IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    койна е ок, но средата е гнила и това ще развали всичко.
    Средата е перфектна, бертрамков. Удивителен пример!!! Много хора на живо видяха, как един пазар може да работи без правила. Оказа се, че е достатъчно ВСЕКИ да знае, че няма правила!

    Ярка демонстрация, как всички "ругулаторни" органи просто са едни паразитни образования. Те не защитават никой освен тези, които създават правилата! Останалите участници на тъй наречените регулирани пазари могат да загубят парите си по всяко време. Ще им кажат, че просто не са били разумни в инвестициите си.... хахахаха...
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Гокс държаха около 90% от наличностите си в биткойн в студено хранилище, тоест на флашки в няколко банкови сейфа в Токио. Има обосновани предположения, че хамериканското правителство със съдействието на японското са конфискували тези флашки. Същевременно Марк Карпелес е получил съдебно нареждане да не споменава нищо по този повод под заплаха със затвор!

      http://chrispacia.wordpress.com/2014...ened-to-mtgox/
      а един мърмот завива шоколада...пардон биткойна...

      едно време и Капустин имаше 'работещ бизнесмодел' според един приятел, но едни лоши хора му попречиха да направи всички богати....

      всички тези партенки се пускат в момента, за да не гръмнат останалите 'борси'.... много набързо забравихте, че през гокс минаваше едва ли не всичкия меко казано непрозрачен оборот... (кух или не) .. се постигна ръст с обем...само дето никой не може да каже тоя обем дали не беше фиктивен.. липсата на регулация съответно води до това....

      сега Гокс-а бил ограбен, но другите са точни... смех

      койна е ок, но средата е гнила и това ще развали всичко.

      успех
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
        Не съм много съгласен че е имало натиск от служите и затова е фалирал Гокса.Верно че им конфискуваха 5млн но това е бълха за тях .
        Гокс държаха около 90% от наличностите си в биткойн в студено хранилище, тоест на флашки в няколко банкови сейфа в Токио. Има обосновани предположения, че хамериканското правителство със съдействието на японското са конфискували тези флашки. Същевременно Марк Карпелес е получил съдебно нареждане да не споменава нищо по този повод под заплаха със затвор!

        http://chrispacia.wordpress.com/2014...ened-to-mtgox/
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty
          той вече има достатъчно средства да си осигури доживотна охрана.
          Фростев ,те хора с много повече пари и охрани дадоха фира пък тоя ли ще им се запъне
          Не са решили не са го направили.Ще го отвлечат след време и като каже къде са койните и паролата ще го хвърлят за храна на рибите.
          А такива като теб ще си мислят че е изчезнал на Бахамите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Всеки който професионално се занимава с Биткойн, където и да е по света, трябва ясно да си даде сметка, че на този етап не е възможно да "продължаваш" безметежно да си "живееш като бог" колкото и печеливш да ти е модела, защото специалните служби и данъчните администрации на половината свят ще ти висят на главата и ще те изнудват по всевъзможни начини! Аз лично съм удивен, че Гокс издържаха толкова дълго предвид на това, че бяха стожера на Биткойн за последните 3-4 години! Не зная, колко дълго ще издържат Битстамп, БТЦ-Е и Кракен, но се обзалагам, че няма да е дълго...
            Не съм много съгласен че е имало натиск от служите и затова е фалирал Гокса.Верно че им конфискуваха 5млн но това е бълха за тях .Чисто и просто говорим за доста ахмашка и елементарна схема за източване.В бг сме виждали доста по-сложни и елегантни изпълнения Гокса отдавна не е най-голямата борса ,даже от 1г не и в първите 3-4 а и след конфискацията имат лиценз от ФинСен.
            Проблемите с теглене и т.н. са от доста отдавна и затова имаше и аномалии с цената.Сега циреят е изрязан.
            БТЦ-Е са доста анонимни и опасноста там повече е да не повторят действията на болното прасе отколкото да затворят заради регулации или служби и т.н.
            Битстамп от друга страна пък са супер прозрачни и отскоро обявиха политика на супер прозрачност като независими компании периодично ще им правят одити ,вече даже минаха няколко.Затова и тая борса се превърна в лидер и най-голямата такава и ще е такава още много дълго време според мен.
            Има оазиси където службите имат ограничено влияние.Може да ограничат гражданите на някоя държава като преводите на фиат са трудни но дотам.
            И отделно Коинбазе наскоро минаха 1 млн клиенти,трябваше там да има натиск ако е имало такъв
            Last edited by kurta007; 10.03.2014, 12:28.

            Коментар


            • Forex Master

              От притеснение откраднал парите на хората , абе ти добре ли си ? Що не им ги е върнал от притеснение ами ги е откраднал.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                Той си беше милионер и преди и само от транзакции на Гокса щеше да си живее като бог ако беше продължила борсата да си бачка ,ама ся ще яде ножа няма как
                Всеки който професионално се занимава с Биткойн, където и да е по света, трябва ясно да си даде сметка, че на този етап не е възможно да "продължаваш" безметежно да си "живееш като бог" колкото и печеливш да ти е модела, защото специалните служби и данъчните администрации на половината свят ще ти висят на главата и ще те изнудват по всевъзможни начини! Аз лично съм удивен, че Гокс издържаха толкова дълго предвид на това, че бяха стожера на Биткойн за последните 3-4 години! Не зная, колко дълго ще издържат Битстамп, БТЦ-Е и Кракен, но се обзалагам, че няма да е дълго...
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Къде питаш ти - тук всички са излезли от БФБ-то 2007а, продали са имота 2008-а, след това вложили всичко на 8% депозити и дори да падат някои от акциите печелят от дивиденти повече отколкото губят
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                    Да не си загубил некой койн на гокса?
                    Неприятно ми е да те разочаровам но не съм,2 пъти се опитвах да се верифицирам в Гокса, е така ако се наложи нещо спешно да съм верифициран вече и двата пъти неуспешно като ме бавиха 1 месец втория път и се отказах
                    Иначе много трудно мога да загубя пари на някоя борса,търгувам само на изпитани и проверени борси и държа койни и пари по борсите само докато търгувам и тегля веднага


                    Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                    Много злобно говориш за човека....
                    Яд ме е на тва болно прасе понеже беше член на борда на Биткойн фондацията.Фондация,която трябваше да се грижи за популязирането и сигурноста на койна.Голямо популязиране и защита му направи тоя отделно сума ти хора глътнаха вода заради алчноста му.Той си беше милионер и преди и само от транзакции на Гокса щеше да си живее като бог ако беше продължила борсата да си бачка ,ама ся ще яде ножа няма как
                    Last edited by kurta007; 10.03.2014, 11:51.

                    Коментар


                    • Много злобно говориш за човека.... Да не си загубил некой койн на гокса?

                      Коментар


                      • http://www.coindesk.com/mt-gox-hacke...personal-data/

                        Получи се и потвърждения че Дебелия е гепил всичко.
                        Оттук насетне историята на Гокс ще е следната,нищо няма да се случи,нито ще отворят нито ще върнат на някой парите нито пък и ще има много новини около тях.Ще бъде тишина.Ще се опитат да го осъдят шопара но безуспешно.
                        Докато един слънчев ден ще му резнат зелката.Я отчаяни клиенти,я мафиоти за да му вземат койните .Не му давам повече от 2г.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                          появиха се и в блокчейн.инфо
                          https://blockchain.info/charts/bitcoin-days-destroyed


                          Със сигурност това са койни на Гокс от един от студените им портфейли
                          http://www.coindesk.com/gox-money-mo...h-block-chain/

                          въпроса е кой ги мести ? Аз съм на 99% сигурен че е оня лоен шопар

                          Коментар


                          • 180,000 BTC, 143 million days destroyed.....преди малко
                            http://blockr.io/tx/info/4ee89f7cf82...af450f9185ddf1

                            https://blockchain.info/tx/1dda0f882...58a65ab63552e3

                            https://blockchain.info/tx/4ee89f7cf...af450f9185ddf1

                            Коментар


                            • Тцц .. http://rt.com/business/radtke-bitcoi...singapore-134/
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение

                                Гледам са изкарали някакъв човечец че е създателя на биткойн, но съм скептичен:
                                http://www.businessinsider.com/bitco...eaction-2014-3
                                Това е просто положителен сигнал за биткойна.
                                Необяснимото 'плаши' хората. Щом са избрали да си нарочат някого за създател, значи психологически са го приели вече и така им е по-спокойно като знаят -ето, този е. Масовката ще е спокойна вече и ще го приеме като част от действителността. Както всъщност си е вече доста отдавна.
                                А дали е този човечец или друг човек няма никакво значение. Той дори и да иска не може да го спре. Защото по презумция не го притежава, нали е разпределена валута. Прометей можел ли е да спре огъня, след като го е дал на хората?

                                Коментар

                                Working...
                                X