IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Ами длъжен е! Нали иска да докара тук Русия? Как така знае какво е там, след като дори не отишъл на екскурзия? Как така ще "докараш" Русия тук пък ще гледаш "отстрани"? Ако дойде Русия тук, от "изгнилия запад" ли ще гледаш "отстрани"!
    На теб, не ти е длъжен. Не вменявай собствените си възгледи на другите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      А защо да е длъжен? Само за да се отчита пре въпроси? Човек може да вижда нещата и отстрани.
      Ами длъжен е! Нали иска да докара тук Русия? Как така знае какво е там, след като дори не отишъл на екскурзия? Как така ще "докараш" Русия тук пък ще гледаш "отстрани"? Ако дойде Русия тук, от "изгнилия запад" ли ще гледаш "отстрани"!
      Last edited by X_Y; 23.05.2022, 12:40.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        И като как така, "оценява кръгозора", на база кой кога бил пътувал?
        Естествено, че липсата на пътувания говори много за желания възможности цели и ценности, както и за оплачености

        Бил ли си в "поселок" 100х. жители, който има единствено два ресторанта? Това е сега в 21-ви век? Човек който не е бил, няма как да разбере защо пералнята е по-ценна от другарчето къде и заема мястото.

        Как така Русия ти е вся и все, дори продаваш България за нея, ама ей тъй никак, 22 години пък веднъж не и отиде на гости?
        Аз например, в тоя век, в UK съм ходил по-малко пъти от в Русия
        Last edited by X_Y; 23.05.2022, 12:40.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Кое е безмисленото на въпроса ми? Питам те конкретно защо никога не си бил в Русия? Ще ми отговориш ли?
          А защо да е длъжен? Само за да се отчита пред несъстоятелни въпроси? Човек може да вижда нещата и отстрани.
          Last edited by Pyramid; 23.05.2022, 12:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


            Твоите безсмислени въпроси ме карат да мисля, че си духът на моя баща, светла му памет!

            Ще ти повторя, щом за няколкото часа от снощи си забравил. Записвай си: НЕ си ти човекът, който ще ми държи сметка къде и по какви причини НЕ ходя на екскурзии. Нали го написах разбираемо?

            Метафорично: все едно аз да ти се бъркам и да ти държа сметка - защо си се татуирал с пречупен кръст. Какво си татуирал върху себе си НЕ ме интересува, както и теб НЕ те интересува къде ходя или НЕ ходя, щом НЕ ползвам твои средства за това.

            "Логиката" ти, с която ме свързваш с Путин също е несъстоятелна. Същата е "логиката" на съфорумката Селена, която ме нарече "товарищ" (уж на майтап, колкото да разлае кучетата)..., както и ухажорчето й, с което най-после нсмерихТЕ допирна точка тук. Получаваме потвърждение на сентенцията: "Които си приличат - се привличат!" Лошо няма!

            ..........

            Истината е следната: чета всякакви източници на информация.и създавам мненията си, като добавям и преките ми впечатления от контакти с украинците, които контакти датират от преди повече от 10 години.

            Тия украинци, които много добре познавам - НЕ са ония, срещу които воюва Путин.

            (не очаквам да запаметиш написаното тук, затова.при всеки следващ твой въпрос ще ти го пействам отново тук, за да може да го осмислиш по-добре - ще ти помагам, аз съм търпелив и разбиращ състоянието ти)
            Кое е безмисленото на въпроса ми? Питам те конкретно защо никога не си бил в Русия? Ще ми отговориш ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
              ...
              Тия украинци, които много добре познавам - НЕ са ония, срещу които воюва Путин....
              Защо ви е трудно да се досетите, че никой не е виждал укрите срещу които воюва путлер

              Дори факта на украински Харков ли не помага? (преди Март 2022 - 90% руско самосъзнание)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                Според мен лъже.
                Нека каже какво е имало на мястото на това [ATTACH=CONFIG]n3926080[/ATTACH]

                Не ви съди, а оценява кръгозора ви
                И като как така, "оценява кръгозора", на база кой кога бил пътувал?
                Last edited by X_Y; 23.05.2022, 12:39.

                Коментар


                • А стига ве, тва вЕрно ли е?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Да обобщя:

                    V tin- преди 29 год....:
                    Според мен лъже.
                    Нека каже какво е имало на мястото на това
                    Click image for larger version

Name:	tupivatnici5.jpg
Views:	1
Size:	23.8 КБ
ID:	3926080


                    Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Сега, дали си се замислял че, човек ходи някъде, където, има работа? Имах там приятели. Някои починаха, други се разлетяха по света. А моят живот, е тук. Тук съм роден, тук израснах. Тъй че, не си ти, който да ме съди. Иначе - ама разбира се - си свободен, да си мислиш каквото щеш.
                    Не ви съди, а оценява кръгозора ви




                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Да обобщя:

                      V tin- преди 29 год.
                      Pyramid - преди 29 год.
                      mikomikov - НИКОГА

                      Чакам включване от другите "Русофили" (ади по-смело, обещавам, че списъчето няма да отиде при Митрофанова)
                      Сега, дали си се замислял че, човек ходи някъде, където, има работа? Имах там приятели. Някои починаха, други се разлетяха по света. А моят живот, е тук. Тук съм роден, тук израснах. Тъй че, не си ти, който да ме съди. Иначе - ама разбира се - си свободен, да си мислиш каквото щеш.

                      Коментар


                      • Блокирани са профилите на министерства, журналисти и хора от културата, подкрепящи инвазията

                        PLOSHTADSLAVEIKOV.COM
                        Ютюб изтри над 70 хил. видеа с руска пропаганда за войната в Украйна
                        Над 70 хил. ви

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          mikomikov не бягай и ти по тъча като в-тин, отоговори ни ако обичаш! Защо никога не си ходил в Русия?

                          Твоите безсмислени въпроси ме карат да мисля, че си духът на моя баща, светла му памет!

                          Ще ти повторя, щом за няколкото часа от снощи си забравил. Записвай си: НЕ си ти човекът, който ще ми държи сметка къде и по какви причини НЕ ходя на екскурзии. Нали го написах разбираемо?

                          Метафорично: все едно аз да ти се бъркам и да ти държа сметка - защо си се татуирал с пречупен кръст. Какво си татуирал върху себе си НЕ ме интересува, както и теб НЕ те интересува къде ходя или НЕ ходя, щом НЕ ползвам твои средства за това.

                          "Логиката" ти, с която ме свързваш с Путин също е несъстоятелна. Същата е "логиката" на съфорумката Селена, която ме нарече "товарищ" (уж на майтап, колкото да разлае кучетата)..., както и ухажорчето й, с което най-после нсмерихТЕ допирна точка тук. Получаваме потвърждение на сентенцията: "Които си приличат - се привличат!" Лошо няма!

                          ..........

                          Истината е следната: чета всякакви източници на информация.и създавам мненията си, като добавям и преките ми впечатления от контакти с украинците, които контакти датират от преди повече от 10 години.

                          Тия украинци, които много добре познавам - НЕ са ония, срещу които воюва Путин.

                          (не очаквам да запаметиш написаното тук, затова.при всеки следващ твой въпрос ще ти го пействам отново тук, за да може да го осмислиш по-добре - ще ти помагам, аз съм търпелив и разбиращ състоянието ти)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

                            От Паркинсон май не се мре много бързо. За рака на гърлото виж Вежди Рашидов! Да ти изглежда на умрял? Е имаме и обратния пример с Велко Кънев. Но там докторите в Германия, които направиха последен опит да го спасят, казаха че са ги потърсили много,
                            късно. Та човека от МИ 6, даже и да е прав, няма защо да храни големи надежди за скорошната кончина на ВВП, ами да се хваща на работа по специаноста си, а не да се прави на доктор..
                            Click image for larger version

Name:	photo_2022-05-22_12-21-09.jpg
Views:	1
Size:	98.3 КБ
ID:	3926068

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                              Не се притеснявай. Много българи взимат къравави рубли за да пратят децата и себе си на Запад. То кака Корни от село Крушовица, лидер на БСП и тя го прави открито отдавна.
                              Не съм притеснен! Възмутен съм! Как може да искаш да "докараш" Русия тук, а в същото време да нямаш желание дори да отидеш на екскурзия там? Не казвам да заживееш! Само ей така на екскурзия, защо бре мурзулки?Защо? Какво ви плаши там? Защо предпочитате "гадния" "гейски" "изгнил" Париж през "величественната" и "мъжкарска" Москва? Почемуууууу?
                              Last edited by better; 23.05.2022, 11:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Да обобщя:

                                V tin- преди 29 год.
                                Pyramid - преди 29 год.
                                mikomikov - НИКОГА

                                Чакам включване от другите "Русофили" (ади по-смело, обещавам, че списъчето няма да отиде при Митрофанова)
                                заповядайте ОБОБЩЕНО относно Вашето питане - кой кога последно е бил в "нигер със сняг" :

                                https://kolevn38.blog.bg/politika/20...-u-nas.1640291

                                Коментар

                                Working...
                                X