IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
    Господа фобисти, не знам за останалите, но с цитираните от мен предходни закони, само може да изковете много силен застъпник за тезите:

    1. Вън на чужди военни сили и бази от България!
    2. България извън NATO/OTAN!

    Нещата, толкова могат да ескалират, че да усмислят остатъка на небрежният ми живот да се отдам изцяло на тях и да впрегна нескромните си компютърни умения, дар слово и да ви ломя под път и над път!

    Ако това е целта, продължавайте с мотивацията!
    Целта е друга. Да изгоним руснаците и агентите им от България.
    Специално ти е нормалномдаюси застъпник на тезите ти, но това ще е само до момента в който руски войски влязат в България.
    Е - за щастие това няма как да стане, поради отхвърлената отдавна точка две от поста ти.

    Виенето на мурзилките е музика за ухото.

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

      Наркоманско мнение
      Визираш себе си ли?
      Определено имаш зависимости!
      Притреперваш за поредната си доза или дар словото ти пресъхна, та си толкова лаконичен?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

        Седни си!!! Двойка!!!!
        САЩ ЕС и Китай са 90%от световната икономика Кочината 1%
        Хахахахахахха
        Кукуриго,

        САЩ отдавна се конфронтира и с Китай.

        икономиките на САЩ и ЕС са само около 40 % от БВП на света.....този дял намалява от десетилетия !!!
        Last edited by markov; 22.01.2022, 16:24.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

          Бегом в расия !!!
          Аз съм си добре в родината , теб кат не ти изнася бегом към Северно Мексико.
          Все ще се намери място и за теб под някои мост ....
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение
            Господа фобисти, не знам за останалите, но с цитираните от мен предходни закони, само може да изковете много силен застъпник за тезите:

            1. Вън на чужди военни сили и бази от България!
            2. България извън NATO/OTAN!

            Нещата, толкова могат да ескалират, че да усмислят остатъка на небрежният ми живот да се отдам изцяло на тях и да впрегна нескромните си компютърни умения, дар слово и да ви ломя под път и над път!

            Ако това е целта, продължавайте с мотивацията!
            Наркоманско мнение

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              [ATTACH=CONFIG]n3859920[/ATTACH]

              Аз пък потърсих в нета и намерих тази карта:
              Ти си прочетена книга

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                Това е ясно за всички освен за козяшките агенти ...........
                Бегом в расия !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Аби ал Хасан ал МухтарГоворителят на "Ислямска държава" за новия стопанин на Белия дом
                  САЩ затъват, защото са под управлението на идиот
                  Седни си!!! Двойка!!!!
                  САЩ ЕС и Китай са 90%от световната икономика Кочината 1%
                  Хахахахахахха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    Това с Русофобията е болестно състояние. Те са малцинство но са вресливи, напористи и нагли. А всъщност просто се нуждаят от лечение - чист въздух , далеч от интернет и телевизия , някъде след гората ...най добре в дърводобивна колония в Сибир
                    Светлина, повече светлина...
                    Я всегда буду твоим поводом напиться.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                      темата е ще има ли война
                      както по долу казах ЩЕ ИМА но кратка-северомонголците ще бъдат УНИЖЕНИ както през 1991
                      РАЗПАДА на "нигерията със сняг" ще се ускори !
                      АМИН ! [ATTACH=CONFIG]n3859914[/ATTACH]
                      Das Kapital

                      Коментар


                      • "Русия не казва защо държи 100-хилядна армия с танкове и ракетни системи в близост до границата с Украйна..."

                        Нужно ли е да казва? Среднощният разбойник казва ли на случайния минувач защо държи пистолет срещу него, докато му пребърква джобовете? Има жестове, които не е нужно да се обясняват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                          темата е ще има ли война
                          Моли се да няма!
                          Защото ще е със заличаване на западната цивилизация

                          Тогава да видиш колко ще скочи цената на фотоволтаиците! Ще вървят по над 10 скалпа панела

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Аби ал Хасан ал МухтарГоворителят на "Ислямска държава" за новия стопанин на Белия дом
                            САЩ затъват, защото са под управлението на идиот
                            Това е ясно за всички освен за козяшките агенти ...........
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kosyo Разгледай мнение

                              Аз се само-определям в няколко от групите ти, че и в доста, незасегнати други разновидности, като мислещи, хващащи полаха на повечето заобикалящи ни глупости в зародиш и мн. др. и др. и др.

                              Филството е многослойно и разнообразно, като в по-голямата си част е по идеалистични подбуди.
                              Уви за фобството, не може да се каже същото! То се класифицира, като компактна, малка част от населението, с някакви проблеми, за избиване на които, се концентрират във фобията си...

                              До дефиниция, нещо толкова разнообразно, няма как да е деградивно!
                              Инак влизаме в противоречие с определението демокрация-диктатура.
                              малцинство - мнозинство
                              Това с Русофобията е болестно състояние. Те са малцинство но са вресливи, напористи и нагли. А всъщност просто се нуждаят от лечение - чист въздух , далеч от интернет и телевизия , някъде след гората ...най добре в дърводобивна колония в Сибир
                              Last edited by markov; 22.01.2022, 16:01.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                                Каква краварска история, бе? Една голяма държава нашадна вероломно една по-малка. Ако не я защитим утре ние ще сме на нейно място. Не искам утре тук да ми се мотат руснаци и да живея мизерно като в руската кочина.
                                Куу-кууу ???
                                Куку руку фафла чудна
                                Съвсем ви измиха веществото между ушите ...Евала им за майсторлъка
                                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                                Коментар

                                Working...
                                X