IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    Нима? А кой заплашваше с ултиматуми и "военно-техническо" решение?
    Бай Дън

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Амат от фантазьори ......те през цялото време казаха че правят учения, това че нечии полирани мозъци твърдяха че ще нападали не е техен проблем.

      Междувпрочем доста военни заедон с техниката си ще останат дислоцирани на запад така че са успокой....
      Нима? А кой заплашваше с ултиматуми и "военно-техническо" решение?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bbd Разгледай мнение

        До вчера ревахте, че напада, сега било срамно че си тръгва .
        За колко цента ядете г...на всеки ден тук , нямам представа . Дано ви дават по 5-10 $ на ден .
        Не виждаш ли че действителността няма никакво значение за кухите лейки.
        Измислиха си нападение което разбира се не се случи, сега ще могат да се бият в гърдите как памперса уплашил по телефона Путин .......
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bbd Разгледай мнение

          До вчера ревахте, че напада, сега било срамно че си тръгва .
          За колко цента ядете г...на всеки ден тук , нямам представа . Дано ви дават по 5-10 $ на ден .
          За центовете не знам но, явно, ядат гу с удоволствие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Това и аз го знам, но за колко дни изключват всичко и имало ли е някакви физически поражения
            Ами доколкото съм чувал, всички улични лампи, на мига...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              путкин мигна. Да видим дали ще му се размине, мародерите около него не обичат "слаби лидери". За тях ако не е проливана руска кръв както Жуков си ги пращаше да разминират минни полета с боси крака, не е истински лидер.
              Амат от фантазьори ......те през цялото време казаха че правят учения, това че нечии полирани мозъци твърдяха че ще нападали не е техен проблем.

              Междувпрочем доста военни заедон с техниката си ще останат дислоцирани на запад така че са успокой....
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Да си чувал, как 60-те години, Щатите си изключиха тока по целите хавайски острови? Вярно, взривът е бил в космоса, ама нищо, работещо по жици и радио, не е оцеляло...
                Това и аз го знам, но за колко дни изключват всичко и имало ли е някакви физически поражения

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                  Путин изтегля част от войските си
                  https://www.reuters.com/world/europe...rt-2022-02-15/

                  Единстеният вариант савецките говеда да се измъкнат от този срам е да вдигнат революция и да свалят Путин.
                  До вчера ревахте, че напада, сега било срамно че си тръгва .
                  За колко цента ядете г...на всеки ден тук , нямам представа . Дано ви дават по 5-10 $ на ден .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    За какъв срам говориш- путин каза че правят учение, а не война
                    Той може да е казал но те са на радиоточката на Вашингтон ...... там друго казаха даже и дата за нападение определяха има няма двадесет пъти .....палячовчи...
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Така ли? Всемогъщият вожд на токчета си има табло значи със копченца за включване и изключване на градове по света, а?
                      Да си чувал, как 60-те години, Щатите си изключиха тока по целите хавайски острови? Вярно, взривът е бил в космоса, ама нищо, работещо по жици и радио, не е оцеляло...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        Така ли? Всемогъщият вожд на токчета си има табло значи със копченца за включване и изключване на градове по света, а?
                        Боби то не става от табло с копченца става по друг начин дори и през интернет не става...Има си начини...Елементарно е.И няма да спре тока на градове а ако реши на цяла държава...Като знае мрежата и товарите друго не му трябва...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Аз си мисля друго: Русия може по всяко време да изключи тока на произволен град в Европа, ако нещо настъпят котето. На този град, +в радиус от 250-500 км наоколо,всякаква електроника, може да даде фира на мига. Не е помолила Европата, не са я цЪкнали.
                          Така ли? Всемогъщият вожд на токчета си има табло значи със копченца за включване и изключване на градове по света, а?

                          Коментар



                          • Всеки път когато искате да разберете защо Путин е опасен
                            и за Русия, и за Украйна, чуйте Борис Немцов,
                            който плати за тези изказани истини с живота си.
                            Всичко е заради нагонът към власт на Путин.
                            На Путин не му пука нито за рускоезичните в Донбас,
                            нито в Крим, нито където и да е. Само властта и парите го интересуват.
                            Не случайно убиха Борис Немцов от страх, че не се прехласва по успехите от Крим,
                            а предупреждава - Путин няма да спре с Крим, ще продължи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              Абе нали американците твърдяха, че утре Русия напада Украйна?
                              Сега един въпрос имам:
                              - що всички мразещи Русия са привърженици на Ковид ваксините?
                              Един отговор има за мен-плаща им се от едно място..
                              Аман от тролове.
                              Инвесторе, ако ги разкарате всички тролове форума ще е с друго лице.
                              ​​​​
                              Няма да ги разкарат щото им генерират безсмислен трафик.А освен изброеното от теб са и идиоти.Топ идиоти

                              Коментар


                              • Аз си мисля друго: Русия може по всяко време да изключи тока на произволен град в Европа, ако нещо настъпят котето. На този град, +в радиус от 250-500 км наоколо,всякаква електроника, може да даде фира на мига. Не е помолила Европата, не са я цЪкнали.

                                Коментар

                                Working...
                                X