If this is your first visit, be sure to
check out the FAQ by clicking the
link above. You may have to register
before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages,
select the forum that you want to visit from the selection below.
уточнението беше за грешката на идиота... журналистЗа Трайков, знаеш миналия март Борисов и Златев как отсвириха действащ министър. Направи и доста полезни ходове...
Трайков нищо не е направил освен приказки! Трайков качи цените на тока и газта, така че само това стига за да се обеси. Сам бих ритнал столчето под това куче, което в момента квичи! Аз на медиите не вярвам - Кой с кого се бил скарал. Аз вярвам на сметката си за ток, а тя се качи! Така, че хайде стига с тази пропаганда, как има добри политици, ама те видиш ли нямали възможност! Нищо чудно Трайчо да е част от нова схема - Уж за създаване на опозиция и цялото му уволнение да е нов театър, защото само след година идват нови избори и са нужни "герои" Анадънмо
Бившо ченге-педал, взема интервю от свиня олигарх. Не ги гледах, тъй като имахме гости и бяхме намалили звука, но се посмяхме малко на свинската зурла на правешкия шопар.
уточнението беше за грешката на идиота... журналист
За Трайков, знаеш миналия март Борисов и Златев как отсвириха действащ министър.
Направи и доста полезни ходове...
Министър Трайков беше единственият управляващ, който директно се опълчи на забулената в мъгла дейност на монополиста Лукойл - България.
Точно преди една година, Трайков заяви, че не вижда причини цените на дизела и бензина в България да са над средните цени в Европа
Айде сега, по новия сценарий Трайчо вече е дисидент и герой. А га яде кюфтета и качва цените на тока, Трайчо министър ли бе или лукова глава? И само не ми казвай, че си вярвала, че Трайчо наистина се е опънал на Лукойл... Тия игрички на доброто и лошото ченге още от филмите ги знаем.
От началото на 2012 година котировките на нефт са скочили с 32 процента, със 7.4 процента е поскъпнал долара спрямо лева. При тези условия дизелът в България се е увеличил с 15 процента, а бензина – с 13 процента" Тва го чета в Дневник. Верно ли това е казал този чук?
Валентин Златев при Росен Петров в бТВ - едно лежерно, спокойно като майско утро интервю и едни хубави графики, предназначени за българска публика, но писани на руски, за да са ясни нещата
Министър Трайков беше единственият управляващ, който директно се опълчи на забулената в мъгла дейност на монополиста Лукойл - България.
Точно преди една година, Трайков заяви, че не вижда причини цените на дизела и бензина в България да са над средните цени в Европа
...
Отворен парламент - граждански гласове Polina Paunova: Взимало ли е правителството решения под натиск от Валентин Златев? Имало ли е опит за натиск върху вас? (#Traikov)
2 hours ago
Отворен парламент - граждански гласове Traicho Traikov: Поне при мен тези опити са били неуспешни. Смятам, че бяха положени усилия и от други членове на кабинета всеки в страната ни да знае мястото си според законите.
2 hours ago · 1
Отворен парламент - граждански гласове Polina Paunova: Т.е. ви е оказван натиск от страна на Златев, на който вие сте се противопоставил? (#Traikov)
2 hours ago
Отворен парламент - граждански гласове Traicho Traikov: Вече отговорих и мисля всички знаят за какво става дума.
...
Отворен парламент - граждански гласове Traicho Traikov: Лично аз смятам, че има доминиращи влияния в сектор енергетика, които дават сериозни корпоративни ползи, а оттам и релни политически лостове за влияние.
2 hours ago · 1
Отворен парламент - граждански гласове Polina Paunova: Свързани ли са преговорите за цената на газа и Белене? (#Traikov)
2 hours ago
Отворен парламент - граждански гласове Traicho Traikov: Сложен въпрос, зависи кой какво е решил по едната от двете теми.
2 hours ago
Отворен парламент - граждански гласове Polina Paunova: Премиерът Борисов зависим ли е от тези влияния и кой защитава националния интерес? (Traikov)
2 hours ago · 1
Отворен парламент - граждански гласове Traicho Traikov: Ако не сме убедени, че не е, държавата ни има сериозен проблем.
...
Оф тая глупавата пак почна с глупостите - и за да се обоснова - курса на долара през 2008 беше около 1.3 лв а сега е около 1.50 лв - сега сметни примерно 100 долара тогава са били 130 лв а сега за 100 долара даваш 150 лв. или имаме 15% нагоре само от курса на долара.
Пфуу, няма да се научиш да гледаш по-далече от носа си, т.е. от ментора си
Това беше просто един пример, който вмъкнах и не мисля, че е най-удачния, но дори и за случая ще трябва и цени на нефта да вземеш, които в 2008 имаха и пик от 140$, и най-вече каква част от цената на суровината определя себестойността на единица продукт. Лукойл твърди, че е около 40%.
Сега, ако можеш смятай.....вкл. погледни и повишените % на акциза с колко са, да не ги замяташ пак с голямата кошница оправданията
Оф тая глупавата пак почна с глупостите - и за да се обоснова - курса на долара през 2008 беше около 1.3 лв а сега е около 1.50 лв - сега сметни примерно 100 долара тогава са били 130 лв а сега за 100 долара даваш 150 лв. или имаме 15% нагоре само от курса на долара.
И нефтът, и газа по борсите е на цена от 2008, ама к'во те бърка това
Семерджиев всяко тримесечие излиза с ново Регулирано повишение я на газ, я на ток, я на вода...
PutinGaz определя цените в Русия.
На колко ще влезе в България, Полша илии Германия договарят държавниците им, а колко ще приберат от всеки граждански джоб, в България, определят само монополите
По скоро картелите. Като има неколко хиляди бензиностанции на територията на страната, да не би бензина да е много евтин ? Скъсали са се да се конкурират една друга просто
Коментар