IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

    Еми дай да сравним как живеят южнокорееца и севернокорееца- едно и също местоположение, една и съща земя, един и същ народ, а едните са 5-та икономика в света, произвеждат телефони, телевизири, чипове, коли, битова техника и т.н, докато другите правят дупка в леда на езерото да перат през зимата
    Както разбра сам, приказките за глад и немотия в Северна Корея са долни соросоидни манипулации. Я отиди в Пхенян да видиш какъв супермаркет имат.
    Ако се обадиш предварително, осигуряват и клиенти и продавачи в него.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Митко, Митенце! ВСИЧКО, се познава в сравнение, в т.ч. с предните години на същото място. Разбра ли, какво ти казвам, или да обясня БАВНО?
      Еми дай да сравним как живеят южнокорееца и севернокорееца- едно и също местоположение, една и съща земя, един и същ народ, а едните са 5-та икономика в света, произвеждат телефони, телевизири, чипове, коли, битова техника и т.н, докато другите правят дупка в леда на езерото да перат през зимата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
        Ребята, нещо приятелчетата от БРИКС дават задна. Коментари имате ли по въпроса

        Партньорът на Русия в БРИКС – Бразилия, ще изпълни задълженията си, произтичащи от Римския статут и издадената от Международен съд в Хага заповед и е готова да арестува президента на Русия Владимир Путин. Официална позиция Бразилия по случая още няма, но тази гледна точка изказа в интервю за Metropoles външният министър на страната Мауро Виейра.

        Така Бразилия стана втората страна от БРИКС след Република Южна Африка, която обяви, че ще изпълни заповедта от Хага.
        Как не съм знаел, какви само Фантасти, живеят между нас?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
          Ребята, Зеленски отново е в Бахмут. Къде е мистър Малкото човече, бункерната холограма
          Сам каза, в Бахмут.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
            Ребята, нещо приятелчетата от БРИКС дават задна. Коментари имате ли по въпроса

            Партньорът на Русия в БРИКС – Бразилия, ще изпълни задълженията си, произтичащи от Римския статут и издадената от Международен съд в Хага заповед и е готова да арестува президента на Русия Владимир Путин. Официална позиция Бразилия по случая още няма, но тази гледна точка изказа в интервю за Metropoles външният министър на страната Мауро Виейра.

            Така Бразилия стана втората страна от БРИКС след Република Южна Африка, която обяви, че ще изпълни заповедта от Хага.
            БРИКС вероятно вече не съществува.
            ЮАР е в незавидно икономическо и социално положение, Бразилия е напълно зависима от западните капитали, без които е обречена. Индия е ясна, поглъщането на Русия от Китай е пряка заплаха за нейното съществуване.

            Формира се нов съюз, условно да го наречем РИСК (Русия, Иран, Сирия, Китай). Накрая ще стане НИСК (Северна Корея, Иран, Сирия, Китай). Ако привлекат Ангола, ще стане по-благозвучно.
            Last edited by Tepix; 22.03.2023, 16:36.

            Коментар


            • Ребята, Зеленски отново е в Бахмут. Къде е мистър Малкото човече, бункерната холограма
              Не е препоръка за каквото и да било.

              Коментар


              • Ребята, нещо приятелчетата от БРИКС дават задна. Коментари имате ли по въпроса

                Партньорът на Русия в БРИКС – Бразилия, ще изпълни задълженията си, произтичащи от Римския статут и издадената от Международен съд в Хага заповед и е готова да арестува президента на Русия Владимир Путин. Официална позиция Бразилия по случая още няма, но тази гледна точка изказа в интервю за Metropoles външният министър на страната Мауро Виейра.

                Така Бразилия стана втората страна от БРИКС след Република Южна Африка, която обяви, че ще изпълни заповедта от Хага.

                Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                  Аз пък винаги съм се учудвал откъде идва енергията на вашата групичка да защитавате русия и руснаците!
                  По-лошо е. Ако Русия тръгне да напада и нас, същата тази групичка ще врещи с пълно гърло, че всъщност тя ни освобождава. Ще искат смърт на всеки неудобен и ще се радват на всеки убит от руснаците българин. Вече сме го играли веднъж през 1944-45. Дупедавци, сър!
                  Не е препоръка за каквото и да било.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Моля ти се барби пощади ни, разбирам че си в неравностойно положение и живееш за да плюеш по всичко свързано с русия, но може ли да не ни тормозиш с твоите щения
                    Хм, интересно. Същото може да се каже и за теб, Тинче. С тази твоя любоФ към РоZZия и омраза към Украйна.
                    Не е препоръка за каквото и да било.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      Винаги съм се учудвал откъде идва енергията на вашата групичка да плюете русия и руснаците, то не бяха карикатури, то не бяха статии, то не бяха писания. А когато изглежда това не помага се започват едни и същи статии и карикатури да се пускат отново

                      Барби за теб се отнася
                      Аз пък винаги съм се учудвал откъде идва енергията на вашата групичка да защитавате русия и руснаците!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Дай по добре траби, че маздите напоследък не са това което бяха, те и преди бяха форд, ама сега хептен удариха земята
                        Кажи сега, не е ли тъжно, 'баси?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                          Ами аз не ти пожелавам руски доходи, но ти можеш да ми пожелаеш швейцарски - ей така, да се мъча в някоя виличка с мушкатота по первазите и една Мазда 6 в гаража Хак да ми е!

                          ​​​​​​
                          Хаклъ олсун.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                            Ами аз не ти пожелавам руски доходи, но ти можеш да ми пожелаеш швейцарски - ей така, да се мъча в някоя виличка с мушкатота по первазите и една Мазда 6 в гаража Хак да ми е!

                            ​​​​​​
                            Дай по добре траби, че маздите напоследък не са това което бяха, те и преди бяха форд, ама сега хептен удариха земята

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Нещо от вида, да.
                              ...уж.
                              Ами аз не ти пожелавам руски доходи, но ти можеш да ми пожелаеш швейцарски - ей така, да се мъча в някоя виличка с мушкатота по первазите и една Мазда 6 в гаража Хак да ми е!

                              ​​​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                                Да разбираме, че падналите от 4000 на 3900 долара доход по покупателната способност са по-закъсали от скочилите от 400 на 450?
                                Нещо от вида, да.
                                ...уж.
                                ТЪй де, те вече дърпат назад.

                                Коментар

                                Working...
                                X