IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
    По скоро има укрофобия, отколкото русоробия. Но който каквото иска, това вижда.
    Аз укрофобия не виждам. Лично, не приемам крясъците и подмяната а също, видях как разпалиха войната. Затова, не мога да поддържам това недоразумение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение
      Господа, хабите прекалено много енергия и емоции, за да спорите с русоробите. Безсмислено е, те от аргументи и доводи няма да се впечатлят. Ето виждате, че на черното казват бяло и не им пука. Те са просто фенове на Путин и Русия и нищо няма да промени това. Разбира се обичат ги отдалеч и никога няма да си и помислят да се устроят там. Това е една романтична любов, която няма обяснение, както любовта към любимия отбор. Обичаш го дори и като пада с 6 на 0 на собствен терен. Ядосваш се но го обичаш. И да дойде един фен на противниковия отбор да те убеждава, че твоя отбор е кръгла нула, няма да те разубеди да го обичаш.
      "Фен" НЕ ИДВА от "фен" ( на руски, "сешоар") ами от "fanatic" (фанатичен, сляпо вярващ). Затова, позицията ти не издържа. На хората им писна просто от вашия "демократичен Запад", на който, му знаеме бакиите. Отделно, и от дезинформацията ви, ни е дошло до гуша и т.н. Разбира се, с вярата ви не спорим, тя е Ирационален феномен
      и бронебойни куршуми за нея няма открити, няма открити!
      .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение
        Господа, хабите прекалено много енергия и емоции, за да спорите с русоробите. Безсмислено е, те от аргументи и доводи няма да се впечатлят. Ето виждате, че на черното казват бяло и не им пука. Те са просто фенове на Путин и Русия и нищо няма да промени това. Разбира се обичат ги отдалеч и никога няма да си и помислят да се устроят там. Това е една романтична любов, която няма обяснение, както любовта към любимия отбор. Обичаш го дори и като пада с 6 на 0 на собствен терен. Ядосваш се но го обичаш. И да дойде един фен на противниковия отбор да те убеждава, че твоя отбор е кръгла нула, няма да те разубеди да го обичаш.
        По скоро има укрофобия, отколкото русоробия. Но който каквото иска, това вижда.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

          Дойдох, опитах и претеглих. Имат хубаво старо кино, най-хубавата водка, най-добрият балет, най-добрите хумористични писатели и няколко модерни певци, които харесвам - вкл. споменавания често от мен Егор Крид. За спорт се чувствам шокиращо некомпетентен, но са тенис и биатлон сила и ненадминати в художествената гимнастика.
          Това е друго. Кой разбрал-разбрал.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Edna zada4a- ако украинците всеки божи ден убиват по 700 човека, а руснаците по 70, след колко дни укропската армия ще бъде пред москва
            Click image for larger version

Name:	photo_2023-01-07_07-59-15.jpg
Views:	1
Size:	55.2 КБ
ID:	4008720

            Коментар


            • ВСУ ликвидировали около 200 оккупантов в Токмаке Запорожской области
              Click image for larger version

Name:	photo_2023-01-06_18-52-16.jpg
Views:	1
Size:	84.6 КБ
ID:	4008716

              Коментар


              • Няколко теми се борят за подзаглавието "Пълна лудница",
                но тази тук е сериозен претендент Има още една такава тема

                Коментар


                • Господа, хабите прекалено много енергия и емоции, за да спорите с русоробите. Безсмислено е, те от аргументи и доводи няма да се впечатлят. Ето виждате, че на черното казват бяло и не им пука. Те са просто фенове на Путин и Русия и нищо няма да промени това. Разбира се обичат ги отдалеч и никога няма да си и помислят да се устроят там. Това е една романтична любов, която няма обяснение, както любовта към любимия отбор. Обичаш го дори и като пада с 6 на 0 на собствен терен. Ядосваш се но го обичаш. И да дойде един фен на противниковия отбор да те убеждава, че твоя отбор е кръгла нула, няма да те разубеди да го обичаш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    ...но, дори не опита.
                    Дойдох, опитах и претеглих. Имат хубаво старо кино, най-хубавата водка, най-добрият балет, най-добрите хумористични писатели и няколко модерни певци, които харесвам - вкл. споменавания често от мен Егор Крид. За спорт се чувствам шокиращо некомпетентен, но са тенис и биатлон сила и ненадминати в художествената гимнастика.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                      Тук грешиш - до 17-тата си година слушах руска телевизия ВСЕКИ ДЕН, въпреки, че вече не беше от възторг - Баща ми е бивш член на БКП - идеалист като млад, отвратен до безобразие като възрастен. Като дете ме е влачил по митингите на СДС, даже не помня - беше в такъв потрес от комунистите, че мина отдясно.
                      Преди около 20 години отидоха с майка на първото си пътуване в Западна Европа - 3 седмици с кола през 10-на държави.
                      Оттогава е още по-върл русофоб.

                      Чул съм руската гледна точка, видял съм какво предлагат руснаците - и най-вече съм в едно семейство с човек, който е бил като теб, Роднок и вутин. Въпреки всичко той продължи да гледа руска телевизия, защото разбира само руски (и малко немски). Още в края на февруари ми каза, че руснаците са тотал щета като оръжия, стратегия и замисъл и че тая тяхната няма да стане. (Вероятно тогава в целия свят единствените сигурни в украинската победа са били баща ми и Зеленски ).
                      Той ми праща и повечето информация, която цитирам тук - за руски ютубъри, статистики на Росстат, новини от Русия и прочее. Аз руски почти не зная, той ми дава основното в кратце.

                      Та така с "Походи в чуждите обувки", "чуй и другата гледна точка" и "събери всички мнения и тогава отсъди"...
                      ...но, дори не опита.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Точно така. Хиляди пъти повече от теб.
                        Обзалагам се, не можеш да разкажеш дори за 2 пъти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Може и да преувеличават. Но дори и 110 хиляди да са убити и тежко ранени,пак е огромен брой.
                          >120000 герои на Русия за 2022, пишем герои на русия, пък мурзилажа да опровергава Шойгу

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Edna zada4a- ако украинците всеки божи ден убиват по 700 човека, а руснаците по 70, след колко дни укропската армия ще бъде пред москва
                            Отговорът е никога, неправилно зададените условия правят zada4aта нерешима...Украйна се отбранява, Русия е агресора.
                            За да е решима задачата, трябва да се поправи условието така: Ако украинците всеки божи ден убиват по 700 човека, а руснаците по 70, след колко дни руската армия ще бъде в Киев?
                            Отговорът пак е никога де...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Та както предположи пирамидата- ЕЖК- в случая един татко каза
                              "Един татко праща линкове" в моя случай. А за неприятната информация, снимки или статистика в линковете, търси сметка от Путин, Шойгу, Лавров, Медведев, Росстат, Роснадзор, РТ и Россия-1. Не ги публикува той, а те.

                              Коментар

                              Working...
                              X