ПРОСЕШКА ТОЯГА . ХЯХЯХЯХЯХЯХ

        А ВИЕ СЕГА СИ ИГРАЙТЕ НА ТРЕЙДЪРЧЕТА

        Коментар




        • Коментар


          • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

            Ми сега е модерно, какво да правиш. Едно време, събирахме картинки, от турски дъвки. Сега събират, токъни.
            Някъде четох, че /не помня точния %/ около 20% от канадците, мислчт, че Илон Мъск е създателят на Биткойна.
            Ами може и да са прави... Ако този, който е създал биткойна е същия, създал и Илончо като назначен милиардер.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
              Ако някой ми беше казал че "инвестирането" през 2021 ще се базира на снимки на кучета и мемета нямаше да повярвам.


              Долната новина е за секцията Бисери и Вицове или за в-к Стършел. Но уви четем я в сериозен икономически портал.


              https://www.investor.bg/kriptovaluti...a-mysk-338238/
              Ми сега е модерно, какво да правиш. Едно време, събирахме картинки, от турски дъвки. Сега събират, токъни.
              Някъде четох, че /не помня точния %/ около 20% от канадците, мислчт, че Илон Мъск е създателят на Биткойна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                Ако някой ми беше казал че "инвестирането" през 2021 ще се базира на снимки на кучета и мемета нямаше да повярвам.


                Долната новина е за секцията Бисери и Вицове или за в-к Стършел. Но уви четем я в сериозен икономически портал.


                https://www.investor.bg/kriptovaluti...a-mysk-338238/
                В какъв я пак? Хахахаха Тия тук освен превод с Гугъл друго не правят

                Коментар


                • Ако някой ми беше казал че "инвестирането" през 2021 ще се базира на снимки на кучета и мемета нямаше да повярвам.


                  Долната новина е за секцията Бисери и Вицове или за в-к Стършел. Но уви четем я в сериозен икономически портал.


                  https://www.investor.bg/kriptovaluti...a-mysk-338238/

                  Коментар


                  • Пичуви, койнаджии, няма се плашите. Малко надолу, после пак нагоре. BTC е в почти пълна корелация с фондовата борса. От същото място се контролира. Ще се катери заедно с нея, ще се срути пак с нея. До края на годината 80 хил. като нищо.

                    Ама Матейко като се сети да продаде, Ламборджиниту ще е сигурно по милион два парчето.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                      Влязохме в поредната корекция, и от нейната дълбочина зависи близкото бъдеще на Биткойна. Ако остане плитка и приключи за седмица-две, то това означава, че ще гоним 100к.
                      Това означава, че ти пак спа. Пъмп, дъмп...

                      Коментар


                      • Влязохме в поредната корекция, и от нейната дълбочина зависи близкото бъдеще на Биткойна. Ако остане плитка и приключи за седмица-две, то това означава, че ще гоним 100к.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Кой продал - продал Матейко, пак питам - бураго или как? Или ще чакаш до $20к Сакън излезе на нулата, чисти че ще ревеш пак.
                          М? Жив ли си ...
                          Аз вместо 4.5к навъртях 5.8к. Евра. квото -такова

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Аз нямам зор да продавам. За Ламборджинитата се майтапя, защото нямам зор за коли. И сега си имам няколко висша класа ....

                            Ще чакам още много години, освен ако не ми хрумне за някой нов бизнес с много голяма начална инвестиция.

                            Давай идеи ....

                            ПП: Продължавам да прехвърлям от CHIA към Биткойн ....
                            Етереум имаш ли, в какво съотношение ти е с биткойн?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Не, прибирам. Утре ще осчетоводя едни 4.5к евра скромно. С което печалбата ми за тая година става шестцифрена в лева. и Ламбо мога, ама колекционирам друг тип коли
                              ОК. Ти си знаеш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Аз нямам зор да продавам. За Ламборджинитата се майтапя, защото нямам зор за коли. И сега си имам няколко висша класа ....

                                Ще чакам още много години, освен ако не ми хрумне за някой нов бизнес с много голяма начална инвестиция.

                                Давай идеи ....

                                ПП: Продължавам да прехвърлям от CHIA към Биткойн ....
                                Аз идея съм дал, ти се направИ. Че и не съм ти горнооряховския само по идеите, моите си ги реализирам и сам
                                Сега места към 20% годишно за следващите 15тина години, после няма значение - само да сме здрави

                                Коментар

                                Working...
                                X