IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стаж в Thyssenkrupp гр. Мадрид

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ми да ходи мочето на стаж в Тюсен - в Мадрид и след това да идва в България при Тюсен и при закупената фирма от тях Юпитер Стомана. Да привнесе нещо ново човека.

    Коментар


    • Купили са Юпитер Стомана у нас в края на 2005г.
      __________________________________________________ __
      Куроператор - специален представител на Син С

      Коментар


      • А за Тюсен България какво ще кажете, може и там да се отиде на стаж, има ли какво да се научи от Тюсен България.
        Всъщност те коя фирма са купили в милата ни татковина ?

        Коментар


        • Thyssen се изговаря Тюсен.
          Фирмата е от Дюселдорф и има огромна грозна сграда там.

          Не е най-острия нож в чекмеджето:-), но ако нямаш друг избор, то и това е добре. Пък и Испания ще видиш.
          Не знам какво учиш, но щом е management trainee програма, сигурно учиш стопанско управление. Пробвай по-добре в някоя банка. От там можеш да останеш във финансовия сектор, но също и да отидеш в индустрията.
          С Тюсен в СВ-то ще бъдеш интересен главно за индустриалните фирми.
          __________________________________________________ __
          Куроператор - специален представител на Син С

          Коментар


          • Ami prav si za ThyssenKrupp, trygnali sa ot Duisburg ili mislq,4e ot Essen , no mislq,4e se izgovarq tisenkrup, a ne tiusenkrup!
            Spored men sa dobra vyzmojnost za staj ( toest v kraina smetka tova se oprdelq ot izbora, koito imash ..... ako imash neshto po dobro, ThyssenKrupp e nikoi ........ no obratniq variant ...........)

            Spored men ThyssenKrupp moje da predloji mn vyzmojnosti za razvitie, sy4etani s dobra zaplata, zashtoto kakto ve4e si zabelqzal v site im, ima pone 20 dyshteni firmi i opredeleno tyrsqt novi pazari!

            Kakto spodelq Kuroperator naistina moje bi sistemata da im e malko tromava, ama teb kakvo te byrka tova ... staj .... posle ili ostavash pri tqh ....
            ili oprdeleno shte imash opit s tejkata industirq ... a tq ima golqmo bydeshte v BG! (spored men) ..... ako si se naso4il nasam posle esteveno!

            No ako nqmash drugi alternativi, opredeleno te syvetvam da se pozabavlvqash v Ispaniq

            Коментар


            • Мой бивш колега беше правил стаж в Тюсен в Мадрид и от него знам, че много от работещите там са германци.
              ТюсенКруп е била някога жестока фирма. Сега е огромна и тромава структура пълна с профсъюзни деятели.
              Опитаха се да купят Дофаско, но доказаха че не са интернационален концерн, а просто огромна фирма от Дюселдорф (провинцията).

              Но пък в Испания ще си прекараш яко.
              __________________________________________________ __
              Куроператор - специален представител на Син С

              Коментар


              • Въпросът беше, дали си чувал за Тисен Круп и дали си струва такъв стаж и за какво ще се ползва. А също така може да се кара стаж и в ТисенКруп-България, те нали купиха една българска фирма.

                Коментар


                • Za ThyssenKrupp samo moga da ti kaja,4e e mn podhodqshto mqsto za staj, golqma kompaniq, s golemi vyzmojnosti, samo kato poglednem ot kyde sa trygnali i do kyde sa stignali! MIsli v perspektiva! A i v tejkata industriq shte ima dosta perspektivi za razvitie v Bylgariq! Jelaq ti uspeh! Nqma da sgreshish!

                  Kakyv ti e to4no vyprosa: dali sym 4uval za Thyssenkrupp ili dali sym bil v ISpaniq ?

                  Коментар


                  • Re: Стаж в Thyssenkrupp гр. Мадрид

                    Първоначално изпратено от zorovski
                    Zdraveite,
                    odobren sam za staj v Thyssenkrupp . Stajat e "Managers Trainee Program" i se provejda v Madrid.
                    Nqkoi moje li da mi kaje ne6to poveche ako e bil ili 4uval ne6to poveche.
                    Vig az sam malko na druga tema no ako mi kage6 kakvo to4no te interesuva .....a i drugo kak si s castellano por que aqui casi no se habla ingles.....taka 4e ......tezi sa mnogo debeli tuk v Madrid 6te gi vidi6.....a i 4estito.....ako ne si idval v Madrid da ti kaga 4e si si v BG samo 4e se habla castellano=espaсol...espaсol ne sa6testvuva ......Uspex i ako te toka da go pravi6 lqtoto Gospod da te pazi ....ot gegata na van...vatre todo es con aireacondicionado ok.....Mucha Suerte y Bienvenido en Espaсa
                    Trade the News

                    Коментар


                    • Стаж в Thyssenkrupp гр. Мадрид

                      Zdraveite,
                      odobren sam za staj v Thyssenkrupp . Stajat e "Managers Trainee Program" i se provejda v Madrid.
                      Nqkoi moje li da mi kaje ne6to poveche ako e bil ili 4uval ne6to poveche.
                    Working...
                    X