IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за кариера в Big 4 Bulgaria

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Съвет за кариера в Big 4 Bulgaria

    Здравейте,


    Доста съм объркан в момента и бих искал да чуя мнението на по-опитни хора от мен.


    На 22 години съм, предстои ми да завърша добър Russel Group/red brick университет в Англия и обмислям да започна кариерата си в една от Big 4 компаниите в момента.

    Преди месец апликирах за financial advisory/transaction services позиции и в четирите компании. Стигнах до interview stage и в четирите. И това доста ме учуди, защото стана малко прекалено лесно.


    Тази пролетна ваканция минах и face-to-face интервюто в PwC и останах доста разочарован от HR служителите. Интервюто мина доста агресивно, нямаше технически въпроси, те говориха повечето време, обяснявайки как работата тук е страхотен старт за кариерата и е доста престижна. Имаше няколко хапливи коментари и забележки от страна на госпожиците, които бяха там. Още от самото начало ми споделиха че работата тук ще е много и се очаква доста от мен. До тук всичко добре.


    Изненанада беше, когато ми предложиха оферта с начална заплата 800 лева и progress review след 1 година. Също така, извънработното време не се заплаща. Меко казано се изненадах. Знам че става въпрос за България, но 800 лева?


    Въпросът ми е, имали смисъл да интервюирам и в другите компании, или мога да очаквам подобни условия и там?


    Има ли някой тук, който работи или е работил в някоя от Big 4 офисите в София и може да ми даде съвет?
Working...
X