IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да се нуждае от брокер?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Kremena pusni mi edno CV sus snimka i njakakvi preporuki ili opit (kude si rabotila do sega) na maila kninov@gmx.de Moje i da imam nesto podgodjasto za teb kato oferta za rabota

    Коментар


    • Кременче ето нещо : http://www.cee-securities.com/id-11/careers_bg.html
      И да черпиш,ей!
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Трябва да се уточнят критериите, по които се прави класацията на възлови региони.

        ...един от възловите региони е гр. Горна Оряховица (по отношение на железопътните превози).

        Коментар


        • А кой е този твой възлов регион ако не е тайна?

          Коментар


          • Извинявам се,че отношението към тази тема придоби такова ниво...Аз съм жена и съм много добра в работата си...

            Коментар


            • Неискам рубриката да загрубява,затова,че съм жена,все пак сериозно да се отнесем колеги...

              Коментар


              • Искам конкретно предложение работя във възлов регион....Благодаря предварително...

                Коментар


                • Знам ли какви. Ако това tal след името ти трябва да навява за някакви таланти, сигурно имаш какво да предложиш. Но трябва да се постараеш, за да ме заинтригуваш. Пък и други мераклии има явно

                  Коментар


                  • А сега сериозно да се обърнем към въроса....-Ако имате оферта предложете....)))

                    Коментар


                    • Ok,благодаря SubZero,ще проверя..))

                      Коментар


                      • Ако са тия дето си мисля искам и аз.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Диалогът май взе да става не съвсем професионален
                          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                          Коментар


                          • Какви услуги искаш Гари?

                            Коментар


                            • Виж това, колежке, може още да е валидно. Успех!

                              ИП "Кепитъл Маркетс" АД търси да назначи Брокер на Ценни Книжа.

                              Изисквания:
                              1) Валиден лиценз от КФН
                              2) Висше икономическо образование
                              3) Опит в областта на капиталовите пазари
                              4) Владеенето на чужд език е предимство

                              Изпращайте CV, мотивационно писмо и актуална снимка на вниманието на г-н Гаро Мамасян на адрес - g_mamassian@cm-bg.com

                              За повече информация или запитвания - 02/ 933 00 33, 933 00 76

                              http://forum.investor.bg/viewtopic.p...=desc&start=15

                              Коментар


                              • Кременче, някои други услуги не предлагаш ли? Щото тука май всички сме брокери или поне се мислим за такива.

                                Коментар

                                Working...
                                X