IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търсим брокер на ценни книжа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Търсим брокер на ценни книжа

    Jobless имено затова не трябва хм.дъм да иронично да ми подхвърля "остроумни" забележки.След като темата не го интересува-да не пише.Аз не го обвинявам че съм без работа.Нито пък обвинявам когото и да е било друг.

    Коментар


    • Търсим брокер на ценни книжа

      Jobseeker-братче въобще не си прав. Без да се сърдиш, ама си си малко ревльо... И аз бачкам 10год. и уча "щото се надявах, че нещо ще се промени, обаче се оказах прекалено голям оптимист. И сега въпреки IQ=170-пак няма работа и не ми остава друго освен да стана алкохолик. При липса на всякакъв support така става с много хора. Тук всички си мислят, че като помагат на болните са много благородни, а са смешни... То е като с песните-не трябва да се слуша Мишо Шамара, а "...lick my pussy..." може, "щото интелигентните деца, т.е. които разбират английски могат сами да се пазят от пошлостта (нищо че са 8-10годишни)-щеше да е смешно, ако не беше трагично. И като видя изискване от работодател "PC skills, английски език-отлично ниво и владеене на WORD"(това последното се обезсмисля от първите 2 изисквания... ама стига толкова, че се ядосах пак, а и темата беше друга... Успех!

      Коментар


      • Търсим брокер на ценни книжа

        За хм.дъм ми беше думата.И за баба му и боба му.

        Коментар


        • Търсим брокер на ценни книжа

          Jobseeker, sorry, ne sum iskal da te zasiagam. Ako si se zasegnal na men - priemi izvineniata mi.

          Коментар


          • Търсим брокер на ценни книжа

            Темата е сериозна обаче някой явно не го разбира и се бъзика.дали ще прави това ако остане без работа?

            Коментар


            • Търсим брокер на ценни книжа

              Vie tazi tema za ebavka li ste ja otvorili, to che nashta borsa osven za ebavka za drugo ne stava jaso, ama vse pak ima hora koito jivejat v BG i tursjat rabota (Bog da im e na pomost v tazi bananova republika)!

              Коментар


              • Търсим брокер на ценни книжа

                babata i boba
                da ti kaja chestno ne sa beh setil che sam draskal tuka. inache rabotodateli dal gospod. pone v bg de, deto povecheto sme murzelivi.
                inache za maila - hepten puk ne si prav. ako sprete da vlizate tuk ot klubove, shte razberete che ima edna programka za prashtane na meilove, seshtash li sa? da ne i pisha tuka imeto ))
                aide, probvaite i s neia. i uspeh v seekvaneto

                Коментар


                • Търсим брокер на ценни книжа

                  сега вече знаят, че си оправен
                  земете го бря! ентусиаст е

                  Коментар


                  • Търсим брокер на ценни книжа

                    значи някой слага невалидни телефони в Investor.bg - веднага на сапун или на кола - по желание)

                    Прав си.
                    и си го знаеш, но и аз бях прав, предвид, че не бях звънял

                    Коментар


                    • Търсим брокер на ценни книжа

                      Приятелю хм.дъм мога да чета.По малко.Видях телефона веднага.Мога да набирам и номера на телефони.Понякога.Мога и да говоря по телефони.Но когато операторката ми казва 10 пъти че абонатът е изключен се опитвам да осъществя контакт чрез чата.Ако ти знаеш друг начин кажи ми.

                      Коментар


                      • Търсим брокер на ценни книжа

                        и мен не ме интересува тази тема. Просто се наслаждавам на "стила" на романтичния jobseecer. Много странно. Вместо да звънне и да си реши проблема "да затвори позицията" дето се вика, чака писма.
                        А на въпроса ти кукувица:
                        какъв импулсен телефон. предлагащия работа си е оставил телефона, а вие?
                        "не"
                        "импулсен е" (според баба ми или боба ми)
                        "искам писмо", "не искам да звъня", "искам темата да е полезна, а предполагам това става с писмо"?!?!?. "Даже съм си направил специален мейл" (нищо че още има хора в този форум дето не знаят, че като си поставиш маркера върху името може да прочетеш е-маила на човека в долното поле на браузера, а ако не ти е отворен целия екран на браузера (не знам защо става така?1?) може да правиш копи шорткът и да видиш майла, на човека, ако е въвел такъв при писането на мнението)

                        е така бизнес не се прави

                        просто приятелска критика

                        според мен
                        според баба ми
                        и
                        според боба ми

                        Коментар


                        • Търсим брокер на ценни книжа

                          Sorry che se mesia, ne me valnuva temata, ama dai na horata normalen telefon, otkude da znaiat che ne si im dal nekoi impulsen telefon i da se ebavash che im predlagash rabota. Taka che e normalno da iskat podrobnosti predi da ti se obadiat. A liubovnite pisma sigurno ima koi da im gi pishe.

                          Коментар


                          • Търсим брокер на ценни книжа

                            просто от любопитство питам? защо не се обадиш на оставения телефон? какво повече ти трябва. дълго любовно (мотивирано) писмо как не могат без теб? що за подход? просто си питам

                            Коментар


                            • Търсим брокер на ценни книжа

                              До друг инв.посредник:длъжностите още ли са свободни?Интересува ме последната.

                              Коментар


                              • Търсим брокер на ценни книжа

                                ПУ "Паисий Хилендарски"

                                Коментар

                                Working...
                                X