IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=YzFMve6DT0A - ‼️ПРИЛЕТ КАЛИБРА‼️В ЖИТОМИРСКОЙ ОБЛАСТИ

    Коментар


    • КАЖЕТЕ ПОСЛЕ ЧЕ ГОСПОД НЕ Е С РУСИЯ

      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • https://www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0...B4-384509.html
        Западните санкции са нанесли тежък удар върху р00Zката наука

        стотици пъти го постнах НО за петоколонниците ПАК
        -следва обезкървяване на р00Zката икономика и нация
        -следва раздробяване на територии
        -следва въстановяване както план Маршал
        -р00Zия става както КУБА и северна Корея

        РАZПАД-а както стана със СССР официално на 26 декември 1991,

        Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
        Защо британците имат проблеми с украинските бежанци? Хората, които познавам в Украйна са добри приятели, коректни и работливи... Все пак, някои британци доста са надценили своите възможности по програмата "Жилища за Украйна"... Не е лесно - вероятно с никоя друга нация, а не само с украинците... Все пак - примерите са доста фрапиращи и предизвикват въпрос: "защо ми трябваше таралеж в... гащите?"...

        Помогнал съм доста на украинци, на които имам доверие (не, че доверието е някаква константа), но и са опитвали да ме "цакат с топла бира" - също украинци... Който не внимава в картинката ще му е трудно да се адаптира в обстановката (както се е случило с някои британци...

        https://pogled.info/svetoven/evropa/...vete-si.142478
        то и свестни р00Zнаци има,имам такива познати в Бургаско
        ама КВА ФАЙДА?
        късотрупия им *обра лайката* на АВТОРИТЕТА и ИМИДЖА за 100 години напред.

        Равносметката от 3 месеца р00zka агресия:
        пълнолудието на православната джамахирия засенчва досегашните му рекорди по малоумие


        Близо 30 000 руски трупа.
        За тая касапница бил виновен Зеленски, че не капитулирал веднага, та да я предотврати.
        Такава мъдрост aфишират петоколоннците.
        Last edited by X_Y; 23.05.2022, 17:07.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
          Защо британците имат проблеми с украинските бежанци? Хората, които познавам в Украйна са добри приятели, коректни и работливи... Все пак, някои британци доста са надценили своите възможности по програмата "Жилища за Украйна"... Не е лесно - вероятно с никоя друга нация, а не само с украинците... Все пак - примерите са доста фрапиращи и предизвикват въпрос: "защо ми трябваше таралеж в... гащите?"...

          Помогнал съм доста на украинци, на които имам доверие (не, че доверието е някаква константа), но и са опитвали да ме "цакат с топла бира" - също украинци... Който не внимава в картинката ще му е трудно да се адаптира в обстановката (както се е случило с някои британци...
          ....
          И това какво общо има с темата?
          Чакаме да коментирате неонациста Рогозин. После и вагнеровски неонацист ще ви дам за коментар. Награждаван от ДНР неонацист също не го забелязахте.... пък това е много по-свързано с войната, от личните преживявания на мишомишев..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Кое е безмисленото на въпроса ми? Питам те конкретно защо никога не си бил в Русия? Ще ми отговориш ли?
            А ти защо не си бил в Украйна? Нали това е критерий, за да пишеш в темата?

            ​​​​​​Ще ми отговориш ли?

            По същата твоя "логика" ще ми "забраниш" да ходя: в Китай, в Индия, в Германия, Италия, Словакия. Австрия, САЩ!

            Купуват руски енергоносители! Нарушават ембаргото!

            Коментар


            • Защо британците имат проблеми с украинските бежанци? Хората, които познавам в Украйна са добри приятели, коректни и работливи... Все пак, някои британци доста са надценили своите възможности по програмата "Жилища за Украйна"... Не е лесно - вероятно с никоя друга нация, а не само с украинците... Все пак - примерите са доста фрапиращи и предизвикват въпрос: "защо ми трябваше таралеж в... гащите?"...

              Помогнал съм доста на украинци, на които имам доверие (не, че доверието е някаква константа), но и са опитвали да ме "цакат с топла бира" - също украинци... Който не внимава в картинката ще му е трудно да се адаптира в обстановката (както се е случило с някои британци...

              https://pogled.info/svetoven/evropa/...vete-si.142478

              Коментар


              • Коментар


                • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                  Красотата на гаубиците М777 - унищожават савецки говеда на групи без всякакъв риск за украинците.
                  https://faktor.bg/bg/articles/gaubit...skite-patrioti
                  Има и по-весело



                  бодряшките репорти от фронта резко ще позачезнат... (както позачезнаха същите от ка-52 )
                  Last edited by satz; 23.05.2022, 14:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    ВТОРОТО ОСВОБОЖДЕНИЕ | OCCUPATION OR LIBERATION

                    Съветската окупация на България от есента на 1944 до зимата на 1947 предизвиква най-големия политически, финансов и нравствен прелом в новата българска история. Филмът е изграден изцяло от хроники и документи, голяма част от които се показват за пръв път.
                    Балбалоне, би ли посочил местонахожденията на поне два руски гарнизона окупационни войски у нас ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                      Красотата на гаубиците М777 - унищожават савецки говеда на групи без всякакъв риск за украинците.
                      https://faktor.bg/bg/articles/gaubit...skite-patrioti
                      ...Докато българските седят тук и бръмчат. ХвалА на таквиз говеда.

                      Коментар






                      • glasove.com
                        С правния статут на поляците в Украйна Зеленски предложи създаването на нова държава | Glasove.com

                        Коментар


                        • Красотата на гаубиците М777 - унищожават савецки говеда на групи без всякакъв риск за украинците.
                          https://faktor.bg/bg/articles/gaubit...skite-patrioti

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            А стига ве, тва вЕрно ли е?
                            Вярно е
                            Момчето е добро, занимава се с полезни работи и даже има приятели - антирашисти
                            Rafael Rafailov https://twitter.com/rmrafailov
                            Aspiring researcher in Machine Learning and Artificial Intelligence at the Intelligence through Robotic Interaction at Scale (IRIS) lab at @Stanford
                            .

                            Коментар


                            • ВТОРОТО ОСВОБОЖДЕНИЕ | OCCUPATION OR LIBERATION

                              Съветската окупация на България от есента на 1944 до зимата на 1947 предизвиква най-големия политически, финансов и нравствен прелом в новата българска история. Филмът е изграден изцяло от хроники и документи, голяма част от които се показват за пръв път.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Ами длъжен е! Нали иска да докара тук Русия? Как така знае какво е там, след като дори не отишъл на екскурзия? Как така ще "докараш" Русия тук пък ще гледаш "отстрани"? Ако дойде Русия тук, от "изгнилия запад" ли ще гледаш "отстрани"!
                                На теб, не ти е длъжен. Не вменявай собствените си възгледи на другите

                                Коментар

                                Working...
                                X