IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква работа е най-

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    ..........да добри са ама на програмистите и инженерите .....
    Нали знаеш, добро и лошо са относителни понятия. За човека и 1000 лева може да са много. А за програмистите и инженерите няма какво да берем грижа, те гладни не стоят.
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
      Ако имаш възможност, запиши мастърс в чужбина. Ако нямаш, си търси добър кол център. Чувал съм, че в HP били добри парите.
      ..........да добри са ама на програмистите и инженерите .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Аз съм малко "слепок", но припкам по чукарите.....

        пп Добрите и добронамерени съвети са полезни.....За жалост станахме мааалко арогантни и гадни като нация...
        Станахме по-малко сладникави като нация, ако питаш мен.
        Но пък си останахме нация, която се обажда за щяло и нещяло....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Важното е младежът да е разбрал намека. Щото бая СиВи-та ще праща. По-добре анонимно да го скастря, вместо учтиво и официално да му отказват.

          П.П. Аз съм куц, но зрящ! Да те видим теб как точно "ходиш". Но едва ли ще посмееш....
          Аз съм малко "слепок", но припкам по чукарите.....

          пп Добрите и добронамерени съвети са полезни.....За жалост станахме мааалко арогантни и гадни като нация...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            [/B]

            Ааа, що...?
            На граматика го докарваш, но със стилистиката куцаш....
            Важното е младежът да е разбрал намека. Щото бая СиВи-та ще праща. По-добре анонимно да го скастря, вместо учтиво и официално да му отказват.

            П.П. Аз съм куц, но зрящ! Да те видим теб как точно "ходиш". Но едва ли ще посмееш....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Изкупуваш златото и биткойните на Майстора, емигрираш в Русия и повече нямаш грижи. Нататък те поема той.

              И по-сериозно - тук си търсиш работодател или съвет? Щото, като за първи пост, надявам се писан на трезва глава, имаш някои грешки, които, макар и правописни, говорят, че би правил и такива математически. Само съвет ти давам. Успех по-нататък. Аз, и да съм допуснал такива, на мен ми е простено, тъй-като съм към края на кариерата си.


              Ааа, що...?
              На граматика го докарваш, но със стилистиката куцаш....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                И що прайш тъй ся? Директно го приземи
                Само си казах мнението, нищо лично
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Най-перспективно е да почнеш нещо. Горе долу каквото те вземат. Ако те търсят от толкова много места че чак да имаш и избор значи всичко може да ти е перспективно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Legioner Разгледай мнение
                    Завърших направление Финанси, счетоводство и контрол в УНСС. Предстои да почна работа. Бил съм като стажант в банка за няколко месеца.

                    Интересува ме като какъв би било най-преспективно да търся /почна работа. Смятам, че мога да се занимавам в целия финансово-счетоводен спектър все пак за това съм учил 4 години и разбира се като почна от стажант. Под преспективно нямам предвид заплата на първо място, а възможност за усъвършенстване и създаване на контакти, добра среда на работа и т.н.

                    -Работа в Банка (Корпоративно /Инвестиционно банкиране)

                    -big4 - май е най-добрият вариянт

                    -работа като счетоводител. Доста колеги се насочват на там (изисква се като стаж, ако искаш да си одитор)

                    -работа във финансите на някоя голяма компания/холдинг -

                    -работа в инвестиционен посредник - не знам какво точно работят инвестиционните посредници, при положение, БФБ няма обороти и инвестициите в ЦК са табу в Бг
                    .
                    -финансов анализатор - интересно е но дали има преспектива

                    Пак казвам не става дума за заплати за възможности за развите. Ако може да дадете един акъл или поне да кажете кое да махна от списъка, като безпреспективно.
                    Изкупуваш златото и биткойните на Майстора, емигрираш в Русия и повече нямаш грижи. Нататък те поема той.

                    И по-сериозно - тук си търсиш работодател или съвет? Щото, като за първи пост, надявам се писан на трезва глава, имаш някои грешки, които, макар и правописни, говорят, че би правил и такива математически. Само съвет ти давам. Успех по-нататък. Аз, и да съм допуснал такива, на мен ми е простено, тъй-като съм към края на кариерата си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      Ако имаш възможност, запиши мастърс в чужбина. Ако нямаш, си търси добър кол център. Чувал съм, че в HP били добри парите.
                      ....но искат 2 чужди езика....


                      Малко чиракуване в счетоводството не е за пренебрегване....
                      Добрите счетита са кът и много се търсят....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        Ако имаш възможност, запиши мастърс в чужбина. Ако нямаш, си търси добър кол център. Чувал съм, че в HP били добри парите.
                        И що прайш тъй ся? Директно го приземи

                        Коментар


                        • Ако имаш възможност, запиши мастърс в чужбина. Ако нямаш, си търси добър кол център. Чувал съм, че в HP били добри парите.
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Каква работа е най-

                            Завърших направление Финанси, счетоводство и контрол в УНСС. Предстои да почна работа. Бил съм като стажант в банка за няколко месеца.

                            Интересува ме като какъв би било най-преспективно да търся /почна работа. Смятам, че мога да се занимавам в целия финансово-счетоводен спектър все пак за това съм учил 4 години и разбира се като почна от стажант. Под преспективно нямам предвид заплата на първо място, а възможност за усъвършенстване и създаване на контакти, добра среда на работа и т.н.

                            -Работа в Банка (Корпоративно /Инвестиционно банкиране)

                            -big4 - май е най-добрият вариянт

                            -работа като счетоводител. Доста колеги се насочват на там (изисква се като стаж, ако искаш да си одитор)

                            -работа във финансите на някоя голяма компания/холдинг -

                            -работа в инвестиционен посредник - не знам какво точно работят инвестиционните посредници, при положение, БФБ няма обороти и инвестициите в ЦК са табу в Бг
                            .
                            -финансов анализатор - интересно е но дали има преспектива

                            Пак казвам не става дума за заплати за възможности за развите. Ако може да дадете един акъл или поне да кажете кое да махна от списъка, като безпреспективно.
                          Working...
                          X