IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
    И ти си нашият ангел спасител, който без да ни познава е съгласен да ни пази?
    Уви не - не се ли пазиш сам и господ не може да те опази
    Don't work hard, work smart!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
      ...и ще дойде следващата с Бокс, Фокс или Токс и ще трябва и на тях да има "абсорбирате" койните, докато не ви абсорбират и последната стотинка, която сте готови да им харижете
      И ти си нашият ангел спасител, който без да ни познава е съгласен да ни пази?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
        Мине ли тая "паника" около Гокс, и абсорбират ли им койните ...
        ...и ще дойде следващата с Бокс, Фокс или Токс и ще трябва и на тях да има "абсорбирате" койните, докато не ви абсорбират и последната стотинка, която сте готови да им харижете

        А на тарикатите като този ще им стават все по-дебели гушките и ще си пият кокткейлите на яхти около Кайманите докато балъците им плащат масрафа

        Last edited by Jimmy; 25.02.2014, 16:22.
        Don't work hard, work smart!

        Коментар


        • Нищо ново под слънцето .Преди две седмици в шведската преса писаха за това > http://www.dn.se/ekonomi/kriminella-...r-med-bitcoin/
          .Мафията използва активно Bitcoin за плащане на наркотици
          25.02.2014 11:57 в-к ,,Банкеръ''
          Виртуалната валута bitcoin се използва много активно от наркомафията за осъществяване на разплащания за доставена дрога, заявил шефът на руската Федерална служба за контрол върху наркотиците Виктор Иванов, цитиран от информационната агенция "Интерфакс".

          Наркомафията все повече използва и нетрадиционни платежни системи като Qiwi-портмоне, както и виртуалната валута Вitcoin, която се отличава с повишена защита", пояснил Иванов. Освен това той е отбелязъл, че напоследък се синтезират и свръхсилни синтетични наркотици, за чиято доставка е необходим само един плик за писма.

          В същото време респектибелният британски вестник The Financial Times посочва, че главната борса в света за търговия с биткоини - японската електронна площадка Mt Gox е спряла напълно своите операции и се е откачила от Интернет. Вестникът напомня още, че неотдавна е била извършена и огромна по мащаб кражба на криптовалута от борсата, което вероятно е довело и до фалита на Mt Gox. Тогава борсата загуби 744 хил. биткоина - или 6% от общия обем на тази виртуална валута.

          Миналата неделя генералният директор на Mt Gox - Марк Карпелес напусна Съвета на директорите на Bitcoin Foundation, а вчера, в понеделник, Mt Gox е свалила всички свои записи от Twitter

          През февруари борсата прекрати и всички свои операции по прехвърляне на Bitcoin на външни сметки, като обясни това с грешки в програмното си обезпечение.
          http://www.banker.bg/?Channel=177&Ca...Article=491661
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • тези криптовалути са рая за спекулантите

            купувам на 2.85...сега е 3.10..9% за няма и час сигурно
            Keep going ...

            Коментар


            • жив и здрав, дано да си прав

              добавих и аз малко и сложих лимитирани на по-ниски нива ама да видим...
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                700 000 койна са си бая
                Сега ще го прегледам тва инфо за 700к коини ама е абсурд,супер абсурд,Гокса да са открднали толкова.В борсата е имало 20-30к до 100к наи-най-най-много,балабар с фиата.
                По мой сметки мисля че вече са абсорбирани или остават още малко.Щом днес затвориха Гокса и сайта им дава заето значи са почти свършили.
                Така на дневна графика като го гледам пак ми се вижда че това е дъното.
                Абе не знам, аз имах късмета да натоваря много сериозно ,пък квото сабя покаже

                Мине ли тая "паника" около Гокс, и абсорбират ли им койните цената бързо ше се върне около 700-800$/да не кажа по -голяма дума/ нивото което е реалното за момента
                Last edited by kurta007; 25.02.2014, 12:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                  Аз ви казах, като овчици в кошарка сте. Смешни обеми събарят цената яко.
                  Няма изход, поне не за всички. Това истината, пирамида с цел измама.
                  Смешни обеми друг път.Такива обеми като ги гледам,заедно с китайските борси общо,никога не е имало досега !!!!!!
                  750к койни за последните 24 часа !!
                  Така че смешника е ясно кои е

                  Коментар


                  • Xman1

                    Не са ги откраднали, биткойн не може да се краде..взели са им ги просто пък те доброволно им ги дават .
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • [QUOTE=d333;1059585508
                      Няма изход, поне не за всички. .[/QUOTE]

                      На мен пък ми е интересно дали съществува нещо, от което има изход за всички. Освен това - защо трябва да се излиза? Освен ако си бил неразумен и си налял повече отколкото си склонен да прежалиш?

                      допреди два дена беше член на борда на директорите на Биткойн Фондацията/6-7 човека/, хора който пускат ъпдейтите
                      Този като го гледам така, изобщо не е в час, а и след като основните разработчици му казаха, че няма проблем самия протокол на биткойна, той продължи да си мели че имало транзакшън малеабилити. Така че не мога да повярвам, че е имал думата по отношение на ъпдейтите. И не е имал със сигурност. Явно наистина потресаваща некомпетентност на неговия сайт / борса е царяла. Само мога да се надявам никой от форума да не е изгорял със средства там. Но много пъти беше казано - да не се държат пари по борсите. Правило номер 1 - не се държат големи суми по борси и пулове
                      Last edited by verimg; 25.02.2014, 11:49.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                        Въпроса е колко са те и кога ще ги абсорбира пазара.
                        Много са, 700 000. Пазара ще ги абсорбира на кукуво лято, на нищожна цена.
                        Аз ви казах, като овчици в кошарка сте. Смешни обеми събарят цената яко.
                        Няма изход, поне не за всички. Това истината, пирамида с цел измама.

                        Коментар


                        • Xman1

                          Всички борси, ще фалират като гокса.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • иначе добре, че Гокса ги няма вече... гнилите ябълки трябва да се разкарат за да има основа за здрав растеж
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от viktornfs Разгледай мнение
                              Що бе, ако и ти си на негово място и ти така ще правиш. Като всеки и той си гони интереса.
                              По-вероятно иде реч за техническа некомпетентност, високо самочусвтвие и его, а накрая и за страх. Гокс дълго време са имали проблеми, които са премълчавали, а някой отвън се е усетил и доста добре ги е подработил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Xman1
                                Цената ще падне... това е ясно, но по добре, че MtGox се разкараха сега... защото можеха да се влачат с месеци. Най хубавото е че това е поредния (този път последен) удар върху биткойн от страна на MtGox.

                                Аз си мисля че е възможно в бъдеще и други борси да завлекат хората. Не мога да разбера, защо всеки си мисли, че тия борси са нещо като банки... и си държат парите там. Това не са банки, това са просто едни обменни бюра и човек не трябва да държи пари там... не са на сигурно място, както се видя.
                                Нищо не е ясно, брат може пък това да е било дъното... от тоста време съм на пазарите за да знам, че дъната се удрят в подобни моменти.

                                Здравата логика казва, че този нехранимайко ще се опита да продаде койните си на другите борси и въпросът е доколко това се е случило вече. Трябва да погледна обемите от последните .... колко 2 месеца? за да си дам сметка доколко ги е продал вече... отделно на теория по-ниската цена предизвиква интерес и колкото повече пада толкова повече хора биха купили повече и стойността на тези 700 000 койна в долари пада... друго, което ми минава през главата е дали тази негова реакция няма да накара и друг борсов оператор да направи същото

                                Въобще интересни времена предстоят
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X