IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плоският данък е реално прогресивен в ущърб на бедните

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Werter Разгледай мнение
    Тъпо е да екстраполираш собствените си мизерни фобии към целия народ. Измъчен българин може би си ти, защотоси неспособен да постигнеш целите си, но има стотици хиляди, които са успели и чийто труд модерницзира България.
    Странно е колко си ограничен и жалък в малкия си шизофреничен свят. Дали Меркел, Барозу и Обама биха се срещали и прегръщали с престъпник??? Или може би бленуваш за столетницата, която с харчене да ти докара действителност ето като тази тук:
    Доходите според оценки на синдикатите са намалели с близо 30 на сто от 2009 г. насам. През 2011 г. са били отрегистрани общо 250 000 автомобила.
    Продължава да расте и сивата икономика. Междувременно 35% от хората работят на черно. През 2011 г. този дял все още е бил 29%, а през 2010 г. - около 25%.
    Безработицата е на рекордното ниво от над 25%. 58% от младите хора на възраст под 24 години нямат работа. Прилича на Виденов нали? Ако беше станишко, щеше да бъде и по-зле. Но това е за Гърция.
    Тебе пък кой вътрешен глас ти прошепна дали съм си изпълнил целите? По-скоро ти не си си ги изпълнил и си огорчен и плюещ всичко около себе си недоволен българин с много никове. Знам кой съм цитирал и кой ми отговаря

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Важното е, че сега управлявам! А ти отколко години си във форума има значение разбира се. Респект, въпроса е какво искаш да кажеш, щото ако се опитваш да прокарваш неолиберални стратегии на измъчения българин , си обречен. Изброих ти само част от крадците , които са забогатяли и Гойко като лакей на всички престъпници се включи. Цяла България го мрази и ти ли искаш да си омразен? Кел файда, че от 8 години си форумен, като те мрази половин Родина?
      Тъпо е да екстраполираш собствените си мизерни фобии към целия народ. Измъчен българин може би си ти, защотоси неспособен да постигнеш целите си, но има стотици хиляди, които са успели и чийто труд модерницзира България.
      Странно е колко си ограничен и жалък в малкия си шизофреничен свят. Дали Меркел, Барозу и Обама биха се срещали и прегръщали с престъпник??? Или може би бленуваш за столетницата, която с харчене да ти докара действителност ето като тази тук:
      Доходите според оценки на синдикатите са намалели с близо 30 на сто от 2009 г. насам. През 2011 г. са били отрегистрани общо 250 000 автомобила.
      Продължава да расте и сивата икономика. Междувременно 35% от хората работят на черно. През 2011 г. този дял все още е бил 29%, а през 2010 г. - около 25%.
      Безработицата е на рекордното ниво от над 25%. 58% от младите хора на възраст под 24 години нямат работа. Прилича на Виденов нали? Ако беше станишко, щеше да бъде и по-зле. Но това е за Гърция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
        Конституционният съвет на Франция отхвърли данъка "богатство"
        Дневник

        Френският Конституционен съвет съобщи днес, че отменя 75-процентовата данъчна ставка върху доходите от над един милион евро годишно, която трябваше да влезе в сила през 2013 г. по предложение на социалистическото правителство във Франция, съобщи "Ройтерс".

        http://www.dnevnik.bg/evropa/novini_...hvurli_danuka/

        Честито на другаря Оланд!
        Дреме му на фуя на другаря Оланд! Той си прокара мярката, а ако съдиите са го отхвърлили като противоконституционна вината не е негова. Той е бил честен с избирателите си. Смърт на богатите крадци! Социална справедливост! Мечтата ми е да закупя имот, който с европейски програми ще направя на пиют за бедни.

        Коментар


        • Конституционният съвет на Франция отхвърли данъка "богатство"
          Дневник

          Френският Конституционен съвет съобщи днес, че отменя 75-процентовата данъчна ставка върху доходите от над един милион евро годишно, която трябваше да влезе в сила през 2013 г. по предложение на социалистическото правителство във Франция, съобщи "Ройтерс".

          http://www.dnevnik.bg/evropa/novini_...hvurli_danuka/

          Честито на другаря Оланд!

          Коментар


          • Ами тогава предлагам да дариш цялото си имущество на дом за сираци.

            Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Още Дюпон е казал, че собствеността е кражба. Всеки богат за да забогатее някой друг е обеднял нечестно в даден момент.

            Коментар


            • хахахаха, дето се казва шах и мат. Не знам Мариан защо въобще се е занимавал с тая тъпа статия. Интернета е хубаво нещо, но има и недостатъци - всеки малоумник може да се изявава като автор. Най-голямата заблуда на такива тъпаци е, че като направят примерно 1 милион и парите им ще работят за тях - няма такъв филм почти - справка всички тотомилионери след време фалират - защото не могат да управляват пари. Който може да прави пари и от нула да започне пак ще забогатее, а който не може и с милиони да почне пак ще ги занули.
              Истинския проблем в БГ е как богатия е станал богат - но това не е проблем на данъчното облагане, а на съда и прокуратурата примерно





              Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
              А ДДС-ъто в ущърб на кой е???
              Значи аз като изхарча 1000 лв ми прибират 200!!!А той/тя като изхарчи 300-60!!!

              Коментар


              • Лорда ти па какво управляваш????!!!!!!!!!!Хем управляваш хем громиш богатите нещо не се връзва....

                Коментар


                • Last edited by market; 16.12.2012, 09:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от market Разгледай мнение
                    Ако си направиш труда , ще видиш че съм във форума поне от 8 години, дали и ти си от тогава? Пък дали след година ще си от управляващите? А дано, ама нада ли ........
                    Важното е, че сега управлявам! А ти отколко години си във форума има значение разбира се. Респект, въпроса е какво искаш да кажеш, щото ако се опитваш да прокарваш неолиберални стратегии на измъчения българин , си обречен. Изброих ти само част от крадците , които са забогатяли и Гойко като лакей на всички престъпници се включи. Цяла България го мрази и ти ли искаш да си омразен? Кел файда, че от 8 години си форумен, като те мрази половин Родина?

                    Коментар


                    • Ако си направиш труда , ще видиш че съм във форума поне от 8 години, дали и ти си от тогава? Пък дали след година ще си от управляващите? А дано, ама нада ли ........

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от market Разгледай мнение
                        Прав си Гойко, ма нали тук не случайни сме, уважение си мисля че изказвам.
                        Е, и какви му бяха аргументите на Гойко, амй май е Гейко!

                        Коментар


                        • Прав си Гойко, ма нали тук не случайни сме, уважение си мисля че изказвам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            Не се хаби човек, няма да те разбере, интелекта и ценностната ситема са съвсем различни.
                            Така е, вие двамата сте много по-прости от мен, въобще не си заслужава да се хабя. Благодаря ти! Видях, че мизерните мишоци които са лакеи на богатите, щото естествено нямате пукнат грош сте им добри безплатни адвокати на кражбинките. Появи се от нищото , защото си добро нищо и не видя всичките ми аргументи и се изака. Акай на воля колкото си щеш мижитурко, АЗ СЪМ УПРАВЛЯВАЩ И ДОГОДИНА ЩЕ ВИ НАЛОЖА ВОЛЯТА СИ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от market Разгледай мнение
                              Тук съм си и никъде нема да бягам. Ма както още банкера Буров некога каза, как един народ за трудолюбив иска да се брои със 104 дни празнични през годината и аз реалист съм просто. Пък и да не съм луд, ще ида при онез работохолици и аз такъв ще стана, ма нема никого да впечатля, пък тук на фона на всички мързеливци с минимално усилие, вече съм работохолик.
                              Не се хаби човек, няма да те разбере, интелекта и ценностната ситема са съвсем различни.

                              Коментар


                              • Ма ако знаеш Хампарцунян как хубаво готви .............. В Черешката на тортата го гледах.

                                Коментар

                                Working...
                                X