IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си работа ( стаж )

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
    Черкезов ти по какви науки беше доктор
    Първо бе биохимик, после стана биотехнолог, върви към биоорганик, а накрая ще се пише биоотпадък с променен геном...

    Коментар


    • Черкезов ти по какви науки беше доктор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Момче, повечето брокери са полуфалирали и шанса да те вземе някой на работа е минимален. Единствено предприемач който управлява собствени капитали би те взел на стаж. Ако желаеш ми пиши на личен, може да те взема в нашата компания.
        Черкезов, ти да не си портфолио мениджър на собствен хедж фонд?

        Коментар


        • Момче, повечето брокери са полуфалирали и шанса да те вземе някой на работа е минимален. Единствено предприемач който управлява собствени капитали би те взел на стаж. Ако желаеш ми пиши на личен, може да те взема в нашата компания.
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар


          • Търся си работа ( стаж )

            Здравейте! На 22 години съм, студент задочно обучение специалност финанси. Имам добра компютърна грамотност: Windows, MS Office, SPSS, Internet и други приложения. Езиците не са ми силна страна, но се оправям с английския, имам и познания по немски. Нямам голям опит в дадена сфера, но имам желание да се уча и развивам. Трудовият ми стаж е разнообразен като преминава през продавач, търговски представител, барман имам и 2 студентски бригади зад гърба си. В момента живея в Русе ( не съм родом от тук ) така, че търся работа в Русе. Желанието ми е за напред да се развивам във финансовия сектор така, че и приоритетни са ми тези предложения. Разбира се няма да отхвърля и други предложения най - малкото, защото съм без работа 5 месеца. Имам и шофьорска книжка категория C. Ако има въпроси с удоволствие ще отговоря в темата или на лично съобщение. Благодаря!
          Working...
          X