IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение

    Тия смешки с бабите пред МОЧА ли си ги разменяте?

    Баси к'во се е случило с тоя форум, бе?
    Каквото се случи и с дир.бг, форума на калдата и Фейсбук групата на БЛО - обект е на хибридна атака с предварително подготвени тези, термини и словосъчетания, използвани само от ТАСС, Медведев и Волен Сидеров. В калдата е култово - обявили се като "мрежови техници", "програмисти" и "хардуерни специалисти" се обясняват един през друг какъв бич е западния капитализъм, как всъщност в КНДР имат приличен стандарт на живот и как степанбандеровците били готови за нахлуване в РФ, обаче Путин ги изпреварил на 24.02.
    ​​​​​
    Както неведнъж съм казвал, руската пропаганда у нас е ювелирна работа. Перфектно взета предвид народопсихология и манталитет, страхове, исторически комплекси, сфери на неинформираност - хибридки по мярка на българина.

    Интересно е, че агресивно се атакуват места с концентрация на пътували образовани хора с високи доходи и не лошо IQ - усилията там видно са тежки, но пък и бройката профили на русоботове е солидна.

    Разбира се, предвид настроенията и наследството в ДАНС и Киберсигурност, нищо не е направено от 2014 насам и за форумските ботове, и за фейсбук профилите, регистрирани през 2015 с профилна снимка на цветенце и следваща активност... чак през февруари 2022-ра, но пък оттогава насам - ежедневна.
    Та така, руска му работа - като няма за асфалт и канализация в Самарска област, има за хибридки в България И Словакия. Приоритети.
    Last edited by Tepix; 11.03.2023, 14:41.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      А кой говори за правителство???

      Vergil1975
      Junior Member Днес, 13:58

      Така е-украинците ще се вдигнат и ще се присъединят към убийците на своите бащи,братя,синове,деца.Изобщо няма и съмнения в това.

      Горното е твоят пост- нима японците са се вдигнали срещу правителството си- не разбира се, но тяхното правителство - волно или неволно, беше принудено да се присъедини към убийците на своите бащи братя и синове. Това е- убийците казват ние го направихме за ваше добро и продължаваме да ви правим добро като имаме база на ваш остров и еври дей онождаме по една японка- последното се представя като подобряване на генофонда
      Стига с тия хуморески "А вие защо биете негрите?".Шансът украинците да се вдигнат срещу правителството и да минат на страната на Русия е НУЛА.Не разбрахте ли,че никой не иска да има нищо общо с тая пропаднала държава?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Аз ти обясних нещо- колко струва едно постригване в бг и колко в говедария, не съм бил в исландия и не знам колко е там, но в бг и говедария съм бил и съм наясно кое колко струва- та оставям на теб да ми обясниш колко струва подстригването в говедария и колко в бг и по какво се различават и кое допринася повече за бюджета
        А колко струва подстригване в село в Бурунди,Егати и тъпата логика-тогава в Бурунди са най-богати хората, щом подстригването е евтино.

        Коментар


        • Ребята, что случилось? КомунизЪма ли ще връщаме
          След началото на войната в Украйна много от руските чиновници и служители в държавни компании са задължени...
          Не е препоръка за каквото и да било.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Само дето нито населението на Япония, нито това на Германия се вдигнаха срещу правителството си.А бяха победени.А победа на Русия не се очертава.
            А кой говори за правителство???

            Vergil1975
            Junior Member Днес, 13:58

            Така е-украинците ще се вдигнат и ще се присъединят към убийците на своите бащи,братя,синове,деца.Изобщо няма и съмнения в това.

            Горното е твоят пост- нима японците са се вдигнали срещу правителството си- не разбира се, но тяхното правителство - волно или неволно, беше принудено да се присъедини към убийците на своите бащи братя и синове. Това е- убийците казват ние го направихме за ваше добро и продължаваме да ви правим добро като имаме база на ваш остров и еври дей онождаме по една японка- последното се представя като подобряване на генофонда

            Коментар


            • Vergil1975, предния път на фронта както са заедно с германците се обръщат и почват да стрелят по тях и минават на страната на руснаците. При атаката на Берлин са 70% украинци.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Темата е войната Украйна Русия, някои от медиите са съучастници, (вече има лежали в затвора "неразбралки/изтривалки" по подобни случаи)
                скоро ще има развитие.
                Пак го изтрийте

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  БВП на човек от населението на Исландия е 74 хиляди долара при 13 хиляди долара за Китай. Дори и на България е 14200 долара. Ама викаш голяма работа са китайците.
                  А то и един циганин с лопата ще изкопае повече пръст от Мъск.И какво от това?
                  Аз ти обясних нещо- колко струва едно постригване в бг и колко в говедария, не съм бил в исландия и не знам колко е там, но в бг и говедария съм бил и съм наясно кое колко струва- та оставям на теб да ми обясниш колко струва подстригването в говедария и колко в бг и по какво се различават и кое допринася повече за бюджета

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    А нима японците и германците не направиха така???С двете бомбички на говедарите са убити директно около 200000 човека, с радиацията продължаваща и днес умрелите достигат до около 450000. Ама виж само колко добри френдове са джапанките с говедарите- като дупе и гащи. За внука на наци генерала пък въобще няма да говоря- на срещите му с бидона той е на колене
                    Само дето нито населението на Япония, нито това на Германия се вдигнаха срещу правителството си.А бяха победени.А победа на Русия не се очертава.

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Така е-украинците ще се вдигнат и ще се присъединят към убийците на своите бащи,братя,синове,деца.Изобщо няма и съмнения в това.
                        А нима японците и германците не направиха така???С двете бомбички на говедарите са убити директно около 200000 човека, с радиацията продължаваща и днес умрелите достигат до около 450000. Ама виж само колко добри френдове са джапанките с говедарите- като дупе и гащи. За внука на наци генерала пък въобще няма да говоря- на срещите му с бидона той е на колене

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Аха, как ли пък не. Искаш ли да погледнем колко лиценза за прозорците се купуват в исландия и колко в китай. Ако искаш може по друг начин да го сравниш- даваш по една лопата на исландец, на китаец на немец и който си искаш друг и им казваш да изкопаят по един кубик пръст. Само че тук стандарта не играе никаква роля
                          БВП на човек от населението на Исландия е 74 хиляди долара при 13 хиляди долара за Китай. Дори и на България е 14200 долара. Ама викаш голяма работа са китайците.
                          А то и един циганин с лопата ще изкопае повече пръст от Мъск.И какво от това?
                          Last edited by Vergil1975; 11.03.2023, 14:05.

                          Коментар


                          • Така е-украинците ще се вдигнат и ще се присъединят към убийците на своите бащи,братя,синове,деца.Изобщо няма и съмнения в това.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Естествено, че не се отнася до всички. Исландия с население от 350 хиляди души има едни от най-високите нива на стандарт на живот.
                              Ама Китай без пчелички няма как да е суперсила.
                              Аха, как ли пък не. Искаш ли да погледнем колко лиценза за прозорците се купуват в исландия и колко в китай. Ако искаш може по друг начин да го сравниш- даваш по една лопата на исландец, на китаец на немец и който си искаш друг и им казваш да изкопаят по един кубик пръст. Само че тук стандарта не играе никаква роля

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                                Сега трябва само да стане президент. А, дали
                                А дали въобще ще има избори ?
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X