IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква рента получавате от земеделските си земи?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Що ми се струва че послъгваш.Това в никакъв случай не е масов случай и е единствено възможно само ако парцела ти е голям примерно над 50 декара и е поливен.Пак казвам в масовия случай за нивици от три до до 20-25 декара масово се дават 30-35 кинта
    Както казах , ниви втора категория – в землище Д.Дъбник и Пордим.
    Мисля,че съм достатачно конкретен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
      45лв. - 55лв.

      Плевенско
      Що ми се струва че послъгваш.Това в никакъв случай не е масов случай и е единствено възможно само ако парцела ти е голям примерно над 50 декара и е поливен.Пак казвам в масовия случай за нивици от три до до 20-25 декара масово се дават 30-35 кинта

      Коментар


      • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
        45лв. - 55лв.

        Плевенско
        Да добавя ,че става въпрос за ниви – 2 ( втора ) категория .

        Коментар


        • 40лв тази година от дка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            Рентите от Добричко от тази година ли са? Ако не за тази колко ще са?
            От миналата година са. За тази година очакваме намаление - добивите са големи, но изкупните цените на пшеницата и слънчогледа са доста по-ниски от миналогодишните.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Рентите от Добричко от тази година ли са? Ако не за тази колко ще са?
              Моите са от миналата. За тази още си траят. Очакват да е в същите граници, поне така са казали на жената Аз обаче не виждам как ще стане, въпреки по-добрия добив. Цената е отврат

              Коментар


              • Рентите от Добричко от тази година ли са? Ако не за тази колко ще са?

                Коментар


                • Добричко - 85 лв, Плевенско - 40 лв.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • 45лв. - 55лв.

                    Плевенско

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Windowshopper Разгледай мнение
                      Община Балчик 105-135лв/дк .......... ако имаме късмет !
                      А стига бе,тия за вас ли работят!!!

                      Коментар


                      • 30 лева в Старозагорско.

                        Коментар


                        • Община Балчик 105-135лв/дк .......... ако имаме късмет !

                          Коментар


                          • 20 кинта в Търновско. 90 кинта в Добричко, за тази година още се ослушват

                            Коментар


                            • finansa

                              Субсидиите са до време, мисля че ще се превърнат в данък ! Все някой трябва да плаща данъци..
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Я да повдигна темата: какви ренти получавате около Балчик и Каварна? - беше средно 80лв/дка за 2012г , но за 2013г колко?... 100лв/дка?
                                Last edited by iivanoff; 16.10.2013, 16:29.
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X