IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абсолютно масов протест в Прага (Чехия) днес с искане за прекратяване на санкциите срещу Русия. Над 200 000 човека !

    https://twitter.com/i/status/1586048542573039621

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Да, ето къде ги тренират бойните ... комари

      https://t.me/insiderUKR/44738
      Мислех, че ковид-гълъбите са дъното, но руснаците обичат да сондират.

      Най-интересното е, че не смятат, че ще станат обект на подигравки.

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
          https://www.ntv.ru/novosti/2730130/
          Руският представител в Съвета на ООН е заявил, че в украинските биолаборатории САЩ са разработили бойни ... комари.
          ​​
          Да, ето къде ги тренират бойните ... комари

          ​​​​​​​https://t.me/insiderUKR/44738

          Коментар


          • Tepix, точно така работи живота. Грешките винаги са много, така сме направени да стигнем до нови знания чрез грешки.

            Коментар


            • Коментар


              • https://www.ntv.ru/novosti/2730130/

                Руският представител в Съвета на ООН е заявил, че в украинските биолаборатории САЩ са разработили бойни ... комари.

                Не е фейк. Колкото и да не вярвате, не е фейк.



                ​​​​​​

                ​​​​​

                Коментар


                • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                  ceco666, не съм стъпвал в Русия никога, не знам защо така си мислиш, аз съм колкото на страната на Русия, толкова и на Украйна. Виж не посвам глупости за сражения и подвизите на едната или другата страна, защото смятам че като съм против глупавата им война не е редно. Според мен те когато са заедно и се разбират могат да вършат добри дела, като са едни срещу други, кучетата ги ядат..грубо се изразявам. Виж какво съм ви написал, за това кой организира всички тези неща, трудно ще стигнете до този извод, макар да ви е пред очите кой взе властта в Щатите, а от там тръгва всичко. И не съм прочел никъде някой да си го е направили този извод, като гледам колко държави са замесени, хората им на върха са замесени и никой не се усеща. Пък и слагат Света на прага на голяма война..САМО И САМО ДА СА НА ВЛАСТ В САЩ , за това е всичко. Сега забелязвам и там има хора които се усетиха, а самите републиканци им трябваше време да стоплят. Никаква заплаха не е Русия, Украйна е просто много зле финансово страната.
                  Не можеш за войната да си едновременно на страната и на Украйна, и на Русия. Не става, животът не работи така. По тоя избор и по още няколкостотин се нареждат приоритетите ти, ценностите ти, възпитанието ти, знанията ти, критичното ти мислене.

                  Може да харесваш руската литература, руския театър, хомосексуалиста Чайковски (който щяха да са убили с камъни, ако се беше родил сега в Русия, ама иначе Путин много знае да се хвали с него), рускините и великолепните руски филми и сериали И да подкрепяш Украйна, смятайки руската инвазия за равни части трагедия, абсурд, излагация и комедия.

                  Може и обратното.

                  Но стане ли въпрос за тази война и нейните цели, оправдания и резултати - избираш само едната страна.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                      От какво най много се нуждае Украйна ? Тя има нужда само от едно нещо, за да се върне живота в тази страна и то е - Украинците да повярват, че тя тръгва по добър път и живота там ще става по добър, не по лош.Всичко друто е талаш, заблуда и включително че има нужда да победи Русия.
                      Така е, само от едно нещо се нуждае Украйна. Руснаците да се върнат у дома си.
                      Last edited by anonymous6718; 28.10.2022, 20:30.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
                        ceco666, не съм стъпвал в Русия никога, не знам защо така си мислиш, аз съм колкото на страната на Русия, толкова и на Украйна. Виж не посвам глупости за сражения и подвизите на едната или другата страна, защото смятам че като съм против глупавата им война не е редно. Според мен те когато са заедно и се разбират могат да вършат добри дела, като са едни срещу други, кучетата ги ядат..грубо се изразявам. Виж какво съм ви написал, за това кой организира всички тези неща, трудно ще стигнете до този извод, макар да ви е пред очите кой взе властта в Щатите, а от там тръгва всичко. И не съм прочел никъде някой да си го е направили този извод, като гледам колко държави са замесени, хората им на върха са замесени и никой не се усеща. Пък и слагат Света на прага на голяма война..САМО И САМО ДА СА НА ВЛАСТ В САЩ , за това е всичко. Сега забелязвам и там има хора които се усетиха, а самите републиканци им трябваше време да стоплят. Никаква заплаха не е Русия, Украйна е просто много зле финансово страната.
                        Знам, нали за това си завърших шегата с усмивка. Не е лошо обаче да се разходиш до там. Око да види, ръка да пипне. Може и да влезнеш в правия път Иначе американците на единия край на света, си преместиха управляващата партия от десния в левия крачол. На другия край на света, японците си задържаха лихвите ниски. Но руснаците нахлуха в Украйна!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Точно преди осем месеца Русия започна пълномащабно нападение срещу Украйна.
                          Това не беше лесна разходка. "Лесната разходка" се оказа последната отсечка от съществуването на Русия.
                          И само за 8 месеца Русия се оказа в позорното положение на световен презрян парий, с военно положение, мобилизация и изграждане на отбранителни линии в Белгородска и Курска област.
                          Русия се оказа страна, в която за чорапи и панталони се събираха копейки от бедното и онеправдано население.
                          Където майките, докато изпращат децата и съпрузите си на смърт и престъпления, пресмятат в съзнанието си потенциалната компенсация за безполезния им живот.
                          Те вече са спечелили повече от 70 000 трупа. И все още не им е достатъчно?

                          Под многобройните маски, митове и хвалби се появи обичайната гримаса на обичайния фашизъм.

                          Просто и без излишни думи:
                          Слава на Украйна!
                          Смъртта е нищо в нечии глави...... нищо

                          Коментар


                          • От какво най много се нуждае Украйна ? Тя има нужда само от едно нещо, за да се върне живота в тази страна и то е - Украинците да повярват, че тя тръгва по добър път и живота там ще става по добър, не по лош.Всичко друто е талаш, заблуда и включително че има нужда да победи Русия.

                            Коментар


                            • Точно преди осем месеца Русия започна пълномащабно нападение срещу Украйна.
                              Това не беше лесна разходка. "Лесната разходка" се оказа последната отсечка от съществуването на Русия.
                              И само за 8 месеца Русия се оказа в позорното положение на световен презрян парий, с военно положение, мобилизация и изграждане на отбранителни линии в Белгородска и Курска област.
                              Русия се оказа страна, в която за чорапи и панталони се събираха копейки от бедното и онеправдано население.
                              Където майките, докато изпращат децата и съпрузите си на смърт и престъпления, пресмятат в съзнанието си потенциалната компенсация за безполезния им живот.
                              Те вече са спечелили повече от 70 000 трупа. И все още не им е достатъчно?

                              Под многобройните маски, митове и хвалби се появи обичайната гримаса на обичайния фашизъм.

                              Просто и без излишни думи:
                              Слава на Украйна!

                              Коментар


                              • ceco666, не съм стъпвал в Русия никога, не знам защо така си мислиш, аз съм колкото на страната на Русия, толкова и на Украйна. Виж не посвам глупости за сражения и подвизите на едната или другата страна, защото смятам че като съм против глупавата им война не е редно. Според мен те когато са заедно и се разбират могат да вършат добри дела, като са едни срещу други, кучетата ги ядат..грубо се изразявам. Виж какво съм ви написал, за това кой организира всички тези неща, трудно ще стигнете до този извод, макар да ви е пред очите кой взе властта в Щатите, а от там тръгва всичко. И не съм прочел никъде някой да си го е направили този извод, като гледам колко държави са замесени, хората им на върха са замесени и никой не се усеща. Пък и слагат Света на прага на голяма война..САМО И САМО ДА СА НА ВЛАСТ В САЩ , за това е всичко. Сега забелязвам и там има хора които се усетиха, а самите републиканци им трябваше време да стоплят. Никаква заплаха не е Русия, Украйна е просто много зле финансово страната.

                                Коментар

                                Working...
                                X