IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща на форума в Брюксел и Амстердам

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е така де, колко му е да отскочим до Прага да почерпиш за имения ден
    Жив и здрав!!!














    __________________________________________________ __

    Our excellent online Testking istqb certification training programs will ccna security lead you to success in the We also offer latest passguide and with 100% success guarantee. Our www.principiacollege.edu is rare in IT world.
    Last edited by aneela; 10.03.2015, 06:53.
    sara

    Коментар


    • Мен не ме бройте. Особено ако г-жица Амстердам ще присьтва а и по това време на годината "укрепвам" кочината на село понеже все луди прасета ми се падат.

      Коментар


      • Ако госпожицата подвизаваща се тук като Амстердам ще идва??? Бройте ме и мене, ако срещата е в Брюксел.
        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

        Коментар


        • Среща на трейдъри в амстердам ...)
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Среща на форума в Брюксел и Амстердам

            Здравейте
            Има ли трейдъри от Брюксел и Амстердам?
            на 2 и 3-ти април ще съм в Брюксел
            познавам двама спекуланти там, единия активен във форума, ако иска да се припознае

            Ако има и други, може да си направим среща

            После на 4,5 и 6-ти съм в Амстердам
            Дали там има бг спекаланти/инвеститори?

            Ако предложението ви се струва интересно, можете да ми пишете или звъннете на 359 897 87 76 40, че рядко ще влизам в интернет

            Храня много добри спомени от подобна среща във Виена, нищо че бяхме само двама

            Поздрави
          Working...
          X