IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ISI Emerging Markets?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Компанията не е никак лоша, аз всеки ден им получавам статиите за Източна Европа по мейла.
    Иначе фирмата принадлежи на Euromoney. Георги Кадиев преди им беше шеф за България.
    __________________________________________________ __
    Куроператор - специален представител на Син С

    Коментар


    • Maq7, благодаря за добрите думи. Попринцип само ме псуват. Желая ти много здраве и успехи.

      Коментар


      • Това е конкретната обява: http://jobs.bg/f165494

        Коментар


        • Nikola (между другото най-уважаваният от мен участник във форума), website-а на фирмата е http://www.securities.com/ .

          Cro, мерси за инфо-то. Мен наистина ме интересува дали там може да се научи нещо и дали ако след някоя друга година си потърся нова работа ще съм конкурентоспособна или просто ще copy-paste разни статийки.

          Мерси предварително отново на всички отговорили
          Every passing minute is another chance to turn it all around

          Коментар


          • Доколкото знам са част от много сериозна международна фирма за анализи и продажба на статистика от фондовите пазари. Един познат работеше там и само помня, че го скъсваха от бачкане. За заплащането не знам нищо. Би трябвало да е добро място за започване на кариера.

            Коментар


            • А къде е самата обява?

              Коментар


              • ISI Emerging Markets?

                Здравейте,
                Чудя се дали да кандидатствам за позиция Junior Analyst в ISI Emerging Markets. Някой от вас чувал ли е за тях и бихте ли ми ги препоръчали или не?
                Благодаря ви предварително за всякакви мнения и отговори.
                Every passing minute is another chance to turn it all around
              Working...
              X