IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бизнес услуги

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ski_free Разгледай мнение
    Здравейте някой може ли да ми каже от къде да ми каже от къде мога да видя списък с българските предприятия и контактите им. Има ли такава статистика някъде?
    с този виц успя да ме разсмееш ............................ но ако наистина се интересуваш от контактите на бг предприятия то тогава пробвай жълтите страници дали няма да ти свършат работа

    Коментар


    • Предприятия

      Здравейте някой може ли да ми каже от къде да ми каже от къде мога да видя списък с българските предприятия и контактите им. Има ли такава статистика някъде?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stoqnpanayotov Разгледай мнение
        Фирмите имат нужда от хора, които да им покажат правилният партньор за достигане на ЕС субсидии. Това ли искаше да кажеш?
        Не! По представения пример - фирмите имат нужда от подставени лица за намаляване на разходите към държавната хазна! За тази услуга "консултанта" ще получи като възнаграждение % от "скатанато".
        Опичай си акъла, мисли с главата си! Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nayden_popov Разгледай мнение
          Незнам при вас как е но аз от няколко месеца търся рабта в финансовия сектор и безуспешно явно като живея в по малък град няма толкова вузможности
          В началото наблегни на словореда ....

          Коментар


          • Незнам при вас как е но аз от няколко месеца търся рабта в финансовия сектор и безуспешно явно като живея в по малък град няма толкова вузможности
            ________________


            блиндирани врати
            Last edited by nayden_popov; 28.09.2012, 10:08.
            блиндирани врати

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stoqnpanayotov Разгледай мнение
              Точно така, нека продължим
              Просто гледам как се луташ. Което в никакъв случай не е лошо. Това означава, че се опитваш да мислиш. За тези години е много добре. На твоите години се уволних На втория ден почнах да карам такси и да уча висше След 6 месеца внесох 2 тира портокали. След 2 седмици ми обясниха, че не може куцо и сакато да се занимава с това. Така се мятах от едно, на друго, на трето.... В крайна сметка на 25, разполагах с по 1 средна месечна заплата дневно. Реших обаче, че трябва да вляза в големия бизнес. Ами влязох, нооооо като наемник. Добре платен, но наемник. И до днес съм наемник

              Коментар


              • мухахахаха

                Първоначално изпратено от stoqnpanayotov Разгледай мнение
                Фирмите имат нужда от хора, които да им покажат правилният партньор за достигане на ЕС субсидии. Това ли искаше да кажеш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                  Koрпорация А си аутсорсва чистенето на кенефите на фирма Б, за което си плаща по европейски една солидна 6-цифрена сума в евро. Въпреки че фирма Б, по фактури купува най-скъпарските санитарни принаджлежности и осигурява хигиенистките си на пълните им заплати, накрая на финансовата година пак се получава една солидна печалба, върху която трябва да се плати данък на държавата бълхария. За да не допусне този грях да се случи, фирма Б си наема бизнес консултант, който да "консултира" хигиенистките точно с какви възвратно-постъпателни движения трябва да въртят четката, докато чистят кенефите, така щото всичко да отговаря на европейските изисквания за санитарна хигиена Естествено за тази си висша дейност получава един доста солиден хонорар, който под някаква форма ще се върне в корпорация А. Така че, на въпроса какви бизнес консултанти ще се търсят - ми такива, дето имат връзки, за да бъдат допуснати до далаверата - демек "наши хора"
                  Фирмите имат нужда от хора, които да им покажат правилният партньор за достигане на ЕС субсидии. Това ли искаше да кажеш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Стояне, четейки написаното от теб виждам:

                    1. Млад си - до 23 години;
                    2. В момента учиш някаква икономика висше в БГ;
                    3. Имаш финансови средства над 50К евро;
                    4. Имаш допирни точки с предприемачи и харесваш начина им на живот.
                    5. Нямаш семейство и деца.

                    Потвърди или отречи нещо от тези 5 точки и да продължим
                    Точно така, нека продължим

                    Коментар


                    • Koрпорация А си аутсорсва чистенето на кенефите на фирма Б, за което си плаща по европейски една солидна 6-цифрена сума в евро. Въпреки че фирма Б, по фактури купува най-скъпарските санитарни принаджлежности и осигурява хигиенистките си на пълните им заплати, накрая на финансовата година пак се получава една солидна печалба, върху която трябва да се плати данък на държавата бълхария. За да не допусне този грях да се случи, фирма Б си наема бизнес консултант, който да "консултира" хигиенистките точно с какви възвратно-постъпателни движения трябва да въртят четката, докато чистят кенефите, така щото всичко да отговаря на европейските изисквания за санитарна хигиена Естествено за тази си висша дейност получава един доста солиден хонорар, който под някаква форма ще се върне в корпорация А. Така че, на въпроса какви бизнес консултанти ще се търсят - ми такива, дето имат връзки, за да бъдат допуснати до далаверата - демек "наши хора"

                      Коментар


                      • Стояне, четейки написаното от теб виждам:

                        1. Млад си - до 23 години;
                        2. В момента учиш някаква икономика висше в БГ;
                        3. Имаш финансови средства над 50К евро;
                        4. Имаш допирни точки с предприемачи и харесваш начина им на живот.
                        5. Нямаш семейство и деца.

                        Потвърди или отречи нещо от тези 5 точки и да продължим

                        Коментар


                        • Бизнес услуги

                          Забелязвам, че все повече от фирмите в България наемат бизнес консултанти. Едни да обучат персонала как да работят с клиенти, други да направят маркетингов план.

                          Какви бизнес консултанти ЩЕ се нуждае бизнесът в България в следващите 10 години?

                          Според мен бизнесът(малък и среден) ще увеличи търсенето на бизнес консултанти в сферата на :
                          - анализиране на пазара и проникването на него
                          - подобряване на отношенията с клиентите

                          ( Иска ми се да разбера повече за нуждата от бизнес консултанти, тъй като мисля след време да бъда един от тях )
                        Working...
                        X