IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мда дискусията е станала нещо много абстрактна!
    Украинците не са ли свалили някой и друг СУ 35? Не са ли убили 13-ти или 14-ти руски генерал? Херсон не го ли превзеха? Нали имаше две контранастпления в тази посока? Остров Змейний не са ли го превзели пак?
    Някое американско Вундервафе не са ли доставили?
    Путин не се ли е сдобил с някоя нова фатална диагноза?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      ЕС само за санкции говорят и за единство, няма да стане без да покажат че са хора. В България бежанците са половината деца, не се сещат да им платят разходите и да си останат децата в хотелите при по добри условия..иначе сме много солиридарни с Украйна. Може да ги е страх да не дадат пари на някой враг, но децата какви са ? Еврото им пада защото не показват че са хора.
      Украинския президент да се погрижи за децата на Украйна. Но не, престъпника Зеленски заявява, че ще избие украинците до крак и иска, и иска още оръжия.
      Last edited by vikhunter; 30.05.2022, 19:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        мисля, че искат филаделфийско жителство.
        други пък се редят да запишат децата си на училище в тексас.

        не знам ти къде ги виждаш тия опашки. ако може да качиш някой линк или нещо такова.
        Ако държите всичко да видите, то за Вас вярно ли Земята не се върти

        " Тысячи русские встречают День народного единства в очереди на выезд в Польшу....."



        вероятно, силно логично, ще кажете и че това долу не е опашка, както и че лаврови не са се редили на опашка



        но все пак, споделете усещането си относно въртенето на Земята
        Last edited by satz; 30.05.2022, 19:22.

        Коментар


        • ЕС само за санкции говорят и за единство, няма да стане без да покажат че са хора. В България бежанците са половината деца, не се сещат да им платят разходите и да си останат децата в хотелите при по добри условия..иначе сме много солиридарни с Украйна. Може да ги е страх да не дадат пари на някой враг, но децата какви са ? Еврото им пада защото не показват че са хора.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • better, в момента са все още добре и дръпнаха много напред благодарение на суровините на Русия, но както са се подкарали по този нов път без изход няма да са добре. Търговия означава - единия продава на другия срещу пари, другия с тези пари си купува нещо което на него му е необподимо. Кажи как ще стане Русия да им дава газ и петрол и с тези пари всъщност да не може да си купи нищо ? За какво са и ? Та те си гласували до 2024 година да купуват петрол от Русия, но не са я питали тя ще иска ли да им продава до 2024г. за пари с които нищо не може да купува.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              Аве разните урсули, шулцове, и лагардии не са цвете, ама и са къде, къде по-добре от военната диктатура! Това не го мисля аз, а самите т.нар "русофили". За мен щом дори те живеят в омразния запад, пращат децата си там, държат парите си в евро, значи е по-добре "там".
              Ммм ами медико-климатична технократска диктатура как ще е за сравнение

              Коментар


              • cyclop, е то няма някой който да може да ти го обясни защото трябва да те излъже, санкциите така удрят Европа че трябва да се измисли някакво оправдание за да не спре петрола от Русия, защото замяната му е много трудна. Затова обяснението е малоумно.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Аве разните урсули, шулцове, и лагардии не са цвете, ама и са къде, къде по-добре от военната диктатура! Това не го мисля аз, а самите т.нар "русофили". За мен щом дори те живеят в омразния запад, пращат децата си там, държат парите си в евро, значи е по-добре "там".

                  Коментар


                  • national power, на Запад се е появил глад, нямало ги някакви храни в магазините, ще си дойдат в България по някое време. Българите трябва да сме уникално тъпи да си обезлюдим държавата и да загине. В България има всичко и всякаква храна може да се произвежда, в някои страни сега нямат внос, а местно производство нямат. Цялата работа е от лампене за много, хората и парите като тръгнат нанякъде и все натам, а от други места се изнася само. Нормално е да стане така че откъдето само се изнася да няма. Който направи това нещо в държавата му по цялата и територия да има хора които живеят добре и навсякъде да е населено ще спечели. Представете си само навсякъде в България да кипи живот, това ако се направи и никой да не иска да е богат и дори без да си го е помислял някога това да му е цел - ще е богат в сравнение с днешния живот на изтупване на чувала. Имало богати, колко са богати на този фон където всичко се е обрало.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      .Колко пъти да ви повтарям че пиша какво ще се случи а не какво искам или какво иска народа.
                      Я кажи най- сетне какво искаш ти?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        сега бързам да споделя ей тази новина, която мислех, че е плод на немски хумор.
                        https://fakti.bg/world/683085-ursula...po-skapo-video Урсула фон дер Лайен: Купуваме още руски петрол, за да попречим на Путин да го продаде по-скъпо
                        и видео има, да се знае, че новината не е фейк.

                        обидно ниско мнение за телезрителите
                        За мен това е отвеждане на абсурдизма в ниво извън категория. Не мога да си представя как някой ще прочете или гледа това интервю без да се втрещи от извънмерната идиотщина на Ърцула. Хроничните консуматори на медийна помия явно са свалили нивото изключително ниско, щом се пуска подобно твърдение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение

                          Реално няма никакъв начин, застъпниците на подобни назадничави възгледи, но пък с претенции да изразяват мнението на "народа", да се спечелят на избори дори и някакъв маргинален процент, доближаващ се до възможност за управление, камоли за промяна на Конституцията. Затова са и тия мокри сънища, да дойде външната сила, да ни окупира и смаже, но пък поне да се разправи с всички инакомислещи и да овласти тия клетници. Няма и никаква разлика със случващото се след 1946, когато съветската власт ликвидира всякаква опозиция на червената власт в страната, най-вече хора нямащи нищо общо с нацистка Германия, а просто политически противници на съветската власт. Тоталитаризъм, първа глава.
                          .Колко пъти да ви повтарям че пиша какво ще се случи а не какво искам или какво иска народа.

                          Коментар


                          • Бягат към държавите които емитират собственни пари без опасност да се обезценят, не бягат към Запад. Погледнете че вече има такива от Запад, коино бягат в Китай да се реализират, защото не могат да си намерят работа и реализация на Запад и в Китай имат стандарт на живот който е много висок. Русия защо иска рублата да не се обезценява, а да поскъпва и да влезе в клуба на основните валути - за да може и тя да си печата и да си купува каквото и трябва само с напечатани рубли.
                            Last edited by supertrader; 30.05.2022, 18:11.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              слагам ти 1 лайк за активно участие.
                              но аз по-скоро се надявах да разбера къде са "вратите на запада".
                              мненията на тик-токъри и инфлуенсъри са ми значително по-малко интересни.
                              Унгария си е класическа врата. Много са.

                              Ето ти тък една испанска:

                              https://es.wikipedia.org/wiki/Valla_de_Melilla

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                мисля, че искат филаделфийско жителство.
                                други пък се редят да запишат децата си на училище в тексас.

                                не знам ти къде ги виждаш тия опашки. ако може да качиш някой линк или нещо такова.
                                На летищвто в Кабул.

                                Коментар

                                Working...
                                X