IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сещам се като са отишли холандците в днешен манхатън и го купили срещу маниста. Индианците били много интелигентни, високо ценели манистата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Кой ти говори за биткойн?
      Говоря за златото, но пък и там не мога да си го позволя. Изобщо - губя ви времето.
      Важното е да можеш да си защитиш идеите когато фактите на деня са против тях
      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
        Те не са всезнайковци - даже не знаят какво е финансова пирамида.

        Ще им пусна още една гледна точка.

        Биткойн е тест за интелигентност - необходим е известен капацитет, за да схванеш какво е това крипто-валута.

        Очевидно от коментарите на половината е , че са се провалили на теста.
        Абсолютно се провалям на този тест. Няма такова нещо като крипто валута.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
          Ще можеш ли да си го позвлиш. Твойто последно появяване тук беше на 12 долара ... сега е 60.
          Кой ти говори за биткойн?
          Говоря за златото, но пък и там не мога да си го позволя. Изобщо - губя ви времето.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Само не зная къде ще се изпокрият всички мишки, когато идем на нов абсолютен връх до края на месеца? Ще има доста зачервени от срам и запотени от зор лица на всезнайковци...
            Те не са всезнайковци - даже не знаят какво е финансова пирамида.

            Ще им пусна още една гледна точка.

            Биткойн е тест за интелигентност - необходим е известен капацитет, за да схванеш какво е това крипто-валута.

            Очевидно от коментарите на половината е , че са се провалили на теста.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Мдааа, там ще раздават кадаифи на корем.
              Ще можеш ли да си го позвлиш. Твойто последно появяване тук беше на 12 долара ... сега е 60.
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                Мисля, че БТК сладкарницата затвори за година почивка. Следващото уау уау ще е при златото.
                Мдааа, там ще раздават кадаифи на корем.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Само не зная къде ще се изпокрият всички мишки, когато идем на нов абсолютен връх до края на месеца? Ще има доста зачервени от срам и запотени от зор лица на всезнайковци...
                  Този ти пост е копи/пейст от темата за златото.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Само не зная къде ще се изпокрият всички мишки, когато идем на нов абсолютен връх до края на месеца? Ще има доста зачервени от срам и запотени от зор лица на всезнайковци...
                    Хахаха, ми то човешката глупост е безкрайна. те и лалетата са ги надували години, не е било балон за две седмици.

                    но лалето поне можеш да го пипнеш, да го помиришеш, да му се порадваш. Пък биткоина е безсмислена, абстрактна единица която някакви - очевидно странни хора - са решили че струва нещо. За това пак го казвам - това ще е най-смешния балон в историята. Абсолютно безсмислен, тотално глупав, и безподобно смешен. Наистина много се радвам че съм от зрителите на този балон, надявам се да се надува още години наред, тогава ще мога да разправям на внучите си как съм се смял на този парад на глупостта

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Само не зная къде ще се изпокрият всички мишки, когато идем на нов абсолютен връх до края на месеца? Ще има доста зачервени от срам и запотени от зор лица на всезнайковци...
                      Мисля, че БТК сладкарницата затвори за година почивка. Следващото уау уау ще е при златото.
                      I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        На практика не са пари. Сто процента от търговците от които пазарувам не приемат биткойн. Това е напълно нормално защото той не е реален измерител на стойност. При тази волатилност продавача няма как да за колко истински пари е продал стоката. Единствения му шанс е да променя ежеминутно цената, което е непрактично и при сделка да продаде моментално биткойните за истински пари. В противен случай носи огромен риск, който многократно надхвърля надценката на повечето търговци. Крипто валута може да съществува при условие на фиксиран курс спрямо долара. Нещо като валутен борд при който реалния долар се преобразува в криптовалута и по всяко време може да се обърне обратно при фиксиран курс. Всичко друго е безумие.
                        Биткойна е нещо средно между пирамида, секта и балон. Тук гурото стриже вярващите в светлото бъдеще овце. Те заменят реални активи срещу обещание за светло бъдеще. Цялата систе,а е изградена въргу човешкото невежество и надеждата, че може да се случи чудо в мизерния живот. Сякаш са се появили десетки Пурковци надяващи се да се случи чудо. Дълго време възприемах "Мастера" като измамник,който се опитва да вземе чуждите пари. Тези презряни от всички вас хартийки. Вероятно съм го надценил и ще се окаже обикновен балък, по нищо не различаващ се от последователите си. Между другото познавам един човек който е спечелил в от инвестициите си в "Югоагент". От него не съм чувал лоша дума за Гаич. Пожелавам ви и на вас да се измъкнете сухи от цялата схема.
                        Перфектно описание, НО Достойно за една друга тема СейфКъмпаниИнтернешънъл, където многоуважаемия Дохтур Черкезоне не ми е ясно какъв се явява.... Много жалко че не виждаш разликите между да кажем ЕсСиАй и БТК.... Просто ти пречат рамките, които си получил в училище и професионалния ти път... БТК може и да е някакъв експеримент, след който ще видим какво ни очаква, но това не е ПИРАМИДА

                        Коментар


                        • Само не зная къде ще се изпокрият всички мишки, когато идем на нов абсолютен връх до края на месеца? Ще има доста зачервени от срам и запотени от зор лица на всезнайковци...
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Като цяло основата може да е различна фигура, въпроса е че е страните са триъгълни. Най-известната пирамида създадена от човека от голямата пирамида в Гиза. Разни балъци и за нея си мислят че е направена от извънземни.
                            Следователно биткойн не е пирамида. Аз твърдя, че е додекаедър .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Че аз вече съм си признал че съм кибик в тази тема. Влизам единствено, за да се забавлявам с човешката глупост
                              глупост глупост ама 1 БТК колко банички купува ;-)
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
                                Някой от разбирачите, дето споменаха "пирамида", може ли въобще да даде дефиниция на това понятие.
                                Като цяло основата може да е различна фигура, въпроса е че е страните са триъгълни. Най-известната пирамида създадена от човека от голямата пирамида в Гиза. Разни балъци и за нея си мислят че е направена от извънземни.

                                Коментар

                                Working...
                                X