IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Във форума пишат ли трейдъри - играчи на Уолстрийт?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ами на мен тази тема ми изглежда като виц.. Ама както и да е, успех.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от investi Разгледай мнение
      Въпросите са предназначени за играчи на борсата, не за разказвачи на вицове.
      На борсата се инвестира, не се играе !
      Вие сте вторият на когото попадам след г-жа Митрева с такова желание - да играе на борсата !

      Коментар


      • Тук има един наистина голям специалист, ама иска пари за всеки един бисер, който се отрони от устата му. Допълнителна трудност е, че трудно можеш да го намериш във форума - завистниците и некадърниците постоянно го банват и той е принуден да си сменя ника. Ако искаш да се свържеш с него, пускай постинги с ключовите думи "монбат", "първа инвестиционна банка", "монойл", "вазелин", "св. нагъзаки", "добрия старец", "КФН", "съдия-изпълнител", "донор". Може и да имаш късмет и да ти отговори. Понеже не е ясно с какъв ник ще отговори, един сигурен начин да го идентифицираш е че ще ти иска пари за консултацията.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от investi Разгледай мнение
          Въпросите са предназначени за играчи на борсата, не за разказвачи на вицове.
          ОК пич, ако искаш - питай. Ако не - твоя си работа. Под Борсата сигурно разбираш NYSE, защото тя е на този сокак. Но много други щатски борси са в страни от него.

          Коментар


          • Въпросите са предназначени за играчи на борсата, не за разказвачи на вицове.

            Коментар


            • С извинение колега, но малко наивно подхождаш към нещата.... Ако наиситина имаш конкретен въпрос, тук има хора които могат да отговорят. Ако чакаш Полсън да ти отоговори, може да отенеме време... Е, въпрос дали бързаш или не..

              Всичко хубаво.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от investi Разгледай мнение
                Покажете се моля, имам въпроси!
                преди 4-5 години се разхождах по волстрийт и даже си казах два три лафа с един "спекулант" .. та ако питаш , може и да зная нещо.....
                Иначе за по сложни въпроси ..бате Ацко пицата, също така "инвестиционния " банкер милен велчев .. той е доказан специалист особенно по отношение на активно управление на външен дълг..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от investi Разгледай мнение
                  Покажете се моля, имам въпроси!
                  Просто си задай въпросите и ще се покажат,даже повече отколкото си очаквал,пълно е с разбирачи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от investi Разгледай мнение
                    Покажете се моля, имам въпроси!
                    Цъкам си от село в УСА-то, ама кажи си въпросите мое да помогна

                    Коментар


                    • Във форума пишат ли трейдъри - играчи на Уолстрийт?

                      Покажете се моля, имам въпроси!
                    Working...
                    X