IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

    Да разбираме, че падналите от 4000 на 3900 долара доход по покупателната способност са по-закъсали от скочилите от 400 на 450?
    Нещо от вида, да.
    ...уж.
    ТЪй де, те вече дърпат назад.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Митко, Митенце! ВСИЧКО, се познава в сравнение, в т.ч. с предните години на същото място. Разбра ли, какво ти казвам, или да обясня БАВНО?
      Да разбираме, че падналите от 4000 на 3900 долара доход по покупателната способност са по-закъсали от скочилите от 400 на 450?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Е мое ли от Нюню бананче да минат директно на огромен кралимарковски дайкон?
        Ммммдаааа. Може, що не. Аз за него (поне териториално), съм спокоен. Грижа ми е, да му не налетят сексуално, че зна'ш ли ги, блондинки...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Винаги съм се учудвал откъде идва енергията на вашата групичка да плюете русия и руснаците, то не бяха карикатури, то не бяха статии, то не бяха писания. А когато изглежда това не помага се започват едни и същи статии и карикатури да се пускат отново

          Барби за теб се отнася
          И за Матейка се, и за Факюшка/Импотеций се, и за другата фобска армия, и там се. Хората упорито и настойчиво, ни бутат доказателствата за своите психиатрични отклонения под носа и трябва човек да е сляп И глупав, за да не се досети.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            Аз като обяснявах за хуманитарната помощ от Омск и Уляновск за Берн и Цюрих ми се смяха.

            Горката Европа - цяла зима глад, студ, смърт и фалити, сега оцелелите ядат щурци и се топлят, горейки покъщнината си.
            Давам подслон и храна на шведки и финландки срещу гаранции за териториалната ми цялост.
            Е мое ли от Нюню бананче да минат директно на огромен кралимарковски дайкон?
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              Разликата е в качеството на живот на хората
              Митко, Митенце! ВСИЧКО, се познава в сравнение, в т.ч. с предните години на същото място. Разбра ли, какво ти казвам, или да обясня БАВНО?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Тя и йейропа така - тази година на студено, някои сал ляб и трева ядоха, догодина и банани няма да има
                Аз като обяснявах за хуманитарната помощ от Омск и Уляновск за Берн и Цюрих ми се смяха.

                Горката Европа - цяла зима глад, студ, смърт и фалити, сега оцелелите ядат щурци и се топлят, горейки покъщнината си.
                Давам подслон и храна на шведки и финландки срещу гаранции за териториалната ми цялост.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  България не стана Швейцария на Балканите, но Швейцария стана България на Алпите. Финансова бананова република

                  CNBC.COM
                  'A financial banana republic': UBS-Credit Suisse deal puts Switzerland's reputation on the line
                  The demise of banking giant
                  Тя и йейропа така - тази година на студено, някои сал ляб и трева ядоха, догодина и банани няма да има
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • България не стана Швейцария на Балканите, но Швейцария стана България на Алпите. Финансова бананова република

                    CNBC.COM
                    'A financial banana republic': UBS-Credit Suisse deal puts Switzerland's reputation on the line
                    The demise of banking giant

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      Разликата е в качеството на живот на хората
                      rtl2 armes deutschland- изгледай няколко серии

                      Коментар


                      • Моля ти се барби пощади ни, разбирам че си в неравностойно положение и живееш за да плюеш по всичко свързано с русия, но може ли да не ни тормозиш с твоите щения

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Разлика има? И тя е?
                          Разликата е в качеството на живот на хората

                          Коментар


                          • Четирима предатели от Херсонска област са осъдени на пет години затвор за организиране на псевдореферендуми

                            Те са преминали на страната на окупаторите в началото на пълномащабното нахлуване, като са предложили да им помогнат да организират фалшив плебисцит. Придружавани от въоръжени рашисти, предателите обикаляли от врата на врата и изисквали от гражданите да отбелязват бюлетините.

                            Колаборационистите са заловени по време на стабилизационните мерки в деокупирания район на Берислав. Сега те ще прекарат следващите пет години зад решетките.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Япония, като страна от Г-7, ще насърчава антируските санкции и ще участва във възстановяването на Украйна

                              Според уебсайта на японското външно министерство министър-председателят Фумио Кишида е заявил по време на срещата с президента, че страната ще отпусне допълнителна помощ за възстановяването на Украйна.

                              Кишида също така припомни, че Украйна ще бъде основна тема на срещата на Г7 през май, затова покани Зеленски да присъства на срещата онлайн. Той подчерта, че Япония, която е била подложена на ядрена бомбардировка, не признава заплахата от страна на русия и че тази тема ще бъде повдигната на срещата на върха на Г7.
                              Японците си ги мразят американците заради бомбите и никога няма да ги заобичат, в някой друг живот на друга планета може да се заобичат. Както и в Европа не ги обичат. Ако САЩ паднат на земята всички ще се изредят да им ударят по един ритник. Такава е истината и в САЩ са наясно, затова държат да са изпреварили другите в оръжията и са навити да използват всевъзможни гадости във война.

                              D.Y.F-091066

                              Коментар



                              • Коментар

                                Working...
                                X