IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    виж че 5-6 демоНкраДски боклука ръсят ли ръсят простотия.
    АНТИРУСКА демоНкраДска пропаганда не фаща декиш ве. и 1 МИЛИАРД пъти да го повторите.
    НЯМА СИЛА КОЯТО ДА ИЗБИЕ ЛЮБОВТА НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД КЪМ ОСВОБОДИТЕЛИТЕ СИ. ПОВТАРЯМ ОСВОБОДИТЕЛИТЕ СИ и ВЪЗСТАНОВИТЕЛИ НА БЪЛГАРСКАТА ДЪРЖАВА.
    За много години ! Гледам ги тролята и ми се повдига ! Задължително трябва да ни натикат в месомелачката - козяшка поръчка ! Толкова ли е трудно да вземем пример от натовска Турция ,която ще ни деляла със Сърбия и да си гледаме само българските интереси?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Не ми се обяснявай, а прочети какво искат руснаците за нас и после ги защитавай !!! Аман, от предатели !!!
      какво искат руснаците за нас? Предатели са тези които развалиха газовия ни договор, което ни струва много и ще струва още много.
      Предатели са управляващите в Европа, които за да се харесат на господарите от САЩ подкрепяха един един ултра-националистически режим, избиващ руснаци от 2014г(за това мога да пратя доста информация), в крайна сметка водещо до колосални щети на Европа и война която може да прерасне в опустошаваща целия континент

      Коментар


      • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

        Добре че беше ти да ни предупредиш! Наистина ли мислиш,че някой ще ти се хване на тази партенка написана от един мармот Mamomot

        https://telegra.ph СМЕШНИК ВЕЛИК!!!
        виж че 5-6 демоНкраДски боклука ръсят ли ръсят простотия.
        АНТИРУСКА демоНкраДска пропаганда не фаща декиш ве. и 1 МИЛИАРД пъти да го повторите.
        НЯМА СИЛА КОЯТО ДА ИЗБИЕ ЛЮБОВТА НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД КЪМ ОСВОБОДИТЕЛИТЕ СИ. ПОВТАРЯМ ОСВОБОДИТЕЛИТЕ СИ и ВЪЗСТАНОВИТЕЛИ НА БЪЛГАРСКАТА ДЪРЖАВА.
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

          https://www.putin-today.ru/archives/170038[/I]

          Да не сте казали, че не съм ви предупредил.
          Добре че беше ти да ни предупредиш! Наистина ли мислиш,че някой ще ти се хване на тази партенка написана от един мармот Mamomot в

          https://telegra.ph СМЕШНИК ВЕЛИК!!!
          Last edited by neon7; 06.01.2023, 17:44.

          Коментар


          • За националната сигурност на България и за териториалната и цялост е заплаха единственно икономическия спад и влошаването на стандарта на живот на българските граждани...Всичко друго е приказки на късогледи хора. Не е важно да създадеш държава, важно е хората в тази държава да живеят добре, да реализират своя потенциал и личния им живот да е сигурен.

            Коментар


            • Това нещо го направи Украйна. Не им играйте по свирката.

              Коментар


              • Наивни хора , укр. си мислят че като си въърнат тези области и с това нещо ще се промени за тях. Рус. си си мислят пък че ако не им ги дадат оттатам нататък за Русия става друга ситуацията, тя ще може да си отстоява интересите. Той интереса е да може да живееш заедно с другите и това да ти помага. САЩ пък за какво им е Русия да е срещу тях, сигурно не им стига дето са настроили Китай.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                  Дюри, те са във война която руския народ не иска, и украинците толкова я искат, ще избиват всякакви неща.
                  Не ми се обяснявай, а прочети какво искат руснаците за нас и после ги защитавай !!! Аман, от предатели !!!

                  Коментар


                  • Дюри, те са във война която руския народ не иска, и украинците толкова я искат, ще избиват всякакви неща.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                      https://www.putin-today.ru/archives/170038[/I]

                      Да не сте казали, че не съм ви предупредил.
                      Задължително четиво за всички русофили !!! Нека хубаво да видят какви предатели са !!!

                      Коментар


                      • Tepix, и с тях на глава не се излиза, същите са. Като превземат едно село и следващото искат да е Москва. Ти за такива хора какво си мислиш ?
                        Last edited by DS66; 06.01.2023, 16:09.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                          Я предлагаю, как ив случае с Казахстаном, Украиной и Закавказьем, принять решение заинтересованных сторон под условным названием “Конференция по Болгарии” между Россией, Турцией и Сербией:

                          а) Часть Болгарии отходит к Сербии.

                          б) Черноморское побережье и коридоры до Сербии и Греции отходят к России.

                          в) Остальную часть получает Турция.


                          https://www.putin-today.ru/archives/170038[/I]

                          Да не сте казали, че не съм ви предупредил.
                          За русофилите, включително тези тук, това няма значение. Те без друго не обичат България, в себе си отдавна са я предали...

                          Русия е и дело българско, освен че сме им дали вяра и език, България им е дала индентичност пред света с първият им династичен брак с Елена от рода на цар Борис. Този клон е прекъснат с убийството на наследниците от братята им езичници...
                          И самата идея за обединението на Киевското княжество с Московското е идея и делото на живота на Киприан Търновски, дело с днешна дата с оценка неуспех, освен поради войната помежду им и поради факта, че Русия в крайна сметка не се превърна в държавотворчески народ, каквито винаги сме били ние българите, а си остана в лоното на владялата ги Златна Орда....разбойници и крадци.
                          Затова и никога няма да простят на България и българите. Винаги ще са срешу нас и ще желаят унищожението ни...

                          Коментар


                          • DS66, не знам дали си го обмислял, но ако намериш читав психиатър може да се уредиш с ТЕЛК над 90%.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                              Tepix, украинците да не би да са по различни, аз затова искам и те и руснаците да загубят едновременно за да се научат да губят. Вземат им се тези двете области и да го духат.
                              Не знам Украйна да е искала да разкъса България между Сърбия, Турция и нея.
                              Не знам Украйна да е инсталирала на ключови места в българската енергетика хора, заради които с десетилетия да плащаме ултраскъпа газ.
                              Не знам Украйна да има проукраинска партия в българското НС, която да гласува в полза на украинския национален интерес.
                              Не знам в украинското посолство в София да е имало назначени 70 градинари и готвачи.
                              Не знам за украинска почивна база във Варненско, над която България да няма контрол. Нито за украинска групировка пак във Варна, занимаваща се с контрабанда на зърно.

                              Те така за "Не само руснаците са вредни за България".


                              ​​​​​​

                              Коментар


                              • Хората махат границите в Европа, те не само ще ги строят ами и войни за територии водят. А тези Гиркин ги вдигна защото никой не ги иска, те се държат лошо с Луганск и Донецк, ама много ги искат и много са им важни.

                                Коментар

                                Working...
                                X