IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това за купуването на Газпром от китайците е много лошо, хем им го начукаха с коронавируса, хем ще ги изкупят.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Вече са събрани близо 60 милиона долара за украинското правителство и неправителствените организации, които подкрепят военните




      profit.bg
      Криптовалутите помагат на Украйна да финансира армията си
      Вече са събрани близо 60 милиона долара за украинското правителство и неправителствените организации, които подкрепят военните

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

        Ми пиши си, тролчо. Досега се криеше, Сега вече се гордееш.
        Цент по цент-$. Смешник. Седнал, да ми пише за правопис.


        Почини си, определено си се уморил да мислиш!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Ти хубаво ми го пишеш това, но защо реши, че ме вълнува на какво ти приличам?

          Умозаключенията си ги запази за себе си.

          Хората неслучайно са казали, че заключението е мястото, на което повечето хора се уморяват да мислят.

          Изглеждаш ми уморен!
          Ми пиши си, тролчо. Досега се криеше, Сега вече се гордееш.
          Цент по цент-$.
          Смешник. Седнал, да ми пише за правопис.
          П.П. На български е П.П.-Послепис/
          Не P.S.-Postscirtum. Та, тролчо, пиши на български. В български форум си.
          Last edited by SKP; 08.03.2022, 21:14.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            От 2000-та година насам всички руснаци си държат спестяванията във валута - в евро, или в долари...
            То туй убу, ама не е достатъчно!

            Могат ли да ги изтеглят - съмнявам се!
            Могат ли да се разплащат с тях (ако са Виза/Мастеркард) - съмнявам се!
            Дали могат да ги прехвърлят по други сметки извън руски банки - ????

            Наясно ли сте каква точно е стуацията, че да коментирате?
            p.s. Аз не съм наясно с всички детайли (казвам го съвсем откровено), но мисля, че повечето сметки дори и в чужди валути, ако са в техни, руски банки - са практически почти недостъпни!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
              Какво става в Русия с всички тези забрани и ограничения? Докъде ще стигне Путин, за да не изпусне властта? Втора Северна Корея ли мисли да прави?
              Лилипута тотално е изтрещял!

              Украинският министър на отбраната Олексий Резников сравни в понеделник символа с този на нацистка Германия, публикувайки снимка на свастика, образувана от две преплетени букви Z, която набира популярност в социалните мрежи в Украйна. Той също така написа в Twitter: „През 1943 г. близо до концлагера Захсенхаузен имаше станция Z, където се извършваха масови убийства“, имайки предвид нацисткия лагер на смъртта.

              Сравненията с нацистка Германия се правят на фона на твърденията на Русия, че украинското правителство е управлявано от неонацисти и че една от целите на войната ѝ е „денацификация“ на страната. Украинският президент Володимир Зеленски е евреин.

              В Русия буквата Z през последните дни се изписва върху имоти на хора, които се противопоставят на войната.

              Коментар


              • Тази седмица говорих с познати и приятели от Европа и ми казаха, че преустановяват всякаква работа с руски и белоруски фирми. По принцип става дума за обороти от 2 до 10% от всичкото, което въртят и не им пука, защото и така не могат да насмогнат с другите клиенти.

                Имам приятел в европейска фирма и роден в Казахстан, отговарящ за Русия, Белорус и района, и ми каза, че са отрязали всички тези фирми, защото когато си е говорил с тях, повечето поддържат Путин и когато им изпраща снимки или филм казват, че е фейк. Много ги псуваше. Според него никога повече няма да се занимават с тези хора.

                Сигурно не навсякъде е така, но има и такова поведение на бизнеса в Европа.

                Коментар


                • Пентагонът опроверга Зеленски и украинския Генщаб за броя на убитите руски военни в Украйна

                  Оценката е съставена на основата на комбинация от разузнавателни източници и данни от отворени източници

                  Министерството на отбраната на САЩ съобщи на законодателите, че по негови оценки между 2000 и 4000 руски войници са били убити при продължаващата вече почти две седмици инвазия на Москва в Украйна.

                  Запитан по време на изслушване в Комисията по разузнаване на Камарата на представителите колко руски войници са загинали до момента във военната операция, генерал-лейтенант Скот Бериър, директор на Агенцията за разузнаване на Пентагона, заяви, че "някъде между 2000 и 4000".

                  Все пак Бериър добави, че оценката се счита за такава "с ниска степен на достоверност", тъй като е съставена на основата на комбинация от разузнавателни източници и данни от отворени източници.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                    Определено и ти заприличваш на центаджия.
                    И не само заприличваш.
                    Богатите руснаци, не си държат парите само в рубли. Най-малкото имат, по една офшорна сметка.
                    В сравнение с тях и информацията, която ползваха, сме африканска държава. Особено българските провинциални пролчета.
                    От 2000-та година насам всички руснаци си държат спестяванията във валута - в евро, или в долари...
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                      Определено и ти заприличваш на центаджия.
                      И не само заприличваш.
                      Богатите руснаци, не си държат парите само в рубли. Най-малкото имат, по една офшорна сметка.
                      В сравнение с тях и информацията, която ползваха, сме африканска държава. Особено българските провинциални пролчета.
                      Ти хубаво ми го пишеш това, но защо реши, че ме вълнува на какво ти приличам?

                      Умозаключенията си ги запази за себе си.

                      Хората неслучайно са казали, че заключението е мястото, на което повечето хора се уморяват да мислят.

                      Изглеждаш ми уморен!

                      Коментар


                      • И кво стана сега руснаците няма да имат долари да си купуват танкове, нафта и хляб за войската и край с тях. Шоу за публиката.
                        След тези малоумни санкции резултата е че енергия, храни, метали пощуря, но Лорер смята, че Русия няма да оцелее без западни коли, Кока-Кола и "Икеа"

                        Много наивници има по света и никога няма да видят, че Русия държи всички козове в ръцете си. Хеле някой европейци започват да се усещат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Мокрите сънища не свършват, а!?

                          И от къде тоя рускинин ще си купи левове или евра, за да пазарува при нас?

                          Кой ще му купи кирливите рубли?! - нито руските банки, нито нашите!

                          Или ще преплава Черно море с галоните петрол да върти бартер!?

                          Гладен кокош обороти сънува........
                          Определено и ти заприличваш на центаджия.
                          И не само заприличваш.
                          Богатите руснаци, не си държат парите само в рубли. Най-малкото имат, по една офшорна сметка.
                          В сравнение с тях и информацията, която ползваха, сме африканска държава. Особено българските провинциални пролчета.

                          Коментар


                          • Изпревариха ме китайците

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
                              Какво става в Русия с всички тези забрани и ограничения? Докъде ще стигне Путин, за да не изпусне властта? Втора Северна Корея ли мисли да прави?
                              Чак Северна Корея не, по- скоро втори Иран, въпреки че като се спазари запада с Иран и Венецуела и им даде руския дял от пазара на газ и нефт може и втора Северна Корея да станат. Другия вариант е да свалят Путин от власт и да върнат заграбените територии на съседа си

                              Коментар


                              • Парите (петрола) не миришат.

                                Коментар

                                Working...
                                X