IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
    Португалия и в момента не внася газ от Русия. Газопровод от Алжир снабдяващ и Испания и малко от Нигерия.
    Не съм обръщал внимание, следил съм главно този за Италия, но не се учудвам. Всъщност войната в Либия е показателна за газовите интереси.

    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Ни пия ни се дрогирам, дори хапчета за кръвно не пия



      Макар че е първа по големина и девета по население в света, по икономическа мощ Руската федерация значително изостава от страни като Германия и Индия, а със САЩ и Китай дори няма място за сравнение. Брутният вътрешен продукт на Русия е едва $1,65 трилиона. За справка, този на Испания е $1,44 трилиона. В Русия може да има много газ и петрол, но с крадене няма как да се стане велика държава. Сравни Норвегия и Русия. Едното от бедна държава с петрола стана супер страна, а другото пак си е кочина излезеш ли от Москва къде се угояват от крадене чиновниците.
      И БВП за какво е показател по точно...Ми в Русия една подстрижка не е 150 долара
      Last edited by X_Y; 15.05.2022, 22:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

        Португалия и в момента не внася газ от Русия. Газопровод от Алжир снабдяващ и Испания и малко от Нигерия.
        Остана и Португалия, на един хвърлей от Алжир, да внася газ от Русия.
        Last edited by Pyramid; 15.05.2022, 23:56.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
          Единствено вярно е че САЩ са фалирали и морално и материално.То 32 трилиона дългове нямат връщане
          Ни пия ни се дрогирам, дори хапчета за кръвно не пия



          Макар че е първа по големина и девета по население в света, по икономическа мощ Руската федерация значително изостава от страни като Германия и Индия, а със САЩ и Китай дори няма място за сравнение. Брутният вътрешен продукт на Русия е едва $1,65 трилиона. За справка, този на Испания е $1,44 трилиона. В Русия може да има много газ и петрол, но с крадене няма как да се стане велика държава. Сравни Норвегия и Русия. Едното от бедна държава с петрола стана супер страна, а другото пак си е кочина излезеш ли от Москва къде се угояват от крадене чиновниците.
          Last edited by X_Y; 15.05.2022, 22:05.
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Единствено вярно е че САЩ са фалирали и морално и материално.То 32 трилиона дългове нямат връщане
            А ти какво, мислиш ли, че изобщо, имат намерение да ги връщат? Щатите да си връщат дълга? По-скоро, ще устроят юбилей.
            А теб, за оптимизъм, директно те номинирам за Нобел.
            Last edited by X_Y; 15.05.2022, 22:04.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              Северна Африка е на една крачка. До няколко г. ще има още газопроводи.
              Португалия и в момента не внася газ от Русия. Газопровод от Алжир снабдяващ и Испания и малко от Нигерия.

              Коментар


              • Jay Gould, ако се размине подпукването с атомни бонби, нищо няма фатално да се случи с никой. Просто една финансова по скоро ситуация, от която финансовия елит не може да намери изход поради незнание. Те търсят решения в миналото, четат стари вестници и си мислят че ако направят същото което е било направено някога и работата с дълговете ще се оправи. Понятие си нямат с какво си имат работа, един народ съхранява останките на своите близки, тяхното ДНК защото знае нещо и ще може да се движи в миналото и да прави поправки, а те не са знаели и няма да могат да го правят. Това е цялата работа, доста по сложни са нещата и ти би избрал верния път ако има кой да ти го покаже, не е като да гадаеш. Когато гадаеш и не знаеш шанса да избереш правилния път е 50 на 50 и се получава така, че почваш да не се движиш - отидеш напред, пък после се върнеш назад, обречен си да изостанеш. Не е честно спрямо тези които ще изостанат, но е така - копаеш в земята, всички копаят и някой намира злато, не всички намират.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                  Русия няма да загуби войната....няма как това да стане...При 6 000 ядрени бойни глави........Запада крепи Украйна.до момента в който си вземе и той от зелето заради това крепене..Да му мислят всички в и около градовете с над 100 000 души у нас....те ще са първите цели на ракетите .При това няма да е с конвенционални заряди.
                  Няма нужда Русия да губи каквото и да е официално. Ей го Путин след година - две сдава багажа тялото му и отива във Вечните Сибирски Ловни Полета. След това, който и да дойде, нямам да има същия ореол като него. И оттам като започнат едни междуособици, едни отделяния на републики, едни панаири... СССР разпад - втора серия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    Знам бе. Повече от половината Нострадамуси тук измряха, докато чакам свършека на света. Аз съм спокоен. Гледам си прасе и крава на балкона, кокошки в банята, имам и малко земица и събирам семки от домат биволско сърце за разсад
                    Свършека на Света няма да доживееш но фалита на Запада си доживял...Не се притеснявай скоро ще го обявят и официално...Гърция Италия Франция Испания Португалия Белгия са си фалирали като капичне и Немция и чао Гергино.Виж ги само какви дългове имат...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Да не си изкопал землянка в Родопите? И там ще стрелят?
                      Може и да се наложи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                        Знам бе. Повече от половината Нострадамуси тук измряха, докато чакам свършека на света. Аз съм спокоен. Гледам си прасе и крава на балкона, кокошки в банята, имам и малко земица и събирам семки от домат биволско сърце за разсад
                        Джей ма ти сам не си вярваш на това което пишеш...
                        Last edited by X_Y; 15.05.2022, 21:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                          Бъди спокоен..........Ще доживееш до този момент.
                          Знам бе. Повече от половината Нострадамуси тук измряха, докато чакам свършека на света. Аз съм спокоен. Гледам си прасе и крава на балкона, кокошки в банята, имам и малко земица и събирам семки от домат биволско сърце за разсад

                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            От години съм във форума и гледам едни и същи обясняват от преди кризата от 2007 насам, как скоро ЕС ще се разпадне, НАТО ще се самоунищожи, САЩ ще фалират и ще се молят на Венецуела за пари, ще избухне страхотна инфлация и всички ще ходим с туби руски петрол и златни пръстенчета с червен отенък по селата да се молим за кило домати (по кубик газ) или за 3 краставици срещу туба Уралс.
                            Единствено вярно е че САЩ са фалирали и морално и материално.То 32 трилиона дългове нямат връщане
                            Last edited by X_Y; 15.05.2022, 22:04.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                              Джей бе какво става чакам да ме осветлиш как следиш движението на войските по фронтовете?Нещо забрави ....
                              Човекът е емоционално ангажиран а, когато се включат емоциите, обикновено, разумът, излиза в отпуск. С най-добри чувства но, не го разбирам. А "плановете за завземането на украинска територия", кой им ги снася на нашите русофобски приятели, идея нямам. Русия много по-безпроблемно живее от търговия със свободни, па дори зле настроени съседи, отколкото във война с кръвно братски народ. Какво ще я прави, като я завземе? Ще си я носи дома? Определено, подобни възгледи, не са адекватни на днешно време.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                                Русия няма да загуби войната....няма как това да стане...При 6 000 ядрени бойни глави........Запада крепи Украйна.до момента в който си вземе и той от зелето заради това крепене..Да му мислят всички в и около градовете с над 100 000 души у нас....те ще са първите цели на ракетите .При това няма да е с конвенционални заряди.
                                Да не си изкопал землянка в Родопите? И там ще стрелят?

                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X