IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да приемаме ли бежанци от Русия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Нищо няма да докладвам,а ще напусна форума в скоро време. Не съм се регистрирал,за да бъда обиждан.
    Нормален диалог не може да се води.
    Съмнявам се.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Това го разбраха през Владивосток, чак в Техеран.

      Действай и докладвай как тече специалната операция

      Форумът е с теб. Всяка дидактическа цел оправдава средствата.
      Нищо няма да докладвам,а ще напусна форума в скоро време. Не съм се регистрирал,за да бъда обиждан.
      Нормален диалог не може да се води.

      Коментар


      • Ок.Отсега нататък няма да й отговорям.Дано се спре.

        Коментар


        • В памет на незабравимия, неповторимия Радой

          “Срещнали се на полянка,

          прабългарин и славянка.

          Цуни-гуни, вади-тури,

          Народили чукундури.

          Хем ебливи, хем крадливи,

          но най-вече завистливи.“

          Само си представям какви щеше да ги напише, ако бе доживял до нашите сюрреалистични дни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Давам го като пример, че има много рускини,което искат да напуснат Русия. Не че ще ги докарам всички. Ще дойде само една Евентуално.
            Това го разбраха през Владивосток, чак в Техеран.

            Действай и докладвай как тече специалната операция

            Форумът е с теб. Всяка дидактическа цел оправдава средствата.
            Last edited by Arana; 25.09.2022, 15:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Действай. Лозето не ще молитва, а мотика.
              Давам го като пример, че има много рускини,което искат да напуснат Русия. Не че ще ги докарам всички. Ще дойде само една Евентуално.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI

                Можеш, стига кинти да извадиш, иначе ще си останеш с праворучка
                Тушѐ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Не си наясно. Пълно е с рускини,които дават мило и драго да се измъкнат от Русия. Регистрирал съм в един сайт за запознанства с рускини и ако поискам 10 мога да докарам в България.Украинки също.
                  Имам предвид такива без деца, щото такива търся.Ако са с деца ще умножавам няколко пъти по 10.
                  Действай. Лозето не ще молитва, а мотика.
                  Last edited by Arana; 25.09.2022, 15:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Така е.Лъжа,нито съм юрист, нито голяма и хубава къща имам,а спя под моста и ровя по кошовете.
                    Само че какъвто и да съм,това с нищо няма да промени твоя живот. Пак ще си останеш злобна и незадоволена.Щото една задоволена жена няма как да е толкова нервна.Явно друго освен възглавницата не си прегръщала скоро.
                    Хахаха, тази глупост пък от къде измисли ?! Нито съм злобна, нито съм нервна ,а съм и щастливо омъжена ,но Бежанци от Русия, няма , има само бягащи псевдо мъже от страх. Нещо друго да имаш да споделиш с нас за себе си ? хахаха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Ох, мисля, че твърдеше ,че си юрист, позволи ми да не ти вярвам. Няма юрист, които да не може да защити толкова елементарна теза Няма !
                      Бежанци от Русия, за наша радост няма и се надявам да няма в ЕС. Бягат само руски "мъже" за да не воюват и мисля, че с това темата приключва
                      Така е.Лъжа,нито съм юрист, нито голяма и хубава къща имам,а спя под моста и ровя по кошовете.
                      Само че какъвто и да съм,това с нищо няма да промени твоя живот. Пак ще си останеш злобна и незадоволена.Щото една задоволена жена няма как да е толкова нервна.Явно друго освен възглавницата не си прегръщала скоро.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Да не сме на кандидат студентски изпит,та да пишеш конкретно по заглавието на темата. Бежанците в случая влизат в по-общото понятие за имигранти.
                        А че българките не раждат го доказва НСИ,не аз си го измислям.Коефициентът на плодовитост в София е 1,3.При нужни 2,1 за поддържане броя на населението. Като се има предвид, че в София живеят и циганки,то за българките е още по-нисък.А в сливенските села е 2,5.
                        Ох, мисля, че твърдеше ,че си юрист, позволи ми да не ти вярвам. Няма юрист, които да не може да защити толкова елементарна теза Няма !
                        Бежанци от Русия, за наша радост няма и се надявам да няма в ЕС. Бягат само руски "мъже" за да не воюват и мисля, че с това темата приключва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Темата в която пишем е : Да приемаме ли бежанци от Русия?


                          Ако искаш да пишеш по друга теме си я създай и пиши на воля за рускините и за българките ,които не искали да раждат или за лошата демография ! хахаха
                          Ясно ?!
                          Да не сме на кандидат студентски изпит,та да пишем конкретно по заглавието на темата. Бежанците в случая влизат в по-общото понятие за имигранти.
                          А че българките не раждат го доказва НСИ,не аз си го измислям.Коефициентът на плодовитост в София е 1,3.При нужни 2,1 за поддържане броя на населението. Като се има предвид, че в София живеят и циганки,то за българките е още по-нисък.А в сливенските села е 2,5.
                          И какво значи"Ясно"???Давай го по-кротко.За последно така ми е казвал старшината в казармата преди 27 години.Нещо много си изнервена.
                          Last edited by mirodes; 25.09.2022, 14:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Украинците бягат от смъртта която им носят руснаците. Бягат майки с деца ,а не мъже които се крият от моГилизацията, но дори и тогава са с наглото си имперско, путинофилско мислене. Никакво сравнение не може да се направи м/у агресори и пострадали !!!
                            Руснаците се държат като фашисти, а украинците са в Отечествена война с тях !!
                            Да, само дето във всеки голям джип има по един мъж (20+), ама той сигурно се води дете по твойте стандарти...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Е и?Дай да приемаме само бежанци от Афганистан, Сирия,Сомалия. Ще цъфнем и вържем.
                              Темата в която пишем е : Да приемаме ли бежанци от Русия?

                              Ако искаш да пишеш по друга теме си я създай и пиши на воля за рускините и за българките ,които не искали да раждат или за лошата демография ! хахаха
                              Ясно ?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                НЕ СА БЕЖАНЦИ !!!
                                Е и?Дай да приемаме само бежанци от Афганистан, Сирия,Сомалия. Ще цъфнем и вържем.

                                Коментар

                                Working...
                                X