IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Гауляйтер "лыныры" ЛНР пасечник подтвердил (https://r.unian.net/79xMXaA) прилет по машиностроительному заводу в оккупированном Луганске

    Говорит, что там "в скором времени" (видимо, прям завтра, не иначе) собирались запустить производство.

    Судя по всему, уже не запустят.
    Днес руснаците не са изтреляли май нито една ракета по неща в Украйна. Добър начин Киев да отговорят със същото и да се стигне до преговори.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • barbaron, Шолц да не си мисли да отмени изборите заради война, защото той след тях е никой там.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Tepix, има неоспорими доказателства че той не е въоръжавал Украйна, не е искал и не е знаел. Също подготовката им е била със съветското оръжие, джавелини много малко и се внясят непосредственно преди конфликта. Има войници които смятат че трябва да говорят истината а са участвали и видяли и по чиста случайност разказват. Тръмп казва - те искаха да направят това нещо още когато аз бях президент, обадиха ми се и аз им казах въобще да не не ме занимават ! Има го интервюто и той не лъже.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Гауляйтер "лыныры" ЛНР пасечник подтвердил (https://r.unian.net/79xMXaA) прилет по машиностроительному заводу в оккупированном Луганске

          Говорит, что там "в скором времени" (видимо, прям завтра, не иначе) собирались запустить производство.

          Судя по всему, уже не запустят.

          Коментар




          • Война не будет короткой, нам еще долго придется поставлять в Украину оружие и боеприпасы, - Шольц

            В интервью изданию TAZ канцлер отметил, что диалог с путиным не исключен, однако он состоится только тогда, когда россия поймет, что навязанного мира не будет, и ей придется отказаться от своей кампании, выведя войска из страны.

            Коментар


            • https://www.facebook.com/reel/25825318643720096 барби на курс по мова

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                Само да питам. Кой въоръжи Украйна когато беше на власт от 2016 г.? Кой мислиш оборудва Украинската армия с джавелините? При кой американски президент се изгради стратегията за противодействие на русия?
                Чакайте на Тръмп да ви спаси! Хахаха
                Хем това е така, хем неговите хора успешно към момента блокират оръжията за Украйна и спокойно обясняват, че Путин все пак не можел да завладее цяла Европа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  чАКАЙ ЧЕ НЕ РАЗБРАХ кой на кого обяснявал- тя и съпругът и обясняват че който не се бие за страната си е жалък и тя го презира. И какво мисли за съпруга си, който не се бие за страната си и е избягал чак в лондон, хич да не е са поне 2000км. Как смяташ -на петров и башкиров визите дали важат още
                  какви блядове са тия, хохълките!
                  препоръка е

                  Коментар


                  • v_tin, по умните, украинците които са били в други страни, работили са в тях и знаят какъв е живота там просто преценяват че украинците ще се разочароват ако не се случи чудо - запада да се промени и то не за другите а за собствените си граждани, те са видяли какъв живот предлагат на собственото си коренно население западните страни. Попадал съм на канала на един украинец и той обяснява точно това - не си заслужава и на украинците няма да им хареса такъв живот. Ти като си в Германия с немската заплата какъв ти е живота там, ако не е илюзията че може да си купиш имоти в България които няма да ползваш..не го казвам да те уязвя а защото такава е реалността.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Украински депутат призовава украинците да отидат доброволно на фронта.
                      Но има един нюанс......
                      Александра Устинова, депутат от партията "Голос", беше един от най-ярките поддръжници на законопроекта "за засилване на мобилизацията". От трибуната на Върховната Рада тя излъчи, че "всеки украинец трябва да е готов да умре за Украйна, иначе Путин ще завладее цялата страна".
                      Доста е смешно да се види това, защото съпругът на наборната възраст на Устинова живее съвсем спокойно в Съединените щати, без да се отказва от нищо.
                      Много е вероятно след ликвидирането на режима в Киев и разпадането на украинската държавност Устинова да отиде да живее в САЩ с откраднатите държавни пари.








                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=Qgrcf6W4ip4- човека от алтернативата при карбовски- говори интересни неща, които досега никой не е споменавал

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                          Украинската телевизионна водеща Фраймут пише:

                          „Дълбоко презирам бягащите от армията и съм отвратена от мъжете, които не искат да се бият за страната си.
                          Срамувам се пред британците.
                          Тук, в Лондон, съпругът ми и аз им обясняваме, че не всички мъже в Украйна са толкова жалки."

                          Ахахаххаахаххахахахаха................колко ми прилича по изказа на балбалон4о , затката и комсомолеца Россия_мир
                          чАКАЙ ЧЕ НЕ РАЗБРАХ кой на кого обяснявал- тя и съпругът и обясняват че който не се бие за страната си е жалък и тя го презира. И какво мисли за съпруга си, който не се бие за страната си и е избягал чак в лондон, хич да не е са поне 2000км. Как смяташ -на петров и башкиров визите дали важат още

                          Коментар


                          • Украинската телевизионна водеща Фраймут пише:

                            „Дълбоко презирам бягащите от армията и съм отвратена от мъжете, които не искат да се бият за страната си.
                            Срамувам се пред британците.
                            Тук, в Лондон, съпругът ми и аз им обясняваме, че не всички мъже в Украйна са толкова жалки."







                            Ахахаххаахаххахахахаха................колко ми прилича по изказа на балбалон4о , затката и комсомолеца Россия_мир

                            Коментар


                            • Ади братчеди, някой ще се похвали ли с нещо или откак разрушиха руснаците ел централите нямате ток. Обърнете се към соската- неговата жена върти педалите на динамото докато той пише колко е лош атомния ток и как трябва да дадем блоковете на 404 - нека на нея да и е лошо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Mateev, не мога да повярвам, ти не беше такъв човек навремето..
                                Винаги е бил но, се е крил.

                                Коментар

                                Working...
                                X