IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плоският данък е реално прогресивен в ущърб на бедните

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Панелкин съжалявам че просто не съм до теб такъв юмрук ще ти нацепя че три дена само звезди ще виждаш.Остави детето на мира и не се кълни в него.Децата са най хубавото нещо което имаме и не може така да си играем със живота и здравето им.
    А той и твоя шеф се кле ама той е идиот завършен.Бог да пази дечицата му те не са виновни че баща им е идиот и в името на властта и парите е готов да ги погуби.Аз не съм ходил да гласувам и на абер си нямам коя бюлетина на кого е така че мое си гласуваш с коята искаш само остави детето на мира щото .....
    Добре, съгласих се с теб,но точно щото всеки човек си обича детето , се заклех в неговото бъдъще, че съм гласувал за АТАКА, щото ти всяка моя дума поставяш под съмнение. Демек казвам ти бате Пешо , писаното от мен е вярно., хайде оспори го де!
    Досега нищо което съм написал, не си оспорил НА НИТО ЕДНА ТЕМА. ТОЛКОВА СЛАБ ИНВЕСТОР СИ БАТЕ ПЕШО??

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Заклевам се в детето си, че съм гласувал за АТАКА! Бюлетина №14. Така устройва ли те?!
      Явно с теб трябва да си контактувам по този начин!
      Сидеров посочи по-сериозен план за развитието на Татковината от ГЕРБ и Шефа. Точка.
      Панелкин съжалявам че просто не съм до теб такъв юмрук ще ти нацепя че три дена само звезди ще виждаш.Остави детето на мира и не се кълни в него.Децата са най хубавото нещо което имаме и не може така да си играем със живота и здравето им.
      А той и твоя шеф се кле ама той е идиот завършен.Бог да пази дечицата му те не са виновни че баща им е идиот и в името на властта и парите е готов да ги погуби.Аз не съм ходил да гласувам и на абер си нямам коя бюлетина на кого е така че мое си гласуваш с коята искаш само остави детето на мира щото .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Не мой да лажеш.Знаем за кого си гласувал.Виж сега как ще въртиш дупарата щото Местан ефенди че управлява.Отдавна знаем за твоите напъни да слагаш данъци на другите.Я мислим дека пенсионерите трябва сами да си плащат здравното осигуряване.Освен това имотните данъци са ниски и инфраструктурата е окаяна.Трябва да се повишат данък сгради поне пет пъти а за второ и трето жилище десет пъти.Не може центъро на София да е клоака.
        Заклевам се в детето си, че съм гласувал за АТАКА! Бюлетина №14. Така устройва ли те?!
        Явно с теб трябва да си контактувам по този начин!
        Сидеров посочи по-сериозен план за развитието на Татковината от ГЕРБ и Шефа. Точка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          Що не се хванете с г-н Местан , пардон! Местан ефенди и не се скриете някъде далеч от солидарна Европа!?
          България трябва да има много висок ДОД и изключително високо ниво на минималната заплата за да може дребните бакали да отпаднат и да останат нормални действащи фирми. Затова гласувах за г-н Волен Сидеров. АТАКА, ПОБЕДА!
          Не мой да лажеш.Знаем за кого си гласувал.Виж сега как ще въртиш дупарата щото Местан ефенди че управлява.Отдавна знаем за твоите напъни да слагаш данъци на другите.Я мислим дека пенсионерите трябва сами да си плащат здравното осигуряване.Освен това имотните данъци са ниски и инфраструктурата е окаяна.Трябва да се повишат данък сгради поне пет пъти а за второ и трето жилище десет пъти.Не може центъро на София да е клоака.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
            Браво на господин Местан - достойна позиция.
            Що не се хванете с г-н Местан , пардон! Местан ефенди и не се скриете някъде далеч от солидарна Европа!?
            България трябва да има много висок ДОД и изключително високо ниво на минималната заплата за да може дребните бакали да отпаднат и да останат нормални действащи фирми. Затова гласувах за г-н Волен Сидеров. АТАКА, ПОБЕДА!

            Коментар


            • Браво на господин Местан - достойна позиция.
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Панелков пак се обърка.

                Коментар


                • УРАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!

                  ЗАЩО ЛИ ДРЕБНИ БАКАЛИ-ТРОЛЧЕТА?



                  http://banks.dir.bg/2013/05/17/news13919525.html

                  Коментар


                  • Целта е не да няма бедни, а да няма богати. Ама пусто пак грешен подход. Явно всички милиардери цъкат на заплати и не си плащат осигуровките.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Anonimus Разгледай мнение
                      Затова лицето Дянков трябва да отиде на съд!
                      Дано вече не е избягал от България както братя Галеви!
                      Ти пък откъде се пяви във форума... И колко ти плащат другарите....
                      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Понякога се правят и грешки, само който не работи не греши! Важното е да се признаят и корегират!
                        Станишев осъзна тази грешка и сега може да я поправи!
                        Това е добрият държавник - да осъзнае грешките си и да ги поправи!
                        Last edited by Anonimus; 14.05.2013, 12:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Anonimus Разгледай мнение
                          Затова лицето Дянков трябва да отиде на съд!
                          Дано вече не е избягал от България както братя Галеви!
                          Доколкото си спомням плоският данък беше въведен от Орешаркси !!
                          ама айде, така или иначе вече никой не знае какво говори ....

                          пък и като те гледам, и ти ще вземеш някой лев....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Patilan Разгледай мнение
                            Такава дивотия няма и в най-дивият капитализъм - навсякъде има необлагаем минимум !!
                            Затова лицето Дянков трябва да отиде на съд!
                            Дано вече не е избягал от България както братя Галеви!

                            Коментар


                            • Плоския данък е основния фактор бедните да са бедни! Като се премахне плоския данък и вече няма да има бедни, алелуя!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Anonimus Разгледай мнение
                                Новото правителство трябва да покаже социална чувствителност и веднага да премахне плоския данък , който е от полза само за корпорацийте и богатите.
                                Плоския данък само увеличава неравенството и социалното раслоение!
                                Необходимо е да се въведе един прогресивен данък като в много други страни!
                                Само в Грузия , където се е подвизавал мръсника Дянков има плосък данък!!!
                                Само касапин може да въведе плосък данък в този вид.
                                Само касапин може да облага бедните. Такава дивотия няма и в най-дивият капитализъм - навсякъде има необлагаем минимум !!

                                Коментар

                                Working...
                                X