IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Settings на Explorer-a за визуализация на коефициентите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ot koga e vuvedena taq chakia ot borsata?

    Коментар


    • Лошо- ще трябва да четеш на страницата на макромедиа. или по-добре го преинсталирай. Аз съм с версия 8 и бачка. Ако пак не ще освен да видиш Inernet options/security дали няма нещо да излезе, не знам какво друго да те посъветвам....

      Коментар


      • az imam vpredvid 4e nqmam access do imenno tova info pod reziumeto za sesiqta za otdelno drujestvo-stoi snejno bqlo i me drazni

        Коментар


        • Ne 6te, da go eba v jivotnoto.Mene me symnqwa za nqkoq otmetka ot Options-Browse

          Коментар


          • В графичния оператор ме кара да натисна Spacebar or Enter за да активирам контролата.
            но става и с клик

            Коментар


            • Момент. не върху графичния оператор. От сайта на борсата налиимаш възможност да въведеш кода на дружество където пише"БФБ код:" ( над флага). В показания джам си има графика върху която трябва да кликнеш. аз от там ги гледам, ще видя и графичния оператор сега

              Коментар


              • да , някъде върху графиката.

                Коментар


                • Тая простотия или не се наблюдава при при firefox или си работи след като съм "click"нал веднъж, без да разбера кога. Но по-вероятно не се наблюдава.

                  Коментар


                  • Vyrhu grafi4niq operator li ima6 vpredvid ili ne

                    Коментар


                    • Като задържах мшката над графиката ми каза "Click to activate and use this contrl". Така че пробвай да щракнеш по средата на графиката ?

                      Коментар


                      • Taka e.Zapoznat sym s ograni4enieto i vypreki tova pak ne izlizat dori za tezi dva vis6estoq6ti segmenta.V4era po slu4ainost se naloji da polzvam drug kompiutyr i ostanah nepriqtno iznenadan, 4e toi poddyrja tazi informaciq, a pri men tva e vse o6te nevyzmojno

                        Коментар


                        • Нали знаеш че коефициентите не се поддържат за всички дружества, а само за сегмент и А и Б на официален пазар.

                          Коментар


                          • Settings на Explorer-a за визуализация на коефициентите

                            Nastroiki na Internet explorer-a za vizualizaciq na koeficientite na BFB-Sofiq.Pomognete hora, ne6to pri mene ne e kakto trqbva, vypreki uspe6no instalirana Macromedia.
                          Working...
                          X