IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • BTC-e
    от руснаците ще имате хабер...
    скоро...

    Коментар


    • Oтговора на шефа на ФЕД към молбата на платения от JPMorgan сенатор Manchin да наложи бан на коЙнът

      http://www.businessinsider.com/yellen-on-bitcoin-2014-2

      Коментар


      • сега погледнах, всичко е ток вече давай биткойне
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
          Всичко си работи. Обикновено е някой DDOS, има ги през ден с/у борси, пулове, въобще каквото ти мине през главата. И аз не мога да схвана смисъла на операцията, ама нейсе.
          логиката е някви "хакерчета" да си начесат крастата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
            хм, през МТ4 си пускам поръчки, има търговия... шантава работа скоро ще разберем предполагам
            Всичко си работи. Обикновено е някой DDOS, има ги през ден с/у борси, пулове, въобще каквото ти мине през главата. И аз не мога да схвана смисъла на операцията, ама нейсе.

            Коментар


            • хм, през МТ4 си пускам поръчки, има търговия... шантава работа скоро ще разберем предполагам
              Keep going ...

              Коментар


              • не мога да отворя сайта и приятели и те не могат да го отворят... сега ще пробвам през МТ4 да видя какво се случва
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  банда, не мога да отворя www.btc-e.com... и нашата борса ли изгърмя?
                  Не е изгърмяла...
                  Взеха парите и койните и казаха да чакате.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                    банда, не мога да отворя www.btc-e.com... и нашата борса ли изгърмя?
                    Няма почти никаква търговия?????

                    Коментар


                    • банда, не мога да отворя www.btc-e.com... и нашата борса ли изгърмя?
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
                        Намирам сравнението за изключително удачно.
                        Когато крайния потребител престане да се замисля как точно работи системата, а просто я ползва, тогава ще е истинското налагане. Кой днес се замисля, че зад смартфоните с тъч скрийн има опашка за инструкции на процесорите АРМ, стекове и т.н. - никой. И ако тръгнеш да им обясняваш ти казват - какво ми пука - не ми 'губи времето'. Просто пипат нещо с пръсти, гледат че нещо шава по екрана и се забавляват.
                        Прави са хората, не им губи времето. Нека се забавляват, важното е да плащат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fefo Разгледай мнение
                          @bertram
                          Ето Ви един жокер за бъдещето(дано разбeрете сравнението):

                          Намирам сравнението за изключително удачно.
                          Когато крайния потребител престане да се замисля как точно работи системата, а просто я ползва, тогава ще е истинското налагане. Кой днес се замисля, че зад смартфоните с тъч скрийн има опашка за инструкции на процесорите АРМ, стекове и т.н. - никой. И ако тръгнеш да им обясняваш ти казват - какво ми пука - не ми 'губи времето'. Просто пипат нещо с пръсти, гледат че нещо шава по екрана и се забавляват.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                            А мое ли ми покажеш едно кюфте от 60-те и едно съвременно кюфте.
                            И в кюфтетата има прогрес. Едно време ги правиха от месо, сега могат да ти забъркат кюфте от моторно масло, ацетон, рога и копита и малко овкусители. Напредъкът е навсякъде. Предай се.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                              А мое ли ми покажеш едно кюфте от 60-те и едно съвременно кюфте.

                              за коини е темата , за кюфтета ,не

                              Коментар


                              • А мое ли ми покажеш едно кюфте от 60-те и едно съвременно кюфте.

                                Коментар

                                Working...
                                X