IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Книжните валути се сриват спрямо биткойна. Нечестните пари се сриват, спрямо честните пари...
    Слушай бай Марин и купувай койни докато не са свършили. Никой не знае дали утре няма да станат 20 000 долара парчето.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Книжните валути се сриват спрямо биткойна. Нечестните пари се сриват, спрямо честните пари... Пиндосите след БретънУудската конференция бяха в златен борд, от който излязоха на Ямайската конференция... Това можем да го броим за фалит на ПиндоКолхоза, ама айде нали сега са наште батковци ще си затраем политкоректну

      Аз се наемам да прогнозирам следното: Възможен изход от сгромолясването на зеленатабумага е КриптоВалутенБорд, също така и елегантен начин за изсулване на пиндодлъжника от борчовете, изтриване на 20,5трлн шума ха-ха-ха.... Да си представим, Конгресот гласува КриптоБорда, според който ФРС купува 1БТК = 1 000 000 зеленабумага, ФРС продава 1БТК = 1 000 500. Айде малко въображение...

      Пп. Аз от сума ти време обяснявам на нашите по-малки братчета по разум, че не слънцето се върти около земята, а обратно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
        В Чикаго в ГАРАЖА взели,че пуснали фючърси на кеските вчера.

        Поправих го, така вече е "правилно". Явно много 80 годишни бабички има в това Чикаго.
        Last edited by Xman1; 02.11.2017, 07:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
          В Чикаго в ГАРАЖА взели,че пуснали фючърси на койна вчера.
          кески викаш а?
          А иначе тоя с кеските си го гледа откак е било 5$ парчето .....
          remember remember the fifth of november

          Коментар


          • В Чикаго в ГАРАЖА взели,че пуснали фючърси на койна вчера.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Еми добро е.

              7000 чукнахме
              http://avtokurs.alle.bg

              Коментар


              • Добри Ютро!!!
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Който иска да рискува може да наеме мощност срещу дребна инвестиция, вместо да купува Биткойни, или да инвестира в оборудване. При регистрация на сайта всеки получава подарък скорост 30 Gh.s. Аз лично съм инвестирал 25 Долара. За месец и половина сумата се избива. За година обещаваната печалба е 200 Долара при запазване на сегашния курс на Биткойна. Може да се копаят Биткойни и Долари. Сам си рапределяш процентно скороста за двете валути. Минималната сума за теглене е 2 Долара или 0.001 биткойна. За сега сайта плаща, но гаранции за в бъдеще няма. Всеки си решава дали да рискува да купи по-голяма мощност или да остане с подаръка от 30 Гх/секунда. С подаръчната скорост, която се равнява на 2.7 долара, обещаната печалба е 21.68 долара.

                  https://btcstorm.cloud/?ref=49103

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                    И за какво ми е да се нашивам в разни понци-схеми както някои глупаци, на които им обраха парите по измислени гаражни "борси"?
                    Аз гледам какво правят вълците от Уолстрийт, големите акули и институционалните инвеститори. След като никой от тях не е вложил дори един долар/евро в тези крипто-измишльотини, за какво ми е да се набутвам в на бай Марин крипто-пирамидата?
                    Той бай Марин до скоро печаташе измислени хойни и ги пробутваше скъпо и прескъпо на разни баламурници, които вярваха в тази бутафория, но келепира с печатането вече свърши. Сега който иска койни ще трябва да се бръкне дълбоко за тях.
                    Ами спри да пишеш тогава в темата, бе човек. Има хора пък, които искаме да се набутаме в пирамидата и да си дискутираме - кое, кога, как да направим, че да изкараме някой лев и да излезем преди краха. Ако имаш полезна информация - моля - споделяй. Вече разбрахме, че не вярваш в схемата и не участваш, разбрахме ти и аргументите, ако нямаш какво да споделиш друго - моля те спри и остави хората, които имат да споделят нещо полезно, от което да се изкарат пари да говорят. На всеки е ясен риска и не вярвам някой от хората занимаващите се с това хора да са ипотекирали къщите, че да купуват койни. Така че благодарим за предупреждението, разбрахме го, но моля те остави дискусията да върви в полезна насока.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      +1

                      П.С.

                      Ако прочетете в чуждите форуми за криптовалути- каква е дискусията,ще разберете защо България е на това дередже .

                      Наистина си заслужаваме съдбата.
                      Малък,но изключително прост народ сме!
                      Не мога да разбера от къде идва тази злоба и хейт,немога....

                      Моля някой от хейтърите да ми обясни защо?

                      Пример:прост съм,имам комплекси,малко злобно човече съм,завиждам и ме е яд на чуждите успехи. ....
                      Бай ви марин и всички шмекери от понци схемата, бая банки и играчи влезнаха в пирамидата на Мейдоф и глuтнаха вода. Въпрос на време е шараните да свършат и пирамидата на Сатоши да ви го подаде целя. Пирамиди фараони българите като цяло са мега тъпо племе така и не се научиха от пирамидите 90-те години, айде чужденците по-може ама хем сте го яли и патили сега отново в поза партер и чакате поредните спасители да ви направят милионери от дивана. Милионери са най-горе на хранителната верига, а вие обирате само трохите, въпреки,че голяма част от вас са се взели прекалено насериозно и се мислят за инвеститори стил дедо бъфет, как всичко знаели пък ние сме глупаци,че не сме се набутали в пирамидата на фараона бог Сатоши накамото. Като се появи и Насакото Яката и там ще се намърдате, просто това му е генна на българина, да е прост на N степен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

                        Аз така като гледам критично темата, вашата група е много по-сериозна бройка, и общо-взето всяко второ мнение е обида. И това от хора, които вече 5та година са в грешната посока, и на това отгоре нито купуват, нито продават.
                        Sad !
                        И за какво ми е да се нашивам в разни понци-схеми както някои глупаци, на които им обраха парите по измислени гаражни "борси"?
                        Аз гледам какво правят вълците от Уолстрийт, големите акули и институционалните инвеститори. След като никой от тях не е вложил дори един долар/евро в тези крипто-измишльотини, за какво ми е да се набутвам в на бай Марин крипто-пирамидата?
                        Той бай Марин до скоро печаташе измислени хойни и ги пробутваше скъпо и прескъпо на разни баламурници, които вярваха в тази бутафория, но келепира с печатането вече свърши. Сега който иска койни ще трябва да се бръкне дълбоко за тях.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Оставяйте ги да пасат щом им харесва.Аз например съм ги пуснал в градинката пред кметството от 14-16ч. безплатно.
                          Пускайте ги по течението.
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

                            Аз така като гледам критично темата, вашата група е много по-сериозна бройка, и общо-взето всяко второ мнение е обида. И това от хора, които вече 5та година са в грешната посока, и на това отгоре нито купуват, нито продават.
                            Sad !
                            +1

                            П.С.

                            Ако прочетете в чуждите форуми за криптовалути- каква е дискусията,ще разберете защо България е на това дередже .

                            Наистина си заслужаваме съдбата.
                            Малък,но изключително прост народ сме!
                            Не мога да разбера от къде идва тази злоба и хейт,немога....

                            Моля някой от хейтърите да ми обясни защо?

                            Пример:прост съм,имам комплекси,малко злобно човече съм,завиждам и ме е яд на чуждите успехи. ....
                            Last edited by hemilio; 01.11.2017, 19:52.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                              Ясно е че на всички вас тук целта е една да промотират колко е велик бай хойна за да го шитват на разни балъци.
                              Аз така като гледам критично темата, вашата група е много по-сериозна бройка, и общо-взето всяко второ мнение е обида. И това от хора, които вече 5та година са в грешната посока, и на това отгоре нито купуват, нито продават.
                              Sad !

                              Коментар


                              • Честит Нов Рекорд - цената "купува" при Българските дилари е вече над 11.000 лева .......
                                На 11.600 лв. продавам един или половин (не съм решил още) и хайде у ТавксО!!!
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X