IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ratten, макетата са абсолютно същите галоши. Украинците по будните просто използваха ситуацията за да духнат. Няколко пъти съм случвал на клипчета пуснати от духнали украинци като казаха че ще ги връщат насила и в общи линии псуваха властите в Украйна, един дори говореше - аз ви знам че сте същите феодали които 100 години разсипвате народа, знаете ли как живеят хората ? Представяш ли си във Франция да им затворят границите и да ги мобилизират с бой ? Веднага франсетата ще пуснат в употреба изобретението на Гилотен и ще свалят властта. Те франсетата затова дърпаха напред, защото не са овце.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

      Мен ми е мъчно много за украинците. В Тик-Ток си ми излизат клипове в памет на загиналите - нормални мъже, със семейства, с хобита, добре изглеждащи, с къщи, с коли, с мечти, били са на едни милимунда от това да са още едни поляци или чехи. Уж близо, пък толкова далеч...
      Ето. Нещата не са били толкова трудни за разбиране. Браво.

      Коментар


      • Ето ви малко пропаганда, и да видим, какво ще разберете : https://youtu.be/68hRCTDO7vk?si=qY0c_MwwqVrjeAwB

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          целта е денацификация - ака унищожаване т.е ИЗТРЕПВАНЕ на военните формирование.
          Сваляне на режима няма да свърши работа. Той Путин така си мислеше, че отвътре ще го свалят пред угрозата да разрушат Киев ама усраинците тъпи. Сега бавно и методично ги изтрепва до последния ФАШИСТ, до 9-то коляно и помен да не остане от тях.
          Отделно ейропа в киреча - неочаквано добра комбинация. Не усрайна а йеропа ще се МОЛИ на Путин. Дано благоволи да спаси християнството
          калпав матрЯл са укрите
          хем калпав, хем вийнствен
          а като бонус и най-корумпиран
          саш и с милиция да търсят, няма да намерят по-подходящи
          даже макетата не са толко прости
          препоръка е

          Коментар


          • Тя Украйна е като при нас Македония, ние нямаме никакви намерения да правим нещо спрямо тях, а те постоянно говорят че сме им пречката в живота, искаме да ги нападнем и поробим. Така властите там обясняват на овцете причината за лошата им ситуация в псевдодържавата, а не че те ги крадат и управляват със сопата и гегата. Украйна е абсолютно същото нещо, Русия ги е тъпкала със суровини на нищожни цени с надеждата да почнат да говорят добри неща за нея, но крадливите управляващи в Украйна са обяснявали на стадото което живее в крайна бедност че това Русия им го прави, иваче щели да бъдат поне като Франция.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	PasmEh.jpg
Views:	1
Size:	45.7 КБ
ID:	4172915

              Коментар


              • bota156, това за денацификацията е за пред публиката и демилитаризацията. Просто като сложиха Байдън и Зеленски му се обади и онзи каза че ще го подкрепи да нападне Донбас да го връщат в Украйна. А на тях никак не им се ще да го разбият, те са правили много неща там през тези 10 години - пътища, те онези пътища нямат, само главните и всичко друго е като бомба е паднала.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Викаш украинската армия е анархия. Тогава руснаците са пълни идиоти щом не можаха да превземат Киев или друг голям град с изключение на Херсон.Ама и оттам избягаха.
                  целта е денацификация - ака унищожаване т.е ИЗТРЕПВАНЕ на военните формирование.
                  Сваляне на режима няма да свърши работа. Той Путин така си мислеше, че отвътре ще го свалят пред угрозата да разрушат Киев ама усраинците тъпи. Сега бавно и методично ги изтрепва до последния ФАШИСТ, до 9-то коляно и помен да не остане от тях.
                  Отделно ейропа в киреча - неочаквано добра комбинация. Не усрайна а йеропа ще се МОЛИ на Путин. Дано благоволи да спаси християнството
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Аз имам 2 год.срочна и11 год.кадрова служба
                    Личи ти Такъв QI се развива само там

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Все пак е война. Ама руските жертви са 3 пъти повече. Както е казал Жуков:"Жените нови ще народят".Имал е предвид войници,които да използват за пушечно месо.Оттогава насам нищо ново .Все същата история в Русия.
                      Мен ми е мъчно много за украинците. В Тик-Ток си ми излизат клипове в памет на загиналите - нормални мъже, със семейства, с хобита, добре изглеждащи, с къщи, с коли, с мечти, били са на едни милимунда от това да са още едни поляци или чехи. Уж близо, пък толкова далеч...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Викаш украинската армия е анархия. Тогава руснаците са пълни идиоти щом не можаха да превземат Киев или друг голям град с изключение на Херсон.Ама и оттам избягаха.
                        Вергилчо, пак да те питам, ТИ ЛИЧНО, колко месеца си бил военен? Аз имам 2 год.срочна и11 год.кадрова служба, ТИ колко си служил и защо вярваш че, на теб, тук, ти е ясно какво става там а на онези, дето воюват и на тези дето командват, им е по-неасно отколкото на теб? Сигурно, разузнаванията НА ТЕБ докладват не на своите шефове? Разправяше че, някога, ТИ си бил в моето поделение но, маса време криеш, по кое точно време. Успокоявам те веднага, то вече НЕ Е военна тайна, щото са го разформирали и затворили през 2007-ма година, около 4 год след като аз напуснах преди 20 години. Та? Кои годин ТИ беше там?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          mirodes, във ВСУ половината от загиналите са от приятелски огън, войниците казват че при тях е пълна анархия. Още от самото начало е тази анархия, гледал съм клипове участници в боевете по улиците на Киев разказват как стрелят едни по други защото командването им твърди че руснаците са в града, а те в Киев въобще не са влизали. Никакви командири нямат с тях, за онзи който се обаждаше да се изтеглят като се биеха с Вагнер и Подоляк му казал че нямат заповед да отстъпват, това момче е командир и за ВСУ такъв човек бил голяма радкост. Потърсете да видите какво казват хората - украинците а не руснаците. Армия в която е такава анархия да дава много малко жертви ? Инвалиди от боевете по улиците в Киев се намират клипове в които разказват. Мисля че е опасно за тях, може да ги убият.
                          Викаш украинската армия е анархия. Тогава руснаците са пълни идиоти щом не можаха да превземат Киев или друг голям град с изключение на Херсон.Ама и оттам избягаха.

                          Коментар


                          • Pyramid, Иран с много голяма вероятност имат няколко ядрени бойни глави, те имат обогатяване, имат работещ малък реактор и някакви неща като тези над Хирушима сигурно са успели да направят няколко броя. И в момента имат ядрена програма, а тези които работят по нея са украинци. Ядреното оръжие е много разпространено, страните които нямат са голяма рядкост, много от списъка на нямащите имат по няколко броя.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • mirodes, във ВСУ половината от загиналите са от приятелски огън, войниците казват че при тях е пълна анархия. Още от самото начало е тази анархия, гледал съм клипове участници в боевете по улиците на Киев разказват как стрелят едни по други защото командването им твърди че руснаците са в града, а те в Киев въобще не са влизали. Никакви командири нямат с тях, за онзи който се обаждаше да се изтеглят като се биеха с Вагнер и Подоляк му казал че нямат заповед да отстъпват, това момче е командир и за ВСУ такъв човек бил голяма радкост. Потърсете да видите какво казват хората - украинците а не руснаците. Армия в която е такава анархия да дава много малко жертви ? Инвалиди от боевете по улиците в Киев се намират клипове в които разказват. Мисля че е опасно за тях, може да ги убият.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Все пак е война. Ама руските жертви са 3 пъти повече. Както е казал Жуков:"Жените нови ще народят".Имал е предвид войници,които да използват за пушечно месо.Оттогава насам нищо ново .Все същата история в Русия.
                                Точно- във всяка война дават 2-3 пъти повече жертви от противника, тотално си разоряват икономиката и следва 30-40 години период на глад и мизерия, смешното е че се имат за победители, а още по- смешни са нашите русофили възхвалявайки ги от Германия, Англия или някоя друга западна страна, но същевременно не искащи да чуят за живот, работа или дори екскурзия в Русия

                                Коментар

                                Working...
                                X