IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Да попитам дали забелязвате колко е оредяло движението в градовете последно в България, високите цени на горивата се отразяват. Понеже някой беше писал че българите и 5 лева бензин няма да ги спре, явно не е бил прав.
    Сутрин съм в кошмарен трафик. Точно вчера казвах, че тия задръствания са абсурдни при тези цени на горивата.

    Единственото, което ми прави впечатление засега, е че преди мен зареждат повече в литри.
    "Сипи за 20 лв." май вече не е релевантно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
      Не съм виждал търговски център, който има 1000 човека пазаруващи вътре, на паркинга има 2 коли, а вътре не се вижда следа от каси, стелажи, мебели, въобще каквото и да е наподобяващо магазин.
      Тук има видео: https://www.mediapool.bg/ruska-raket...ews337101.html
      Не може да е имало боеприпаси вътре, защото липсват каквито и да е взривове докато гасят пожара.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
        Не съм виждал търговски център, който има 1000 човека пазаруващи вътре, на паркинга има 2 коли, а вътре не се вижда следа от каси, стелажи, мебели, въобще каквото и да е наподобяващо магазин.
        Абе кьорпенчо-ще спреш ли да повтаряш какво си видял с руските си очила -пу

        Коментар


        • Да попитам дали забелязвате колко е оредяло движението в градовете последно в България, високите цени на горивата се отразяват. Понеже някой беше писал че българите и 5 лева бензин няма да ги спре, явно не е бил прав.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Mateev, нали пробва да направиш друг форум, можеш пак..
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Не съм виждал търговски център, който има 1000 човека пазаруващи вътре, на паркинга има 2 коли, а вътре не се вижда следа от каси, стелажи, мебели, въобще каквото и да е наподобяващо магазин.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Не мога да повярвам, че такива гнусни твари се вихрят в този форум и администраторите го позволяват това. Форумът се превърна в защитник на агресията и в защитник на избиването на хиляди мирни жители, само защото искат да се оттърват от влиянието на психопатите в кремъл.

                Срам и позор за това, че разни гнусни твари им е дадена трибуна в този форум да пропагандират насилието и агресията. Срам и позор и за администраторите на форума, които явно също подкрепят агресията в Украйна и избиването на мирни жители, иначе нямаше да допускат такива отрепки да се вихрят на неговите страници и да пропагандират смъртта, както и да защитават психопатите, владеещи Кремъл.

                Изтриването на този постинг ще е гаранция, че същите психопати и отрепки са и администратори в Investor.bg. Срам и позор !!!!!!! Гнус ме е и ми се повръща от такива хора.

                ПП: Същите тези хора, които от дълги години съм ги класифицирал като олигофрени с интелектуален дефицит, в момента се оказа, че са и агресивни смъртожадни твари, защитаващи психопатите в Кремъл. И не това е най-важното, а че администраторите на форума им дават трибуна както преди, така и сега.
                7+

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Внимавай матейко, засилил съм се догодина да си правя солари на покрива и да си ги купя от твоята фирма. Да не ме загубиш като клиент
                  Че то догодина може цялата енергия да ни е безплатна... или айде не догодина, ама 2024.


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                    Едва 4 броя HIMARS до какво водят
                    (броим само ударите в дълбочина над 40км. от фронта)

                    https://ms-my.facebook.com/LIBE.BG/v...9970081098717/
                    Проблема на РСЗО без значение дали са руски или американски е че са доста едра цел и много лесна за засичане - затова са на камиони, зада могат след залпа бързо да бягат. След няколко подобни изпълнения всички ги знаят киде са и колко са. И понеже руснаците имат ефективно действаща авиация, а украинците нямат, подобни средства много бързо изчезват от към украинска страна, и доста по-бавно изчезват то руска, понеже украинците нямат нужните средства зада ги унищожават ако те избягат на 76км от фронта.
                    Така че порадвай им се още ден два на въпроснит 4 ХИМАРС.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Какъв страничен, хората си извадиха официални данни Въоръжението вече е доставено на терен + план за втора подобна доставка.
                      Няма експерименти, няма малки бройки - както вече писах, въоръжение за една малка армия.
                      Какви бяха танковете- тигри-гепарди доставяли ли са- защото говорят че били с китайски двигатели

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Не го мисли ти майне хер-а, докато мурзилажа се майтапеше с 300 каски, се оказа че помощта е била една малка армия
                        Не е нужно Сульо и Пульо да знаят кой какво прави, нужно е въоръжението да е на фронта и да смила рашкото пушечно месо.
                        Ами напоследък чувам че е обратното

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Не мога да повярвам, че такива гнусни твари се вихрят в този форум и администраторите го позволяват това. Форумът се превърна в защитник на агресията и в защитник на избиването на хиляди мирни жители, само защото искат да се оттърват от влиянието на психопатите в кремъл.

                          Срам и позор за това, че разни гнусни твари им е дадена трибуна в този форум да пропагандират насилието и агресията. Срам и позор и за администраторите на форума, които явно също подкрепят агресията в Украйна и избиването на мирни жители, иначе нямаше да допускат такива отрепки да се вихрят на неговите страници и да пропагандират смъртта, както и да защитават психопатите, владеещи Кремъл.

                          Изтриването на този постинг ще е гаранция, че същите психопати и отрепки са и администратори в Investor.bg. Срам и позор !!!!!!! Гнус ме е и ми се повръща от такива хора.

                          ПП: Същите тези хора, които от дълги години съм ги класифицирал като олигофрени с интелектуален дефицит, в момента се оказа, че са и агресивни смъртожадни твари, защитаващи психопатите в Кремъл. И не това е най-важното, а че администраторите на форума им дават трибуна както преди, така и сега.
                          Внимавай матейко, засилил съм се догодина да си правя солари на покрива и да си ги купя от твоята фирма. Да не ме загубиш като клиент

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Варианта е среща на Г8, събират се всички и на по едни листи написано всичко което не може да се използва за да се правят войни , подписват го след като са го прочели добре и разбрали какво се иска от тях. Прибират се и почват да го спазват, като преди да се приберат оставят хора които от този момент нататък ще са заедно и ще работят за това написаното да се спазва. Мирът е много трудна, тежка работа и без хора които да се изпотяват за да го има и да се подържа няма да стане.
                            Нали разбираш, че на 24.02 идеята за световен мир приключи.

                            Ако Украйна си беше запазила атомните оръжия, ония с хубавия и дълъг живот нямаше да я нападнат.
                            Сега вече кутията на Пандорачкая се отвори и стана ясно, че само атомните бомби ти гарантират суверенитет и мир.
                            Четох, че Япония ще е следващата в списъка на атомните държави. Вероятно и Южна Корея е близо, нямам идея.

                            Та така ... 2022 е, всички се въоръжават с атомни бомби, горят въглища и събират трупове от школски и университетски стрелби и ракети по жилищни блокове и молове.

                            Краха на идеята за "напредналото" човечество беше разискван и предвиден, но наистина ще е зрелищен. Уви.

                            Коментар


                            • better, какво има Лондон като тояги не е интересно въобще, големия проблем идва когато в РФ се появят отцепници които са крайни, тогава някой наистина може да изстреля такива ракети. По принцип в момента се стреля с оръжията по оръжията, по военни цели, но на практика жертвите сигурно са милион. И всички културно си мълчат.
                              Last edited by supertrader; 28.06.2022, 14:53.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Повтаряйте след мен:
                                "Изнасилената сама си го е търсила!"
                                "Пребитото бебе е било прекалено шумно!"
                                "Преклонена главица сабя не я сече!"

                                Всичко по пет пъти! Браво! Маладци!

                                Коментар

                                Working...
                                X