IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

MBA - мисля да се прибирам?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • MBA - мисля да се прибирам?

    Здравейте!

    Предстои ми да се дипломирам с МВА от нелош американски университет и съм на кръстопът. Чудя се накъде да поема - тегли ме към България, но от друга страна не съм сигурен доколко ще съм удовлетворен от реализацията си там. В Щатите не желая да оставам по лични причини и затова се заглеждам по Западна Европа.

    Реших да пия от извора и да попитам всички ви тук - какво ще ми препоръчате да направя?

    Аз не желая да имам яхти и вили, но и не искам децата ми да растат в бедност.
    Осъзнавам, че България е малък пазар, но там са родителите ми и всички прекрасни приятели... Когато човек е далеч си спомня само хубавите неща - забравя корупцията, плачевното здравеопазване, балканския манталитет и всичките неуредици - затова, може би, си рисувам малко романтичен образ на родината...

    Какво ще кажете вие? Да се върна ли в името на светлото бъдеще?
    20
    да
    20.00%
    4
    не
    80.00%
    16
Working...
X