Първоначално изпратено от supertrader
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от satz Разгледай мнениеех дечица,
Според вас какво показват +1млн. рубли за месец наем в Сочи,
а) - че той наистина е +17555 usd
б) - че реалния/черния курс е нещо >888 рубли/$Last edited by X_Y; 20.06.2022, 09:16.
- 3 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от satz Разгледай мнениеех дечица,
Според вас какво показват +1млн. рубли за месец наем в Сочи,
а) - че той наистина е +17555 usd
б) - че реалния/черния курс е нещо >888 рубли/$
Коментар
-
Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
Плевене на джудже ни чака.
Коментар
-
redcretin, мислиш че САЩ ще те защити ли ? Утре ще им падне пердето на руснаците и ще кажат Аляска е наша и ще проведат тест на мощна бомба за потапянето и под вода, на следващия ден американския президент с по две писалки във всеки джоб ще се яви да подпише мирен договор на всяка цена и ще се моли писалката му да не засече та да успее да подпише. Американците са луди, няма нужда да откриват мощно оръжие с което ще накарат американците да им клекнат, те го имат. Показаха им го, онези си мислят че са произвели само 3 ракети и вече са ги свършили. Те имат 100 самолета които са оборудвани да го носят. Как се пробива оръжеен погреб с противоядрена защита, той е на 60 метра под бетон ? Те са луди, ако не търсят мир с тях. И с това ядрено оръжие вече се изтъркаха, не става въпрос за ядрено оръжие, с ядрено този погреб не може да разтрелят при това го направиха показно. Ако нещата вървят така САЩ ще трябва да инкасират поредна загуба, а ние отиваме в руската сфера на влияние. Това ще го направят САЩ от твърдоглавство, искаш ли така да стане ? Уж не, но ме съмнява много.
- Но такава им е политиката от главата до краката, защо са се хванали да вкарват Македония в ЕС. България я блокира заради нещо много елементарно - те продължават да афишират, че ние сме техни поробители, в учебниците за децата им го пише. Казаха им да го махнат това нещо и няма проблем, но техните глави са твърди защото държат и там някакви власта с това че плашат народа с измислени скелети. После там са наполовина шиптъри, те за никакъв ЕС не са, няма нещо криминално в което да не скочат веднага с двата крака.D.Y.F-091066
Коментар
-
Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
Умопомрачителна е загрижеността за добруването на обикновения руснак. Ще дарите ли за "Руската коледа"? Или такова събитие по обясними причини няма.
https://www.youtube.com/watch?v=aNz2...annel=LoggerYTLast edited by X_Y; 20.06.2022, 09:16.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Има едно нещо, наречено търговска марка. Та, за да действа на определена територия, периодично, се правят регистрации и се заплащат определени такси, все неща, които, ненаправени по надлежния ред и срок, позволяват да се случват подобни неща и защитата да не сработва.
Та, ти проверявал ли си, дали португалската марка е регистрирана и в Русия, плащани ли са редовно таксите за поддръжка на регистрацията и т.н.? Нали разбираш че, за да успее един иск по темата в съда, ВСИЧКО от страна на ищеца, ТРЯБВА да е изрядно? Ако докажеш това то, правото е на твоя страна. Ако ли не, пиеш студена водаИ точка
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
Добре, съгласих се. Русия фалира (пак), доларът е по 200 рубли...
Според вас какво показват +1млн. рубли за месец наем в Сочи,
а) - че той наистина е +17555 usd
б) - че реалния/черния курс е нещо >888 рубли/$
- 4 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
То вече няма какво да ги сдържа. Литовците яко дръпнаха опашката на мецана за анклава Калининград/Кьонинсберг. Новият британски министър на отбраната тоже. Сеирът ще е трета световна.. не съм си представял, че ще преживея половин век и Европа, пак няма да се е поучила от грешките си. Най-големите касапници са се случвали в Европа и сега няма да има изключение. Сеене на смърт, това ни чака.
- 2 Харесвания
Коментар
-
Pyramid, въобще не мисля че пълна изолация вече е възможна, но да приемат че тези територии вече са загубени за Украйна и статута им че те вече не са част от нея, това е варианта да се спре конфликта. Понеже нямат никакъв проблем с Русия, ЕС може да се откаже от еврото или другия вариант да се приеме евро - долар, валута която да не е емисионна, а с разпределено по договор емисионно право. Няма какво да се лъжем, че това нещо не е срещу ЕС, и целта е той да се разпадне. Всичко може да стане без война. Нека да е с война да кажем, обаче с война не може да стане дори да се добавят още такива войни пак няма да може. Те въоръжават частни армии, да ти намеря хора които са там в Киев и го казват това нещо - къде отива оръжието и парите сега. С кой точно може да се договорят после, те били три или четири. После това да се изкарват така пари, ще стане начина на живот там - от тези помощи.D.Y.F-091066
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнениеНека сега, да ви кажа нещо друго: До 100-годишнината на ООН, не само, че ЯО няма да изчезне но, още и ядреният клуб, официално или не, ще се разрастне. И ТОВА ще се случи, т.к. ЯО е мощен, сдържащ всякаква агресия, фактор.
Коментар
-
Първоначално изпратено от satz Разгледай мнениеВ Казахстане на счетах трех "дочек" российских банков из-за санкций заблокировано ... (terziev ще каже) млн долларов. Речь идет об отделениях Сбербанка, Альфа-банка и ВТБ.
https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2022...0_000_choveka/
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнениеPyramid, Лавров беше го казал. За Русия въобще не е лош вариант, те ще направят страхотни неща и те ще се случват бързо там. Другите просто ще си търсят друга Русия, която да им пречи на кривата ракета да стигне космоса.
Коментар
Коментар