IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се става брокер

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    какъв съвет чакаш - отдолу са ти го казали трябва ти средно образование и да си издържиш изпита пред КФН. Това е - няма други изисквания.
    Ще почака малко - след 2-3 години мъка , може да се яви на изпит.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Първо погледнах "О"-то и "У"-то дали са близо!!!Не са!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от helpme Разгледай мнение
        За какво се обаждаш изобщо. Търся съвет. Не сам писала тука да ви чета простутйте. Ако няма да ми дадете полезен съвет по-добре не пишете.
        Първо погледнах "О"-то и "У"-то дали са близо!!!Не са!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Вероятно става въпрос за случая, когато ги нямаш
          батка, не мисля,че тука в тая страница сме мегамилионери, и аз нямам, сложил съм това което имам и то ако съвсем нямаш и брокер не можеш да станеш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
            Може бе може да искараш много пари ама може и да загубиш още повече пари, че на всичкото и от горе парите не са твои, аз не мога да го разбера човека, ако толкова му е страст тая борса ми да цъка online да се учи, Warren Buffet, George Soros, Steven A. Cohen, Deepak Narula да не са брокери а тоя последния е един индийски мангал, много голям дзвер в Mortgage,CDO's и всякакви токсични боклуци и са направили доста повече от който и да е брокер
            Лесно няма и всички тука висим като марули по цели дни на тея чартове, и тва е учиш се докато си жив на тая лудница борсата

            @helpme батко цъкай си инвестирай си с твои пари, и всичко което направиш е само за тебе, без шефове и уволнения и т.н.
            Вероятно става въпрос за случая, когато ги нямаш
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Малииий, ако имам толкова грамотно надарен брокер ще се откажа от борси Стилът ти ми изглежда познат обаче и ти прощавам
              Да и аз усещам нещо добре позабравено
              Custodite sortem vestram

              Коментар


              • Първоначално изпратено от helpme Разгледай мнение
                За какво се обаждаш изобщо. Търся съвет. Не сам писала тука да ви чета простутйте. Ако няма да ми дадете полезен съвет по-добре не пишете.
                Малииий, ако имам толкова грамотно надарен брокер ще се откажа от борси Стилът ти ми изглежда познат обаче и ти прощавам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от helpme Разгледай мнение
                  За какво се обаждаш изобщо. Търся съвет. Не сам писала тука да ви чета простутйте. Ако няма да ми дадете полезен съвет по-добре не пишете.
                  какъв съвет чакаш - отдолу са ти го казали трябва ти средно образование и да си издържиш изпита пред КФН. Това е - няма други изисквания.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Прасе и дамаджана с ракия ще свършат работа
                    За какво се обаждаш изобщо. Търся съвет. Не сам писала тука да ви чета простутйте. Ако няма да ми дадете полезен съвет по-добре не пишете.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от helpme Разгледай мнение
                      Нещо друго ???
                      Прасе и дамаджана с ракия ще свършат работа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        Не лъжете човека, това си остава една от малкото професии в развитите страни, в които можеш да изкараш няколко пъти средната заплата. В Британия например тя е около 30 000 паунда на година. Спокойно можеш да изкараш 6-7 пъти по толкова на 3тата си година. Дори и в България заплатите в сектора са добри сравнени със средните, и значително по-големи. Сектора сега е във възход и много от големите играчи по света се преориентират към брокеридж модел и то много печелившо.
                        Може бе може да искараш много пари ама може и да загубиш още повече пари, че на всичкото и от горе парите не са твои, аз не мога да го разбера човека, ако толкова му е страст тая борса ми да цъка online да се учи, Warren Buffet, George Soros, Steven A. Cohen, Deepak Narula да не са брокери а тоя последния е един индийски мангал, много голям дзвер в Mortgage,CDO's и всякакви токсични боклуци и са направили доста повече от който и да е брокер
                        Лесно няма и всички тука висим като марули по цели дни на тея чартове, и тва е учиш се докато си жив на тая лудница борсата

                        @helpme батко цъкай си инвестирай си с твои пари, и всичко което направиш е само за тебе, без шефове и уволнения и т.н.
                        Last edited by michaelis; 19.01.2014, 21:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
                          Неприятно ли ти стана , като разбра мнението на форума за брокерите ? Може би си "врял и кипял" в търговията и си вече над тези неща , та сме ти омръзнали ???
                          Опитай да осмислиш и асимилираш едно - брокера ( като посредник във всичките му разновидности ) е отживелица. Няколко поста по-назад е перфектно обяснено.
                          Мисли за друг начин да спечелиш с един удар
                          Не лъжете човека, това си остава една от малкото професии в развитите страни, в които можеш да изкараш няколко пъти средната заплата. В Британия например тя е около 30 000 паунда на година. Спокойно можеш да изкараш 6-7 пъти по толкова на 3тата си година. Дори и в България заплатите в сектора са добри сравнени със средните, и значително по-големи. Сектора сега е във възход и много от големите играчи по света се преориентират към брокеридж модел и то много печелившо.
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
                            Неприятно ли ти стана , като разбра мнението на форума за брокерите ? Може би си "врял и кипял" в търговията и си вече над тези неща , та сме ти омръзнали ???
                            Опитай да осмислиш и асимилираш едно - брокера ( като посредник във всичките му разновидности ) е отживелица. Няколко поста по-назад е перфектно обяснено.
                            Мисли за друг начин да спечелиш с един удар
                            Не ми пука кво мислите за брокерите. И ако не си разбрал имам впредвид хора като него който си вярват че са прави но грешът.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от helpme Разгледай мнение
                              Защо се месиш като незнаеш ... По-добре недеи си казва мнението ... Такива като тебе са ми омръзнали.
                              Неприятно ли ти стана , като разбра мнението на форума за брокерите ? Може би си "врял и кипял" в търговията и си вече над тези неща , та сме ти омръзнали ???
                              Опитай да осмислиш и асимилираш едно - брокера ( като посредник във всичките му разновидности ) е отживелица. Няколко поста по-назад е перфектно обяснено.
                              Мисли за друг начин да спечелиш с един удар

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от helpme Разгледай мнение
                                Защо се месиш като незнаеш ... По-добре недеи си казва мнението ... Такива като тебе са ми омръзнали.
                                А защо ти е брокерски сертификат?

                                Коментар

                                Working...
                                X