IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много си се назобал и ти

    Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Аз съм на мнението че украйнските националисти ще извършат диверсията. Не случайно руската армия веднага тръгна да окупира ядрените централи. Неонацистите са на пряко подчинение на англосаксонският капитал. Пука им на тях за Украйна. Целта е да гръмне ядрената централа и както казаха от НАТО да се включат във войната без използване на ядрени оръжия но пълномащабна война. Дано путинските подводници да са до бреговете на щатите и ако ни въвлекат в мръсните си игрички да измираме всички заедно а не само ние в Европа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
      Ето го филма за Хатине https://www.youtube.com/watch?v=CnCOjoL_YKM
      Ето и статийка по темата
      https://rg.ru/2014/03/04/hatyn.html
      А ето какво ми показва сега YouTube във Франция:

      "Video unavailable
      This video is not available in your country"

      Очевидно цивилизованият свят не приема
      лъжите на Путлер

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Барби какво стана с филма, не казваш нищо
        Ето го филма за Хатине https://www.youtube.com/watch?v=CnCOjoL_YKM
        Ето и статийка по темата
        https://rg.ru/2014/03/04/hatyn.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение

          Освен това, е редно и прокуратурата да се заинтересува от тези родоотстъпници.
          Демокрация брат, ти ако си продадеш къщата на руснаци, дали прокуратурата ще се заинтересува??Аз продадох къща на англичанка, дали някой се заинтересува??

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Едва ли толкова е изперкал, а и да е, няма значиение, защото в момента в който даде такава заповед ще го отстранят.

            Но взривяване на ядрена централа по заповед на Путин е напълно възможно. Те идиотите вече стреляха по Запорожица с ракети. Това е абсолютен прецедент. На Путин му пука за човешкия живот не повече отколкото на Сталин.


            Аз съм на мнението че украйнските националисти ще извършат диверсията. Не случайно руската армия веднага тръгна да окупира ядрените централи. Неонацистите са на пряко подчинение на англосаксонският капитал. Пука им на тях за Украйна. Целта е да гръмне ядрената централа и както казаха от НАТО да се включат във войната без използване на ядрени оръжия но пълномащабна война. Дано путинските подводници да са до бреговете на щатите и ако ни въвлекат в мръсните си игрички да измираме всички заедно а не само ние в Европа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Да, кочина, непочиствана от 1944 г.
              Почистването започна едва преди няколко дни, с оставката на Стефан Янев
              Барби какво стана с филма, не казваш нищо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Не бих се учудил тия идиоти от Кремъл да взривят ядрени централи в Украина. И без това плашат с ядрена война.
                Някоя около лвов има ли ?? Ч гледам какво направиха на мариупол, не ми се мисли какво ще стане с лвов, там още по време на ссср не са се обичали................Ако ще се мре , по добре да бъде бързо, а не да чакат тази или онази бомба

                Коментар


                • За една седмица украинците са получили 17000 западни РПГ-та

                  Коментар


                  • Едва ли толкова е изперкал, а и да е, няма значиение, защото в момента в който даде такава заповед ще го отстранят.

                    Но взривяване на ядрена централа по заповед на Путин е напълно възможно. Те идиотите вече стреляха по Запорожица с ракети. Това е абсолютен прецедент. На Путин му пука за човешкия живот не повече отколкото на Сталин.

                    Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    Не мисля че Путин е чак толкова изперкал да плаши напразно с ядрена война.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                      Това не е политически правилната позиция. Все пак ние сме в НАТО, моля!

                      Кирчо П. Харвардски вече го насметоха в Щатите за дискриминация, защото, преди дни защитаваше подобна теза (подценявал другите бежанци). Направиха го на "бъз и коприва" в някакво гледано по телевизията предаване ..

                      (всъщност, всеки има право на гледна точка, а моята е, че украинките са приятни момичета, все пак българките ги превъзхождат, но това не означава, че дискриминирам едните, за сметка на другите...)
                      Ne]o ne разбрах, какво като сме в нато- сирийци, афганистанци и иракчани не са в нато, но за сметка на това напълниха германия

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Ако останат украинците в европа и в бг е много по добре от това да приемаме всякакви

                        Това не е политически правилната позиция. Все пак ние сме в НАТО, моля!

                        Кирчо П. Харвардски вече го насметоха в Щатите за дискриминация, защото, преди дни защитаваше подобна теза (подценявал другите бежанци). Направиха го на "бъз и коприва" в някакво гледано по телевизията предаване ..

                        (всъщност, всеки има право на гледна точка, а моята е, че украинките са приятни момичета, все пак българките ги превъзхождат, но това не означава, че дискриминирам едните, за сметка на другите...)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Не бих се учудил тия идиоти от Кремъл да взривят ядрени централи в Украина. И без това плашат с ядрена война.
                          Не мисля че Путин е чак толкова изперкал да плаши напразно с ядрена война. Възможно е руските служби да имат информация за готвен ядрен удар от страна на украйнците чрез взривяване на някоя от централите и ядрен облак. Неонацистите ще избият и собственят си народ. Целта според мен е ядрен облак над Европа. Демократите в САЩ са варвари и ни готвят за пушечно месо. Плюете против Тръмп но той беше истински държавник умело балансиращ. А тоя памперс Байдън контролиран от англосаксонският капитал има за цел да вкара света в трета световна. Сега може и да ме смятате за луд но много скоро ще видите какво са ни приготвили ДЕМОКРАТИТЕ. Това не е война между Русия и Украйна, а война на англосаксонският елит срещу руските сатрапи. А ние васалите от ЕС само гледайте какво ще ни сполети със спирането на газа и петрола. Това енай-малкият ни проблем, основнят е пълномащабна война в Европа

                          Коментар


                          • Ето го филма за Хатине https://www.youtube.com/watch?v=CnCOjoL_YKM
                            Ето и статийка по темата
                            https://rg.ru/2014/03/04/hatyn.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Blagovest Разгледай мнение
                              Хубаво е, че вече никой демократично мислещ човек не вярва на простотиите на Руслан Мъйнов за Русия и Украйна. Руслан Мъйнов винаги е бил проводник на руската пропаганда, а руската пропаганда се провали по цял свят. Русия страшно се изложи в тази война.
                              Вместо да дрънка глупости по телевизията, да иде да каже на украинците, че са братя с руснаците.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Почистването ще завърши когато индивиди като "Pyramid" изчезнат
                                Т.е., бая ще ви озори, тролците.

                                Коментар

                                Working...
                                X