IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
      От какво най много се нуждае Украйна ? Тя има нужда само от едно нещо, за да се върне живота в тази страна и то е - Украинците да повярват, че тя тръгва по добър път и живота там ще става по добър, не по лош.Всичко друто е талаш, заблуда и включително че има нужда да победи Русия.
      Така е, само от едно нещо се нуждае Украйна. Руснаците да се върнат у дома си.
      Last edited by anonymous6718; 28.10.2022, 20:30.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от super99 Разгледай мнение
        ceco666, не съм стъпвал в Русия никога, не знам защо така си мислиш, аз съм колкото на страната на Русия, толкова и на Украйна. Виж не посвам глупости за сражения и подвизите на едната или другата страна, защото смятам че като съм против глупавата им война не е редно. Според мен те когато са заедно и се разбират могат да вършат добри дела, като са едни срещу други, кучетата ги ядат..грубо се изразявам. Виж какво съм ви написал, за това кой организира всички тези неща, трудно ще стигнете до този извод, макар да ви е пред очите кой взе властта в Щатите, а от там тръгва всичко. И не съм прочел никъде някой да си го е направили този извод, като гледам колко държави са замесени, хората им на върха са замесени и никой не се усеща. Пък и слагат Света на прага на голяма война..САМО И САМО ДА СА НА ВЛАСТ В САЩ , за това е всичко. Сега забелязвам и там има хора които се усетиха, а самите републиканци им трябваше време да стоплят. Никаква заплаха не е Русия, Украйна е просто много зле финансово страната.
        Знам, нали за това си завърших шегата с усмивка. Не е лошо обаче да се разходиш до там. Око да види, ръка да пипне. Може и да влезнеш в правия път Иначе американците на единия край на света, си преместиха управляващата партия от десния в левия крачол. На другия край на света, японците си задържаха лихвите ниски. Но руснаците нахлуха в Украйна!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Точно преди осем месеца Русия започна пълномащабно нападение срещу Украйна.
          Това не беше лесна разходка. "Лесната разходка" се оказа последната отсечка от съществуването на Русия.
          И само за 8 месеца Русия се оказа в позорното положение на световен презрян парий, с военно положение, мобилизация и изграждане на отбранителни линии в Белгородска и Курска област.
          Русия се оказа страна, в която за чорапи и панталони се събираха копейки от бедното и онеправдано население.
          Където майките, докато изпращат децата и съпрузите си на смърт и престъпления, пресмятат в съзнанието си потенциалната компенсация за безполезния им живот.
          Те вече са спечелили повече от 70 000 трупа. И все още не им е достатъчно?

          Под многобройните маски, митове и хвалби се появи обичайната гримаса на обичайния фашизъм.

          Просто и без излишни думи:
          Слава на Украйна!
          Смъртта е нищо в нечии глави...... нищо

          Коментар


          • От какво най много се нуждае Украйна ? Тя има нужда само от едно нещо, за да се върне живота в тази страна и то е - Украинците да повярват, че тя тръгва по добър път и живота там ще става по добър, не по лош.Всичко друто е талаш, заблуда и включително че има нужда да победи Русия.

            Коментар


            • Точно преди осем месеца Русия започна пълномащабно нападение срещу Украйна.
              Това не беше лесна разходка. "Лесната разходка" се оказа последната отсечка от съществуването на Русия.
              И само за 8 месеца Русия се оказа в позорното положение на световен презрян парий, с военно положение, мобилизация и изграждане на отбранителни линии в Белгородска и Курска област.
              Русия се оказа страна, в която за чорапи и панталони се събираха копейки от бедното и онеправдано население.
              Където майките, докато изпращат децата и съпрузите си на смърт и престъпления, пресмятат в съзнанието си потенциалната компенсация за безполезния им живот.
              Те вече са спечелили повече от 70 000 трупа. И все още не им е достатъчно?

              Под многобройните маски, митове и хвалби се появи обичайната гримаса на обичайния фашизъм.

              Просто и без излишни думи:
              Слава на Украйна!

              Коментар


              • ceco666, не съм стъпвал в Русия никога, не знам защо така си мислиш, аз съм колкото на страната на Русия, толкова и на Украйна. Виж не посвам глупости за сражения и подвизите на едната или другата страна, защото смятам че като съм против глупавата им война не е редно. Според мен те когато са заедно и се разбират могат да вършат добри дела, като са едни срещу други, кучетата ги ядат..грубо се изразявам. Виж какво съм ви написал, за това кой организира всички тези неща, трудно ще стигнете до този извод, макар да ви е пред очите кой взе властта в Щатите, а от там тръгва всичко. И не съм прочел никъде някой да си го е направили този извод, като гледам колко държави са замесени, хората им на върха са замесени и никой не се усеща. Пък и слагат Света на прага на голяма война..САМО И САМО ДА СА НА ВЛАСТ В САЩ , за това е всичко. Сега забелязвам и там има хора които се усетиха, а самите републиканци им трябваше време да стоплят. Никаква заплаха не е Русия, Украйна е просто много зле финансово страната.

                Коментар


                • Аре ве къде си, говорещия с мъртви? Дай факти тук, кой подкрепя Путлер?

                  Коментар


                  • Знаете ли, че ...
                    Средната продължителност на живота на мобилизиран руснак е две седмици.
                    Това е с четири дни повече от живота на мъжкия комар и с 14 дни по-малко от живота на домашната муха.

                    Степента на значимост на съществуването на тези три групи е приблизително еднаква

                    Коментар


                    • neon7, не е въобще такава работата, всичко е забъркано от демократическата партия на САЩ, просто са големи комбинатори и корумпирани. ..да крадат. Сложно е да се хване връзката, но въртят всички на пръста си. Сега има много които си мислят че правят някакви неща, някакви идеи имат..но са далеч от реалността. Беше им спешно да свалят Тръмп, това с което ги стресна е че им спря пари. А само ги вижте какво става сега след като взеха там власта - дълга направо излита. Това е цялата работа , гледаш къде се правят парите. И те въобще не си играят, за десетки трилиони става въпрос.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Слава Украйна
                        Поизтрих малко от Гоогле Транслейта и оставих основното , което е база на поста

                        Не си ли объркал някой букви ??

                        Коментар




                        • ВСУ вече използва безпилотни самолети камикадзе Switchblade 300 (2.5 кг)
                          и очаква доставката на най-новия Switchblade 600 (24.7 кг)

                          Това съобщи Юрий Игнат, говорител на военновъздушните сили на ВСУ.
                          Switchblade е разработен от американската компания AeroVironment.
                          Той носи бойна глава и в зависимост от модификацията е предназначен
                          за атакуване на жива сила, незащитени превозни средства и бронирани цели.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                            Асенчо е от най върлите български русофоби - сороститутки . Една идея е по ниско от Мони Паси и Иво Инджев . Целия му напън е заради това да ги догони .
                            А и '93 го биха едни руснаци на Поморие , много здраво - до насир...е , и може цялата му същност и дейност от тогава до сега по линия на РУСИЯ , да е резултат от онези времена .
                            Но пък е лесен за оборване - общата му култура е ниска , прическата му е ужасна , жестовете му са леко съмнителни , а егото - голямо .
                            С две думи - соросоид та дрънка
                            А прическата на този, как оценявате?
                             

                            Коментар


                            • ЕС нарича вчерашната реч на Путлер "оруелска"

                              "В речта на Путин грешното е правилно, правилното е грешно, истината е лъжа, а лъжата е истина", цитира DW думите на говорителя на ЕС по външната политика Набила Масрали.

                              Русия е тази, която води незаконна и непровокирана война срещу Украйна, а руските въоръжени сили са тези, които стоят зад жестокостите и военните престъпления срещу украинското цивилно население, жени и деца - подчерта тя.

                              Твърденията на Путин, че Киев уж създава "мръсна бомба", представителят на Европейската комисия нарече неоснователни. "Ако не беше Русия, тази война нямаше да се случи. Москва може да приключи тази война още днес, ако изтегли всичките си войски и военна техника от цялата територия на Украйна", заключи тя.

                              Коментар


                              • Към момента кой е с Путлер? Китай, Индия, С. Корея, Иран ...... всички мълчат Колко са на страната на Украйна?
                                Last edited by briko; 28.10.2022, 19:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X